Odlikaši OŠ Hodošan

na kraju nastavne školske 2016./17. godine

 

Učiteljsko vijeće na 11. sjednici održanoj 20. lipnja 2017. donijelo je odluku o pedagoškim mjerama: pohvalama i nagradama.

Nastavu je u školskoj 2016./17. godini polazilo ukupno 225 učenika. Pismeno su pohvaljeni svi odlični učenici, a nagrađeni najbolji učenici u svakom razredu.

Ravnatelj Ivan Barić dodjeljuje nagrade i za posebne pozitivne slučajeve poput sudjelovanja na županijskim i državnim natjecanjima. Ove godine 65 učenika je nagrađeno trećom serijom majica  (zelena majica s modificiranim grbom Škole - upisane godine 1833-2017)

1.h. razred matične škole, razrednica Katarina Barić

Pohvaljen i nagrađen: Neven Vuk

Pohvaljeni: Martin Blagus, Hana Branilović, Nela Branilović, Samuel Furdi, Tia Hruška, Tena Kerovec, Nika Naranđa, Simon Pandur, Nika Rošanić, Lorena Šupljika, Sebastian Švenda, Leona Vidović, Lorena Vlahek, Mia Zelenić i Sven Zrna

2.h razred matične škole, razrednik: Dragutin Balent

Pohvaljen i nagrađen:  Dorian Čavlek

Pohvaljeni: Kiara Dovečer, Nina Horvat, Ema Jesenović, Nera Košak, Iva Kovač, Stela Krznar, Teo Krznar, Vita Polgar, Ivana Pozderec, Lana Sabol, Sara Serc, Iva Šikač, Ena Škoda,  Laura Tišljarić, Dea Vidović, Marko Vuk i Vida Zrna.

3.h razred matične škole, razrednica Anastazija Anka Balent

Pohvaljena i nagrađena:  Ella Strahija

Pohvaljeni: Katija Barić, Patrik Branilović, Nika Granatir, Hana Horvat, Nina Kolarić, Iva Ladašić, Borna Levačić, Matija Markač, Sofia Pandur, Doroteja Šantavec i Lana Zadravec

4.h razred matične škole, razrednica Emilija Kolac

Pohvaljena i nagrađena: Jana Jurgec

Pohvaljeni: Lana Blagus, Magdalena Brzuhalski, Nika Bunc, Stela Horvat, Enesa Kučko, Melani Šupljika, Damjan Vidović, Vanja Vidović, Ivan Vlahek i Vida Vlahek

 

Područna škola Palinovec:

1.p razred Područne škole Palinovec, razrednica Sanja Rašan

Pohvaljen i nagrađen:  Mija Horvat

Pohvaljeni: Ivan Brumen, Leon Ignac, Marijana Ignac, Monika Ignac i Severina Oršoš

2.p razred Područne škole Palinovec, razrednica Sanja Rašan

Pohvaljen i nagrađen:  Matija Levačić

Pohvaljeni: Nina Horvat, Valentino Ignac, Biserka Oršoš, Ivan Sabol i Marko Tomašek.

3.p razred Područne škole Palinovec, razrednica Ljiljana Zelenić

Pohvaljen i nagrađen:  Pele Purić

Pohvaljena: Paula Strbad

4.p razred Područne škole Palinovec, razrednica Ljiljana Zelenić

Pohvaljena i nagrađena:  Ana Bobetić

Pohvaljena: Hana Tomašek

 

Područna škola Sveti Juraj u Trnju:

1.j razred Područne škole Sveti Juraj u Trnju, razrednica Liljana Kralj

Pohvaljen i nagrađen:  Marko Kanižaj

Pohvaljeni: Petar Molnar

2.j razred Područne škole Sveti Juraj u Trnju, razrednica  Suzana Košak

Pohvaljena i nagrađena: Karia Veronika Bajan

Pohvaljeni:  Matija Čavlek, Nikolina Kramar,  David Molnar i Velina Šegović

4.j razred Područne škole Sveti Juraj u Trnju, razrednica Liljana Kralj

Pohvaljen i nagrađen: Jakov Kramar

Pohvaljen:  Sven Čavlek

 

Matična škola Hodošan (PN):

5.a razred matične škole, razrednica Sandra Premuš - Lepen

Pohvaljena i nagrađena:  Lana Naranđa

Pohvaljeni: Lea Kovač i Lorena Vargek

5.b razred matične škole, razrednik Kristijan Ovčarić

Pohvaljen i nagrađen:  Matija Kramar

Pohvaljeni: Damijan Krnjak, Marta Ružman i Rea Sabol

6. razred matične škole, razrednica Marija Požgaj

Pohvaljen i nagrađen: Leonard Kovač

Pohvaljen:  Gabrijel Drk, Lana Fajić, Sara Herman, Sara Jesenović i Nadja Vuk.

