Održane aktivnosti Škole od 1. rujna 20178. do 31. kolovoza 2019.

(tijekom cijele školske godine)

Sva natjecanja, sjednice savjetodavnih, stručnih i upravnih tijela navedene su ispod prve tablice....

Izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

Najveći dio ovih aktivnosti prikazan je na stranicama "Reportaže", "Vijesti" i "Natjecanja". Pa pogledajte ponekad.

 

1. 6. rujna Predavanje o sigurnosti prometa za 1.h razred -  predavač kontakt policajac Spomenko Gojsek iz Policijske postaje Prelog
2.  9. rujna Zaziv Duha Svetoga -  Misa za sve vjeroučenike, roditelje i djelatnike Škole u Župnoj crkvi Svetog Jurja Mučenika - vjeroučiteljica Valerija Štampar i župnik Darko Kelemenić

3.    

11. rujna Sportski dan učenika Područne škole Palinovec - obilježavanje Olimpijskog dana

4.  

12. rujna Sportski dan učenika Područne škole Sveti Juraj u Trnju - obilježavanje Olimpijskog dana

5.

12. rujna Terenska nastava -  Učenici 5. i 6. razreda putuju u Lumini centar na predstavu Uzbuna na Zelenom Vrhu. Voditeljica je Mirjana Štrok, pratiteljica Sandra Balent. Polazak iz Hodošana u 8,30. Povratak u mjesta stanovanja nakon 12,30

6.

12. rujna

Predavanje o zaštiti okoliša -  Zaštitarska udruga Prode drži predavanje za sve učenike Matične škole u 8,00, PŠ Sveti Juraj u 9,00 i PŠ Palinovec u 10,00 - organizator Kristijan Vuk, suradnik član ZEU Ljubomir Levačić, a  predavač Mario Cvetko iz PREKOM-a Prelog

7.

13. rujna Predavanje o sigurnosti prometa za 1.p razred -  predavač Ivica Štampar iz  Prometne jedinice Policijske uprave Čakovec

8. 

13. rujna Predavanje o sigurnosti prometa za 1.j razred -  predavač Ivica Štampar iz Prometne jedinice Policijske uprave Čakovec

9.

14. rujna Sportski dan učenika razredne nastave Matične škole Hodošan - obilježavanje Olimpijskog dana

10.

17. rujna

1. integrirani dan predmetne nastave - Brinemo o sebi i drugima - Matična škola i naselja Hodošan, D. Hrašćan i D. Kraljevec - brojni sadržaji zaštite zdravlja, očuvanja života, oživljavanja, zatim pješačenje...

Suradnici su volonteri Gradskog društva Crvenog križa Čakovec: Alenka Novak, viša medicinska sestra, Antonio Gužvinec,  medicinski djelatnik, Ana Novak, medicinska sestra, Andreja Kudec,  yoga učiteljica, Melani Počekaj, insturkotica grupnog fitnesa uz glazbu i Jelena Krajcer,  shiatsu terapeutkinja 

11.

21. rujna

Gljive našeg zavičaja - predavanje 5. i 6. razredima - predsjendik gljivarskog društva Smrčak Vladimir Mislović - organizator Kristina Vrabec

13.

24. rujna Cijepljenje - učenici 6.h razreda priotiv hepatitisa - u organizaciji Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije

14.

26. rujna Terenska nastava - Upoznajmo Zagreb - Učenici 3.hjp i 4.hjp razreda - obilazak stare gradske jezgre, Prirodoslovni muzej, LEGOLAND, Bundek...

15.

6.  listopada Promocija slikovnice Vrapčić Čupko djelatnice OŠ Hodošan Ljubice Ilijaš – prostorije Općine Donji Kraljevec

16.

10. listopada Posjet Policijskoj postaji Prelog - 3.h razred, polazak u 8,05, povratak oko 10 sati. Domaćin: predstavnica Vijeća roditelja Manuela Šmit Vuk i kontakt policajac Spomenko Gojsek

17.

