Popis djelatnika školske 2007./08. godine

 Pedagoški i organizacijski poslovi:

Redni

broj

Ime i prezime

Struka

Školska sprema

Rad koji obavlja

od 1. rujna 2007.

1.

Ivan Barić

diplomirani učitelj razredne nastave s pojačanim programom iz predmeta hrvatski jezik

VSS

ravnatelj Škole

2. Marija Ivković učiteljica razredne nastave VŠS tajnica i financijsko-računovodstvena djelatnica
3. Jelena Sobočan profesorica povijesti i pedagogije VSS stručna suradnica - pedagoginja  od 01.04.08.

Elizabeta Najman Hižman

diplomirani socijalni radn ik

VSS

stručna suradnica - pedagoginja Škole od 01.09.07. do 31.10.07.

  Martina Cimerman - Teljega diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski i njemački jezik VSS stručna suradnica - pedagoginja  od 26.11.07. do 29.02.08.
4.

Suzana Košak

diplomirana učiteljica razredne nastave

VSS

razredna nastava - 1. i 4. razred PŠ Sveti Juraj u Trnju, voditeljica Aktiva razredne nastave

5. Lidija Kovačić Faić

diplomirana bibliotekarka i diplomirana učiteljica razredne nastave s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski jezik 

VSS stručna suradnica, školska knjižničarka
5.

Željka Tot

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta matematika

VSS

matematika, voditeljica Aktiva predmetne nastave

 Učitelji razredne i predmetne nastave:

Redni

 broj

Ime i prezime učitelja

Struka

Školska sprema

Predmet koji predaje

1.

Anka Balent

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 2. razred Hodošan

2.

Dragutin Balent

učitelj razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 1. razred Hodošan

3. Katarina Barić

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 4. razred Hodošan

  Alan Belko profesor fizičke kulture VSS tjelesno-zdravstvena kultura 5. i 8. razred do 30.09.07.
4. Kristina Bihar profesorica biologije i kemije VSS priroda, kemija i biologija svi odjeli
  Damir Cikač apsolvent studija fizike SSS (VSS) fizika u 7.a, 7.b i 8. od 01.09.07. do 31.01.08.
  Jelena Furdi apsolventica studija njemačkog jezika i književnosti i povijesti SSS (VSS) povijest 5.-8. i izb. njemački j. 5. i 7.ab od 14.01.08.
  Nives Horvat diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta matematika VSS matematika, radi do 31.08.08.
5.

Nenad Kipke

prof. likovne i glazbene kulture

VSS

likovna kulturasvi odjeli PN

6. Denis Kirić diplomirani učitelj s s  pojačanim programom iz predmeta engleski jezik VSS engleski jezik 1., 4. i 8., rano učenje 1. - 3. razredi te redoviti 4. razredi u područnim školama
7. Denis Kos Profesor povijesti i njemačkoga jezika i književnosti VSS povijest 5.-8. i izb. njemački j. 5. i 7.ab od 14.01.08., samo povijest od 16.06.2008.
8. Gordana Piskač - Kocijan profesorica  kemije i fizike VSS fizika, na porodiljnom dopustu od kolovoza 2007.do 1. travnja 2008.
9.

Emilija Kolac

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 3. razred Hodošan

10.

Damir Kovačić

diplomirani informatičar

VSS

izborna informatika 5. - 8. razred i zaštita na radu

11. Lana Kovačić apsolventica studija matematike i informatike SŠ (VSS) matematika u 5. razredu do 30.07.08.
12.

Liljana Kralj

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 2. i 3. razred PŠ Sveti Juraj u Trnju

 13. Maja Milovanović profesorica hrvatskoga jezika i književnosti VSS hrvatski jezik u 7.ab  razredu
14. Ksenija Vugrinec - Krumpić

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski i njemački jezik

VSS izborni njemački jezik 4.h, 4.j i 4.p.,  6.a i 6.b razred matične škole
  Sandra Premuš - Lepen profesorica hrvatskoga jezika i književnosti / profesorica povijesti VSS povijest 5.-8. i hrvatski jezik 7.ab na dopustu od 10.12.07 do:::::::
15.

Elizabeta Matijaško

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 1. i 4. razred PŠ Palinovec

16. Karmenka Meglić diplomirana učiteljica razredne nastave s pojačanim programom iz predmeta njemački jezik VSS izborni njemački jezik - područne škole, na porodnom dopustu od lipnja 2007. do 15. lipnja 2008.
  Ivana Mihoci diplomirana učiteljica razredne nastave s pojačanim programom iz predmeta njemački jezik VSS  izb. njemački j. 5. i  7.ab razred od 29.11.07. do 13.01.08.
17.

Marija Novak

učiteljica glazbenog odgoja

VŠS

glazbena kultura svi odjeli PN

18. Kristijan Ovčarić inženjer geotehnike VSS tehnička kultura svi odjeli PN
19.

Sandra Rok

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta engleski jezik

VSS

engleski jezik 5., 6.ab i 7ab. razred te rano učenje 2. i 3.. u Hodošanu

  Marta Stella profesorica hrvatskoga jezika i književnosti / profesorica povijesti VSS povijest 5.-8. i hrvatski jezik 7.ab od 10.12.07. do 13.01.08.
  Silvija Vrbičić inženjer kemije VSS fizika od 01.02.08. do 31. ožujka 2008.
20.

Dragutin Šimunić

učitelj tjelesnog odgoja i zemljopisa

VŠS

TZK  6.ab i 7.ab te zemljopis  svi

21. 

Valerija Štampar

diplomirana katehetkinja

VSS

vjeronauk svi razredi matične i područnih škola

22.

Mirjana Štrok

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski jezik

VSS

hrvatski jezik 5., 6.ab i 8.

  Martina Cimerman - Teljega diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski i njemački jezik VSS izborni njemački jezik 5. i  7.ab razred matične škole do 25.11.07.
23.

Ljiljana Zelenić

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 2. i 3. razred PŠ Palinovec

24. Damir Žegarac profesor fizičke kulture VSS tjelesno-zdravstvena kultura 5. i 8. razred od 01.10.07., Univerzalna športska škola 3. i 4. razred

Tijekom školske godine stručni ispit položili: Martina Cimerman - Teljega, Jelena Sobočan i Valerija Štampar

Tehničko osoblje:

Redni broj

Ime i prezime

Struka

Školska sprema

Poslovi koje obavlja

1.

Ljubica Barić

radnica  

čistačica, zamjena od 01.04.08. do 31.08.08. (i nadalje do 01.04.09.

2. Gordana Čonka

kuharica

SSS

kuharica
3.

Ljubica Ilijaš

radnica

NKV - OŠ

spremačica

4.

Marija Kolar

radnica

NKV - OŠ

kuharica-spremačica

  Štefica Kolarić radnica SSS spremačica, zamjena od 13.02.08. do 07.03.08.
5.

Vesna Švenda

prodavač

SSS

kuharica-spremačica (bolovanje od 01.04.08 nadalje.)

6.

Bernarda Vidović

radnica

NKV - OŠ

spremačica

7.

Alojz Vuk

radnik

NKV - OŠ

domar - ložač - dostavljač