7.a razred matične škole,  razrednica Valerija Štampar

Pohvaljen i nagrađen:  Leon Vuk

Pohvaljeni: Korina Čavlek, Dora Slamek i Viktorija Šantavec

 

7.b razred matične škole, razrednik Denis Kirić

Pohvaljena i nagrađena:  Doris Dominić

Pohvaljeni: Marko Bukal, Tena Hanić i Rea Sabol

8.a razred matične škole, razrednica Željka Tot

Pohvaljen i nagrađen: Leonard Ivković

Pohvaljeni: Viktoria Čurila, Filip Kolarić i Danijela Višnjić

8.b razred matične škole, razrednica Mirjana Štrok

Pohvaljen i nagrađen:  Mateo Stojčević

Pohvaljeni: Nikolina Bihar, Karlo Grabant, Melani Jurčec i Leon Tišljarić

 

 

Dobitnici 3. serije  majica (zelena majica s modificiranim grbom Škole - upisane godine 1833-2017) za ostvarene rezultate na natjecanjima, u znanju i sposobnostima

Napomena: nagrađuju se sudionici različitih natječaja u sustavu su Agencije za odgoj i obrazovanje i izbor novih ili za Školu važnih drugih natjecanja.

Izvanškolske uspjehe nagrađuju udruge, savezi i organizatori turnira

 

 

Ima i prezime učenika

Razred

Vrsta nagrade

1.   

Neven Vuk

1.h

Najbolji učenik u razredu u školskoj 2016./17. godini

2.  

Dorian Čavlek

2.h

Najbolji učenik u razredu u školskoj 2016./17. godini

3.     

Ella Strahija

3.h

Najbolja učenica u razredu u školskoj 2016./17. godini

4.    

Sofia Pandur

3.h

Sudionica Županijskog LiDraNa

5.    

Jana Jurgec

4.h

Najbolja učenica u razredu u školskoj 2016./17. godini

6.  

Mija Horvat

1.p

Najbolja učenica u razredu u školskoj 2016./17. godini

Sudionica županijskoga natjecanja – Projekt Građanin

Sudionica državnoga natjecanja – Projekt Građanin

7.   

Matija Levačić

2.p

Najbolji učenik u razredu u školskoj 2016./17. godini

8.   

Pele Purić

3.p

Najbolji učenik u razredu u školskoj 2016./17. godini

9.  

Ana Bobetić

4.p

Najbolja učenica u razredu u školskoj 2016./17. godini

10.  

Marko Kanižaj

1.j

Najbolji učenik u razredu u školskoj 2016./17. godini

11.   

Karia V. Bajan

2.j

Najbolja učenica u razredu u školskoj 2016./17. godini

12. 

Jakov Kramar

4.j

Najbolji učenik u razredu u školskoj 2016./17. godini

13.  

Lana Naranđa

5.a

Najbolja učenica u razredu u školskoj 2016./17. godini

14.   

Matija Kramar

5.b

Najbolji učenik u razredu u školskoj 2016./17. godini

Sudionik županijskoga natjecanja – Školski zbor

15.    

Leonard Kovač

6.

Najbolji učenik u razredu u školskoj 2016./17. godini

Sudionik županijskoga natjecanja – Matematika

16.

Leon Vuk

7.a

Najbolji učenik u razredu u školskoj 2016./17. godini

17.  

Doris Dominić

7.b

Najbolja učenica u razredu u školskoj 2016./17. godini

Sudionica županijskoga natjecanja – Pomladak CK

Sudionica međužupanijskog natjecanja u prvoj pomoći CK

Sudionica županijskoga natjecanja – Tehnička kultura

18. 

Leonard Ivković

8.a

Najbolji učenik u razredu u školskoj 2016./17. godini

Sudionik županijskoga natjecanja – Engleski jezik

Sudionik matematičkog natjecanja MATHEMA

19.    

Mateo Stojčević

8.b

Najbolji učenik u razredu u školskoj 2016./17. godini

Sudionik: Za lepe cajte na 13. našem malom kaju

Posebna nagrada za odlično učenje i primjerno vladanje tijekom 8 godina školovanja u težim zdravstvenim uvjetima

20.    