11. listopada Pripremni sastanak za projekt GO-CAR-GO - Slovenija, Kidričevo - Kristijan Ovčarić i ravnatelj

18.

13. listopada Susret generacije osmih razreda školske 1968./69. godine (50.th) -razrednici:. Organizatori Gordana Mati (Granatir) i Mirjana Sabol (Zrna). Druženje se nastavlja u Restoranu Zelengaj kod Graničnog prijelaza Goričan

19.

14. listopada Dan zahvalnosti i Dan kruha - obilježavanje u Župnoj crkvi Svetog Jurja Mučenika - svi vjeroučenici i ljudi dobre volje

20.

15. listopada Implementacija projekta "Shema školskog voća i mlijeka" - svi učenici i svi djelatnici Škole

21.

16. listopada Dan zahvalnosti i Dan kruha - obilježavanje u Matičnoj školi - razredna nastava - Valerija Štampar i razrednici/ce.

22.

16. listopada Akcija "Solidarnost na djelu" - 50-tak učenika 6., 7. i 8. razreda, voditelj akcije je ravnatelj Ivan Barić

23.

18. listopada Dan kravate - svi učenici i svi djelatnici Škole - Kravata je je jedini hrvatski simbol koji je univerzalno poznat i prepoznatljiv. Hrvatski sabor iskazao je kravati posebnu počast, proglasivši godine 2008., upravo 18. listopada Danom kravate

24.

19. listopada Terenska nastava učenika predmetne nastave u Čakovec - voditeljica Lidija Kovačić Faić - posjet zvornici IMT Čakovec, Knjižnici i čitaonici Nikole Zrinskog, radionice u Muzeju Međimurja, predstava u Centru za kulturu Čakovec
25. 22. listopada

Seminar za učitelje (1./8.) - Učenje u online okruženju u okviru priprema za Cjelovitu kurikularnu reformu šk. 2019./20. godine.

26.

24. listopada Cijepljenje - 6.h razred - II. doza protiv Hepatitisa B - djelatnice Zavoda za javno zdravstvo dolaze u školu

27.

19. listopada - 15. studenoga

Mjesec hrvatske knjige - 12. obilježavanje u našoj Školi - voditeljica Lidija Kovačić Faić

1.           Književno – kazališni dan PN      19.10.2018.

2.           Dan školskih knjižnica  - radionica   30.10.2018.

3.           Natjecanje u čitanju naglas

utorak, 30.10.2018.  5.sat  Natjecanje u čitanju naglas za učenike 3., 4. i 5.r.

utorak, 30.10.2018.  4.sat  Natjecanje u čitanju naglas za učenike 6., 7. i 8.r.

4. Čitamo mi, u obitelji svi – implementacije 7. godine projekta

28.

31. listopada Halloween (10. godina) - projekt - voditeljica Sandra Balent

29.

6. studenoga Književni susret s Ljubicom Ilijaš - predstavljanje slikovnica Vrapčić Cupko - svi učenici razredne nastave - školska dvorana. Nastupaju i učenici iz PŠ Palinovec pod vodstvom Sanje Rašan

30.

7. studenoga Terenska nastava učenika razredne nastave nastave u Čakovec (1. i 2. razredi) -  animirani film Duh iz kamenog doba, Dječji odjel knjižnice (1. razred) i Muzej- Stari grad - vitezovi - dame - Pozoj (radionica)

31.

8. studenoga Terenska nastava TZK - cijela razredna nastava - Škola plivanja na Gradskim bazenima „Marija Ružić“ Čakovec) Kupanje - Sezona 8.,  1. ulazak u bazen - 1.h, 4.h i PŠ Sveti Juraj u Trnju - voditelj: Dragutin Balent

32.

9. studenoga Terenska nastava TZK - cijela razredna nastava - Škola plivanja na Gradskim bazenima „Marija Ružić“ Čakovec) Kupanje - Sezona 8.,  1. ulazak u bazen - 2.h, 3.h i PŠ Palinovec - voditeljica: Katarina Barić

33.

