Odlikaši OŠ Hodošan
na kraju nastavne školske 2005./06. godine
I. razred matične škole, razrednica Emilija Kolac
Pohvaljen i nagrađen od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Goran Vuk
Pohvaljeni: Karlo Baranašić, Kevin Bašnec, Marta Blagus, Josip Cerovec, Danijela - Katarina Dominić, Mario Furdi, Matija Gosarić, Marija Kolarić, Martina Kuhanec, Mateja Mate, Filip Smolek, Julija Švec i Nikolina Zrna.
II. razred matične škole, razrednice Marija Kovač i Katarina Barić
Pohvaljena i nagrađena od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Ana Zrna
Pohvaljeni: Jelena Branilović, Patricija Furdi, Stjepan Kučandi, Alan Lipovac i Ivana Vuk.
III. razred matične škole, razrednik Dragutin Balent
Pohvaljena i nagrađena od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Paula Purić
Pohvaljeni: Danijel Čavlek, Dorotea Klenak, Melani Naranđa, Matija Smolek, Marija Srpak, Jurica Vlahek, Matija Vlahek i Dominik Žganec.
IV. razred matične škole, razrednica Anka Balent
Pohvaljen i nagrađen od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Matija Košak
Pohvaljeni: Ivan Blagus, Martina Dolenčić, Silvija Dominić, Kristina Lajtman, Paula Markati, Tajana Pavlic, Patricija Pintač, Igor Sabol, Karlo Setnik, Marija Šavora, Danijel Višnjić i Klara Zrna.
V.a razred matične škole, razrednik Kristijan Ovčarić
Pohvaljeni: Bruno Borović, Denis Dominić, Anja Matić, Lovro Srnec, Marta Vlahek i Sandro Vuk.
V.b razred matične škole, razrednik Dragutin Šimunić
Pohvaljena i nagrađena od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Vinka Kugelman-Mate
Pohvaljeni: Ines Jurčec i Davor Vidović
VI. razred matične škole, razrednice Ružica Vuk i Sandra Premuš-Lepen
Pohvaljeni i nagrađeni od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Jurica Recek, Elena Ružić i Tihana Srpak
Pohvaljeni: Dejan Čonka i Nikolina Milković.
VII. razred matične škole, razrednica Željka Tot
Pohvaljeni i nagrađeni od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Luka Baranašić, Lucija Kolarić i Martina Vidović
Pohvaljeni: Damir Blažeka, Leon Branilović, Lea Branilović, Nikola Grozdek, Dejana Naranđa, Saša Sabol i Ivan Petar Srpak.
VIII. razred matične škole, razrednica Sandra Rok
Pohvaljeni i nagrađeni od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Ivana Bergovec, Andreja Dolenčić, Helena Goričanec, Lidija Mesarić i Sanja Smolek
Pohvaljeni: David Dominić, Ivana Gavran, Goran Habuš, Lara Ružić, Luka Vlahek i Dario Purić.
I. razred Područne škole Sveti Juraj u Trnju, razrednica Liljana Kralj
Pohvaljen i nagrađen od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Vanja Strahija
Pohvaljena: Patricija Pankasz
II. razred Područne škole Sveti Juraj u Trnju, razrednica Suzana Košak
Pohvaljena i nagrađena od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Ana Višnjić
Pohvaljeni: Vedran Andrašec, Tijana Barić i Martina Halić
III. razred Područne škole Sveti Juraj u Trnju, razrednica Suzana Košak
Pohvaljen i nagrađen od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Goran Borović
Pohvaljeni: Laura Granatir i Sabina Pintar
IV. razred Područne škole Sveti Juraj u Trnju, razrednica Liljana Kralj
Pohvaljen i nagrađen od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Karlo Pađan
Pohvaljeni: Darja Barić, Filip Grabant, Iva Ivković, Dajana Švenda i Kristina Vrbanec.
I. razred Područne škole Palinovec, razrednica Ljiljana Zelenić
Pohvaljena i nagrađena od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Ana Jančec
Pohvaljeni: Dina Baranašić, Irena Čemerika, Lara Čemerika, Sandro kerovec, Petra Mesarek, Ines Oreški, Dajana Sabol i Viktor Srpak.
II. razred Područne škole Palinovec, razrednica Elizabeta Matijaško
Pohvaljen i nagrađen od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Martin Recek
Pohvaljeni: Monika Sabol, Sara Sabol i Nina Varošanec
III. razred Područne škole Palinovec, razrednica Ljiljana Zelenić
Pohvaljena i nagrađena od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Marta Sabol
Pohvaljeni: Madlen Kovačić i Paula Mesarek
IV. razred Područne škole Palinovec, razrednica Elizabeta Matijaško
Pohvaljen i nagrađen od strane Učiteljskog vijeća OŠ Hodošan: Dino Fileš
Pohvaljeni: Ines Horvat, Iva Kenjereš, Luka Oreški i Mihael Vrbanec.
Obradio: Iv@n