Leon Ignac

1.p

Sudionik županijskoga natjecanja – Projekt Građanin

Sudionik državnoga natjecanja – Projekt Građanin

21.     

Valentino Ignac

2.p

Sudionik županijskoga natjecanja – Projekt Građanin

Sudionik državnoga natjecanja – Projekt Građanin

22.  

Nina Horvat

2.p

Sudionica županijskoga natjecanja – Projekt Građanin

Sudionica državnoga natjecanja – Projekt Građanin

23.     

Lana Blagus

4.h

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

24.  

Enesa Kučko

4.h

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

25.      

Stela Horvat

4.h

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

26.     

David Hranjec

5.a

Sudionik županijskoga natjecanja – Školski zbor

27.    

Lorena Vargek

5.a

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

28.    

Tin Vegi

5.a

Sudionik županijskoga natjecanja – Školski zbor

29.      

Laura Kramar

5.b

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

30.   

Larisa Mirić

5.b

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

31.     

Sara Kolonić

5.b

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

32.      

Rea Sabol

5.b

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

33.       

Nino Blagus

6.

Sudionik županijskoga natjecanja – Školski zbor

34.        

Andrija Borović

6.

Sudionik županijskoga natjecanja – Školski zbor

35.      

Anja Čanadi

6.

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

36.    

Ellena Drk

6.

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

37.    

Gabriel Drk

6.

Sudionik županijskoga natjecanja – Matematika

38.       

Lana Fajić

6.

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

39.     

Sara Jesenović

6.

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

40.      

Lea Jurčec

6.

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

41.     

William Pankas

6.

Sudionik županijskoga natjecanja – Školski zbor

42.      

Jan Strahija

6.

Sudionik županijskoga natjecanja – Školski zbor

43. 

Timo Vlahek

6.

Sudionik županijskoga natjecanja – Školski zbor

44.       

Nadja Vuk

6.

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

45.     

Melani Cirkvenčić

8.b

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

46.     

Luka Horvat

7.a

Sudionik županijskoga natjecanja – Školski zbor

47.  

Vanesa Oršuš

7.a

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

48.      

Dora Slamek

7.a

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

Sudionica županijskoga natjecanja – Biologija

49.      

Viktorija Šantavec

7.a

Najbolja učenica u razredu u školskoj 2016./17. godini

Sudionica županijskoga natjecanja – Pomladak CK

Sudionica međužupanijskog natjecanja u prvoj pomoći CK

Sudionica županijskoga natjecanja – Biologija

50.     

Paola Horvat

7.b

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

51.     

Tena Hanić

7.b

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

52.      

Marko Bukal

7.b

Sudionik županijskoga natjecanja – INFOKUP

53.     

Matija Lovrenčić

7.b

Sudionik županijskoga natjecanja – INFOKUP

54.     

Korina Čavlek

7.a

Sudionica županijskoga natjecanja – Biologija

55.     

Rea Sabol

7.b

Sudionica županijskoga natjecanja – Biologija

56.     

Viktoria Čurila

8.a

Sudionica županijskoga natjecanja – Pomladak CK

Sudionica međužupanijskog natjecanja u prvoj pomoći CK

Sudionica županijskoga natjecanja – Biologija

57.       

Nikola Kramar

8.a

Sudionik županijskoga natjecanja – Školski zbor

58.        

Karlo Levačić

8.a

Sudionik županijskoga natjecanja – Školski zbor

59.       

Michaela Novak

8.a

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

60. 

Danijela Višnjić

8.a

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

61.    

Nikolina Bihar

8.b

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

Sudionica županijskoga natjecanja – Pomladak CK

Sudionica međužupanijskog natjecanja u prvoj pomoći CK

Sudionica matematičkog natjecanja MATHEMA

62.     

Melani Jurčec

8.b

Sudionica županijskoga natjecanja – Školski zbor

Sudionica županijskoga natjecanja – Pomladak CK

Sudionica međužupanijskog natjecanja u prvoj pomoći CK

63.     

Valentino Mirić

8.b

Sudionik županijskoga natjecanja – Pomladak CK

Sudionik međužupanijskog natjecanja u prvoj pomoći CK

64.        

Nikola Bobetić

8.a

Sudionik županijskoga natjecanja – Tehnička kultura

Sudionik: Za lepe cajte na 13. našem malom kaju

65.

Karlo Grabant

8.b

Sudionik županijskoga natjecanja – Njemački jezik

Sudionik županijskoga natjecanja – Kemija

Sudionik matematičkog natjecanja MATHEMA

       

 

 

O'brada: raw