13. studenoga 51. obuka neplivača - u organizaciji Saveza školskih sportskih  društava Međimurske županije - 1. ulaz - na bazenima M. Ružić u Čakovcu - voditeljice razrednice: Katarina Barić i Sanja Rašan

34.

15. studenoga Predavanje "Izazovi interneta" -  3.h razred - predavač je kontakt policajac Spomenko Gojsek iz PUM, Policijske postaje Prelog

35.

16. studenoga 1. integrirani  dan  razredne  nastave  - Međunarodni  dan   tolerancije - organizator je stručno vijeće učitelja razredne nastave i stručni suradnici. Gosti i predavači su iz Udruge slijepih MŽ, Udruge gluhih i nagluhih MŽ, Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec i osobe u kolicima

36.

16. studenoga Obilježavanje Dana sjećanja na žrtvu Vukovara - program u školama i paljenje svijeća na spomenik palim braniteljima u Domovinskom ratu. Zadužena učiteljica Sandra Premuš - Lepen

37.

19. studenoga Predavanje "Štetnost alkohola" -  8.h razred - predavač je kontakt policajac Spomenko Gojsek iz PUM, Policijske postaje Prelog

38.

20. studenoga 51. obuka neplivača - u organizaciji Saveza školskih sportskih  društava Međimurske županije - 2. ulaz - na bazenima M. Ružić u Čakovcu - voditeljice razrednice: Katarina Barić i Sanja Rašan

39.

22. studenoga

Predavanje "Izazovi interneta" -  roditeljski sastanak 3.h razred razrednice Katarine Barić - predavač je kontakt policajac Spomenko Gojsek iz PUM, Policijske postaje Prelog

"Čitamo mi u obitelji svi" - otvorenje 7. sezone projekta - knjižničarka Lidija Kovačić Faić

40.

27. studenoga 51. obuka neplivača - u organizaciji Saveza školskih sportskih  društava Međimurske županije - 3. ulaz - na bazenima M. Ružić u Čakovcu - voditeljice razrednice: Katarina Barić i Sanja Rašan

41.

29. i 30. studenoga, 3. prosinca „Podari pesekima ljubav“ - 2. sezona - Škola sudjeluje u akciji putom skupljanja prehrane i novčanih sredstava koje će se donirati udruzi ZEU “Prijatelji životinja i prirode” Čakovec.

42.

2. prosinca Doček sv. Nikole - priredba učenika PŠ Palinovec u Domu kulture Palinovec - MO i Udruga žena Palinovec  Ljiljana Zelenić, Sanja Rašan i Ines Horvat

43.

2. prosinca Doček sv. Nikole - priredba učenika PŠ Sveti Juraj u Trnju u Domu kulture Donji Pustakovec - MO i Udruga žena Donji Pustakovec - Liljana Kralj, Tanja Jurgec i Marija Kolar
44. 3. prosinca Edukacija o sortiranju smeća - 4.h razred - predavanje djelatnika tvrtke Prelog PREkom Daria Cvetka

45.

3. prosinca Edukacija o sortiranju smeća   - 4.p razred - predavanje djelatnika tvrtke PREkom Prelog Daria Cvetka

46.

4. prosinca 51. obuka neplivača - u organizaciji Saveza školskih sportskih  društava Međimurske županije - 4. završni ulaz - na bazenima M. Ružić u Čakovcu - voditelji razrednici/ce: Katarina Barić, Liljana Kralj i Sanja Rašan

47.

4. prosinca Edukacija o sortiranju smeća - 4.j razred - predavanje djelatnika tvrtke PREkom Prelog Daria Cvetka
48. 5. prosinca

Terenska nastava učenika razredne nastave nastave u Čakovec (3. i 4. razredi) -

Polazak u 8 sati za Čakovec. Podjela u dvije grupe. Učenici 3.hjp razreda odlaze u Muzej Međimurja (radionica: Kaj se vu hiži skriva?), a učenici 4.hjp razgledaju postavu uz stručno vodstvo. U 10 sati je projekcija filma u Centru za kulturu Rico Oskar i mračne sjene. Voditeljica: Katarina Barić, pratitelji Dragutin Balent, Ljiljana Zelenić i Liljana Kralj

