Odlikaši OŠ Hodošan

na kraju nastavne školske 2017./18. godine

 

 

Prema podacima ravnatelja Ivana Barića nastavu je u školskoj 2017./18. godini polazilo ukupno 217 učenika u 14 razrednih odjela. Pismeno su pohvaljeni svi odlični učenici, a nagrađeni najbolji učenici u svakom razredu. Nagrađeni učenici su na početku popisa svakog razreda i označeni su podebljanim slovima.

 

Matična škola Hodošan (RN):

1.h. razred, razrednica Suzana Košak

Eva Bukal, Dino Branilović, Tomo Kerovec, Nikola Kovač, Arian Kučko, Erika Ladašić, Tea Sabol, Lili Strahija, Valentina Špoljar, Emma Trakoštanec i Dea Marija Vukoja

2.h. razred, razrednica Katarina Barić

Hana Branilović, Martin Blagus, Nela Branilović, Samuel Furdi, Tia Hruška, Tena Kerovec, Nika Naranđa, Simon Pandur, Nika Rošanić, Lorena Šupljika, Sebastian Švenda, Filip Tretnjak, Leona Vidović, Lorena Vlahek, Neven Vuk, Mia Zelenić i Sven Zrna

3.h razred, razrednik: Dragutin Balent

Nera Košak, Dorian Čavlek, Kiara Dovečer, Nina Horvat, Ema Jesenović, Iva Kovač, Stela Krznar, Teo Krznar, Vita Polgar, Ivana Pozderec, Sara Serc, Iva Šikač, Ena Škoda,  Laura Tišljarić, Dea Vidović, Marko Vuk i Vida Zrna.

4.h razred, razrednica Anastazija Anka Balent

Matija Markač, Katija Barić, Nika Granatir, Nina Kolarić, Iva Ladašić, Sofia Pandur, Ella Strahija, Doroteja Šantavec i Lana Zadravec

 

Područna škola Palinovec (RN):

1.p razred, razrednica Ljiljana Zelenić (kombinacija 1. i 4. razred)

Mia Sabol, Ljiljana Oršoš, Melisa Oršoš, Luka Sabol i Paola Sabol.

2.p razred, razrednica Sanja Rašan (kombinacija 2. i 3. razred):

Ivan Brumen i Mija Horvat

3.p razred, razrednica Sanja Rašan

Marko Tomašek, Nina Horvat, Valentino Ignac i Biserka Oršoš

4.p razred, razrednica Ljiljana Zelenić

Pele Purić i Paula Strbad

 

Područna škola Sveti Juraj u Trnju (RN):

1.j razred, razrednica Tanja Jurgec (kombinacija 1. i 2. razred)

Tena Bistrović, Gabrijel Čavlek i Sabina Zlatar

2.j razred, razrednica Tanja Jurgec

Marko Kanižaj

3.j razred, razrednica  Liljana Kralj (kombinacija 3. i 4. razred)

Karia Veronika Bajan, Matija Čavlek, Nikolina Kramar i Velina Šegović

4.j razred, razrednica Liljana Kralj

Ema Kramar

 

Matična škola Hodošan (PN):   

5.h razred, razrednica Mirjana Štrok

Melani Šupljika, Lana Blagus, Ana Bobetić, Nika Bunc, Sven Čavlek, Stela Horvat, Jana Jurgec, Jakov Kramar i Enesa Kučko

6.a razred, razrednica Sandra Premuš - Lepen

Lea Kovač, Lana Naranđa i Lorena Vargek

6.b razred, razrednik Kristijan Ovčarić

Damijan Krnjak, Matija Kramar, Marta Ružman i Rea Sabol

7.h razred, razrednik Marko Krhač

Leonard Kovač, Gabrijel Drk, Lana Fajić, Sara Herman i Nadja Vuk.

8.a razred,  razrednica Valerija Štampar

Viktorija Šantavec (posebna nagrada),  Mateo Borović, Melani Cirkvenčić, Korina Čavlek, Dora Slamek, Leon Vuk i dodatna posebna nagrada Luka Kolarić.

8.b razred, razrednik Denis Kirić

Tena Hanić, Marko Bukal (posebna nagrada),  Doris Dominić i Rea Sabol.

 

Podatke prikupio ravnatelj Ivan Barić

 

 

O'brada: raw