49. 5. prosinca Klečanje u župi Sveti Juraj u Trnju - sudjelovanje u misnom slavlju vjeroučenika predstavnika razreda - ravnatelj Ivan, pedagoginja Jelena i tajnica Marija
50. 7. prosinca Hrvatski medni dan - za učenike 1. razreda u svim školama. Učenici  od Ministarstva poljoprivrede primaju pakriranje sa 450 grama meda (med iz hrvatskih pčelinjaka, za našu djecu med OPG-a Maria Kečkeša iz Preloga), slikovnicom i  promotivnim letkom
51. 9. prosinca Doček sv. Nikole - priredba učenika PŠ Sveti Juraj u Trnju  u Domu kulture PŠ Sveti Juraj u Trnju - Liljana Kralj, Tanja Jurgec i Marija Kolar
52. 10. prosinca Završetak obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti u Domu kulture Mala Subotica (domaćin je OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica). Za sudionike je organizirana predstava #generacija  teatra Tirena iz Zagreba - 4 predstavnika učenika 8. razreda, voditeljica Jelena Sobočan Tkalčec
53. 16. prosinca Prigodan program i ugodno druženje uz dolazeće blagdane - kod Društvenog doma Hodošan, organizator Udruga žena Hodošan. Pozivaju se sva djeca i ljudi dobre volje.... Nastupaju učenici 2.h razreda i druga djeca Hodošana, program Suzana Košak
54. 16. prosinca Jubilarni 20. božićni koncert - Zbor Josip Vrhovski Nedelišće, simfonijski orkestar i četiri tenora pod ravnanjem prof. Branka Magdalenića - svi djelatnici Škole
55.    
56.    
57.    
58.    
59.    
60.    
61.    
62.    
63.    
64.    
65.    
66.    
67.    
68.    
69.    
70.    
71.    
72.    
73.    
74.    
75.    
76.    
77.    
78.    
79.    
80.    
81.    
82.    
83.    
84.    
85.    
86.    
87.    
88.    
89.    
90.    
91.    
92.    
93.    
94.    
95.    
96.    
97.    
98.    
99.    
100.    
101.    
102.    
103.    
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Natjecanja, susreti i smotre

Ravnatelj škole imenovao je stalno Povjerenstvo za natjecanja u čijem su sastavu predsjednik Ivan Barić

i članice Marija Ivković i Jelena Sobočan Tkalec

Natjecanja koja nisu u sustavu Agencije za odgoj i obrazovanje navedena su posebno u poglavlju "Natjecanja"

 

1.  

4. prosinca Županijsko natjecanje u futsalu  - dječaci 7. i 8. razred - Sportska dvorana u D. Kraljevcu - zadužen Tomislav Horvat

2. 

   

3.    

   

4.  

   

5.

   

6.

   

7.  

   

8. 

   

9.

   

10.

   

11.

   

12.

   

13.

   

14.

   

15.

   

16.

   

17.

   

18.

   

19.

   

20.

   

21.

   

22.

   

23.

   

24.

   
     

 

 

Sjednice Učiteljskog vijeća (svake školske godine prva sjednica počinje početnim brojem)

 

1.  

22. kolovoza 1. sjednica Učiteljskog vijeća (saziv 2018./19.) - Izvješće ravnatelja za prošlu školsku godinu, upute za rad do prvog nastavnog dana 3. rujna
2.  29. kolovoza 2. sjednica Učiteljskog vijeća  - neposredni zadaci za početak nove školske godine 3. rujna 2018.

3.    

3. listopada 3. sjednica Učiteljskog vijeća - predstavljanje Kurikuluma Škole i Godišnjeg plana i programa, prijedlog Školskom odboru, plan i program u listopadu, prilagođeni i individualizirani programi, nove prijave za programe

4.  

10. listopada  Svečana 4. sjednica Učiteljskog vijeća u Gospiću - Lika, Otočac i Smiljan

5.

5. prosinca  5. sjednica Učiteljskog vijeća - plan i program do početka 2. polugodišta, inventura, božićni koncert, suglasnosti Crvenoga križa, izmjena načina i iznosa uplata u drugom polugodištu

6.

   

7.  

   

8. 

   

9.

   

10.

   
     

 

Tim za samovrjednovanje

1.  

   

2. 

   

3.    

   

 

Stručno vijeće učitelja razredne nastave

1.  

22. kolovoza

1. Stručno vijeće učitelja razredne nastave - izbor novog voditelja SVURN i pripreme za novu školsku godinu - voditeljica Katarina Barić

2. 

28. kolovoza 2. Stručno vijeće učitelja razredne nastave - pripreme za početak nove školske 2018./19. godine planiranje plana i programa Stručnog vijeća učitelja razredne nastave, izrada godišnjih nastavnih planova i programa, planiranje terenske nastave i dva integrirana dana - voditeljica Sanja Rašan

3.    

9. listopada

3. Stručno vijeće učitelja razredne nastave - kratak izvještaj o novom višem savjetniku za razrednu nastavu Igoru Rukljaču, detaljan dogovor za rad u listopadu i studenom, prijedlozi za 1. integrirani dan – Međunarodni dan tolerancije (16. studenoga), primjeri dobre prakse „Očuvanje naše folklorne baštine“ (izabrana međimurska kola, dječje pjevne igre i brojalice – priprema za 2. integrirani dan – Naše Međimurje) – plesna radionica voditeljice aktiva - voditeljica Sanja Rašan

4.  

   

5.

   

6.

   

7.  

   

8. 

   

9.

   

10.

   

 

Stručno vijeće učitelja predmetne nastave

1.  

29. kolovoza 1. Stručno vijeće učitelja predmetne nastave - analiza ostvarenosti Plana i programa rada SVUPN za 2017./18., zbor voditelja i zamjenika voditelja SVUPN-a , izrada Plana i programa SVUPN za 2018./19.

2. 

29. studenoga 2. Stručno vijeće učitelja predmetne nastave - aktivnosti do kraja polugodišta, osnove rada u oblaku (GoogleDisk, OneDrive, Dropbox)

3.    

   

4.  

   

5.

   

 

Razredna vijeća

1.  

29. kolovoza 1. sjednice razrednih vijeća – formiranje razrednog odjela, potrebe učitelja, provjera podataka u e-Matici i e-Dnevniku, konačno formiranje rasporeda

2. 

   

3.    

   

4.  

   

5.

   

 

Školski odbor (sjednice se upisuju u kontinuitetu od prve konstituirajuće sjednice)

 

1.  

17. rujna 17. sjednica Školskog odbora (saziv 2017.-2021.) Izvješće ravnatelja o protekloj školskoj godini, usvajanje pravilnika, zapošljavanje, ostalo..  (zajednička sjednica sa VR u prvom dijelu dijelu Dnevnog reda)

2. 

4. listopada 18. sjednica Školskog odbora - zajedničke točke s Vijećem roditelja: predstavljanje Kurikuluma Škole i Godišnjeg plana i programa, samo ŠO: prihvaćanje dokumenata, usvajanje novih pravilnika, izvješće o nabavama (šk. kuhinja, informatička oprema...) 

3.    

  19. sjednica Školskog odbora -   zapošljavanje učitelja predmeta Geografija

4.  

12. studenoga 20. sjednica Školskog odbora - zapošljavanje učitelja predmeta Fizika i Informatika

5.

20. studenoga 21. sjednica Školskog odbora - zapošljavanje učitelja predmeta Glazbena kultura

6.

20. prosinca 22. sjednica  Školskog odbora- izvješće ravnatelja o provedenim aktivnostima u prvom polugodištu, novosti za 2. polugodište, sastanak u Zelengaju

7.  

   

8. 

   

9.

   

10.

   

10.

   

 

Skup radnika

1.  

   

2. 

   

3.    

   

 

Vijeće učenika

1.  

10. listopada  1. sjednica Stručnog vijeća učitelja razredne nastave (saziv 2018./19.) -  Biranje novog voditelja SVURN, dogovor o radu u novoj školskoj godini

2. 

   

3.    

   

4.  

   

 

 

Vijeće roditelja

.Ivana i MiljenkoD. Pustakovec 93 01.06.2006.Silvija i Bla~enko D. Pustakovec 14MartinLjiljanaZeleniAna 02.07.2006.Tamara i MarinoD. Pustakovec 10 Kenjerea 31.08.2006.Sandra i Josip Palinovec 150 05.07.2006.Hana 07.03.2007.Ivanka i Petar Palinovec 51679-292679-351679-431679-194679-189679-076679-354 679-339 (~)628-036 098-545-984628-198, 099-3159-726628-145 099-6969-361 628-030 098-9138-336628-094 091-5205-575673-056 099-7898-625673-058 099-8421-857Sanja RaaanSanja23134}eljka 3816./XII. 3817./XII. 3818./XII. 3819./XII. 3820./XII. 3825./XII. Kevin Kruaec Tomislav 3814./XII. 3815./XII. 3821./XII. 3822./XII. 3823./XII. 3824./XII. 3826./XII. 3936./XII. 3956./XII. 3952./XII. 3939./XII. 3937./XII. 3938./XII. 3940./XII. 3941./XII. 3942./XII. 3943./XII. 3944./XII. 3945./XII. 3946./XII. 3947./XII. 3948./XII. 3949./XII. 3950./XII. 3951./XII. 3953./XII. 3954./XII. 3955./XII. 3957./XII. 3958./XII. 3959./XII.098-965-7625 628-038628-223 09982699025721 - Dr~. ro.!673-210 o.0992151871 m.0995172019 Palinovec 183099-8049011 099-2478693 Antonio J.Luka Z.Prilago. pr.: M. Ru~man Jelena 50%Noa Pani 100% Mirela O. Melani S. Sara I. 100%Hodoaan, Palih boraca 54 m.098888803295-202Hodoaan, Vukov gaj 22Hodoaan, Brae Radia 33Hodoaan, Zlatoljska 7Hodoaan, Grobljanska 7Katja 19.01.2008. 27.08.2007. 11.08.2007. 13.11.2007. 28.01.2008. 29.09.2007. 21.09.2007. 29.07.2007. 12.01.2008. 21.03.2008. 17.09.2007. 14.07.2007. 11.11.2007. 29.08.2007. 18.12.2007. 10.12.2007. Branilovi Donji Hraaan 153Kolari Andreja - Bukal i Dra~en Donji Hraaan 129Klementina KristinaLadaai Iva679174BornaLeva i AntonellaSofiaPandurMarina Matija i i Zdravko Strahija EllaMartina i ZoranMira i Kristijan `poljar Luja i Ivan 07.06.2007.Kaja 09.09.2007.Katija 02.02.2008.Martina i TomislavZadravecMateja i RobertDonji Hraaan 13Marina 28.05.2007.Pele Palinovec 160PaulaStrbadKarmen i Tomislav Palinovec 219Donji Pustakovec 72 07.09.2007. 08.09.2007.6181 09941085477.r 3960./XII.AlisaZvezdana i Vid Palinovec 8 3961./XII.Vanesa10 Filip 50%Lorena Vargek 23.06.2005.Dragica i LeonardHodoaan, Palih boraca 310998417081 0916795450Zorica i MitarVenio17LarisaGoldberg 24.11.2004.Elizabeta i Juraj 098529813Josipa 29.07.2000.Marija i Juraj GoldbergDonji Pustakovec 39 02.09.2003.16 -11 Filip Ignac 15.10.2006. Leon H 100% 37325341518126.r628-0330996473845 mamaDijanaK., MladenT.PutnikaHorvat Luka KolariVilim `poljar 16.01.2007.Donji Pustakovec 52628172, 0992772797Donji Hraaan 30Tina Hani i Jurica PuriDonji Pustakovec 93Donji Pustakovec 14Donji Pustakovec 10 Jasmin M.Kiri `antavec TretnjakD. Pustakovec 39Sveti Juraj u Trnju 51 Mateo OraoaLeo Sabol i Michaela Novak5.r Prilag.pr.:Izabela Bru i i Melani Sabol)Jakob akovi roen je u Mainzu, Njema kaIndiv.:Tin Puri i Danijel JurasPutnika:Odselio u Prelog:!(u e-Matici Ministarstva kao 7.a)Melani Novak i Sun ana MikulanLuka Krampa  i Tajana MiriPalinovec 124 (673-011) Palinovec 25Sandro Sabol i Kevin BaanecValerija 3962./XII. 3963./XII. 3964./XII. 3965./XII. 3968./XII. 3969./XII. 3970./XII. 3971./XII. 3972./XII. 3973./XII. 3974./XII. 3975./XII. 3976./XII. 3977./XII. 3978./XII. 3979./XII. 3966./XII. 3967./XII. 3980./XII. 3981./XII. 3982./XII. 3983./XII. 3984./XII. 3985./XII. 3986./XII. 3987./XII. 3988./XII 3989./XII.Hodoaan, Glavna 14/1679-252Palinovec 235 (673-194)Ivana i Davorin (pokojni)Sv. Juraj u Trnju 71 (628-066)295-202 098-861-512%Hodoaan, (B. Radia 21) Vinogradska23Palinovec 252 (673210) t091-2539-152 t098-273-475Maja Megli i Saaa 092-3126-547D. Pustakovec 8 m098-9216285 095-5529-030 098-752-606 091-5063-494 099-4108-547 099-7535-82314Mirela O., DamirV.+Upisan, ali 8.9. nije se pojavio u P` Juraj t099-2151-871 098-710-376 098-9022-757 098-9925-846 098-9406-858 098-219-026099-8417-081 091-6795-450 099-4112-694 098-9536-163 23.04.2007. 03.08.2007.8(Mati na akola Hodoaan)Dino 20.06.2008. avlek 13.05.2008.Dijana Kukec i KristijanHodoaan, Brae Radia 77655043Kiara Dove er 02.02.2009.Andreja i ZoranHodoaan, Prvomajska 21679479 26.08.2008.Hodoaan, Brae Radia 56 098756135 Jesenovi 19.02.2009.Lucija 15.12.2008.Donji Hraaan 32Nera Koaak 11.04.2008.Valentina i SaaaHodoaan, Vinogradska 14 0981627074Kova  27.02.2009. 098562722Krznar 05.08.2008.679352Teo 14.03.2008.Hodoaan, Glavna 84679-600Mateo Megli 14.12.2008.Hodoaan, Brae Radia 16Vita Polgar 08.12.2008. Suzana i IgorDonji Hraaan 24 Pozderec 10.09.2008< .Puri 12.02.2009.Lana Sabol 24.11.2008.Natalija i MiroslavDonji Hraaan 117 26.06.2008.Serc 22.07.2008.Andreja i MarijoDonji Hraaan 77679366`ika  25.11.2008.Martina i DamirHodoaan, Vukov gaj 35Ena 02.05.2009.Hodoaan, B. Radia 29Laura Tialjari 28.07.2008. 098888803Dea Vidovi 29.04.2008.Marijana i Tom

1.  

17. rujna 3. sjednica Vijeća roditelja (stari saziv) - Izvješće ravnatelja o protekloj školskoj godini, usvajanje pravilnika, zapošljavanje, ostalo (zajedničke prve točke sjednica zajedno sa ŠO)

2. 

4. listopada 1. sjednica Vijeća roditelja (novi saziv) - Konstituiranje novog saziva Vijeća za školsku 2018./19. godinu, biranje novog rukovodstva i  zajedničke  točke sjednica zajedno sa ŠO - predstavljanje Kurikuluma Škole i Godišnjeg plana i programa, prijedlog Školskom odboru

3.    

20. prosinca 2. sjednica Vijeća roditelja - izvješće ravnatelja o provedenim aktivnostima u prvom polugodištu, novosti za 2. polugodište, sastanak u Zelengaju