Popis djelatnika školske 2008./09. godine

Pedagoški i organizacijski poslovi (Tim za samovrjednovanje):   

Redni

broj

Ime i prezime

Struka

Školska sprema

Rad koji obavlja

od 1. rujna 2007.

1.

Ivan Barić

diplomirani učitelj razredne nastave s pojačanim programom iz predmeta hrvatski jezik

VSS

ravnatelj Škole

2. Marija Ivković učiteljica razredne nastave VŠS tajnica i financijsko-računovodstvena djelatnica Škole
3. Jelena Sobočan profesorica povijesti i pedagogije VSS stručna suradnica - pedagoginja  Škole
4.

Suzana Košak

diplomirana učiteljica razredne nastave

VSS

razredna nastava - 1./2.j. razred PŠ Sveti Juraj u Trnju, voditeljica Aktiva razredne nastave

5. Katarina Barić

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 1. razred Hodošan

6. Denis Kirić diplomirani učitelj s s  pojačanim programom iz predmeta engleski jezik VSS engleski jezik  4.-6., rano učenje 1. - 3. razredi Hodošan te redoviti 4. i rano 1.-3. razredi u PŠ Palinovec, 5. i 6. matične škole,  voditelj Aktiva predmetne nastave
7.

Sandra Rok

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta engleski jezik

VSS

predmeta nastava - engleski jezik  7.ab i 8.ab, rano učenje 1.-3.j te redoviti 4.j i u PŠ Sveti Juraj u Trnju

 Učitelji razredne i predmetne nastave:

Redni

 broj

Ime i prezime učitelja

Struka

Školska sprema

Predmet koji predaje

1.

Anka Balent

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 3. razred Hodošan

2.

Dragutin Balent

učitelj razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 2. razred Hodošan

3. Kristina Bihar profesorica biologije i kemije VSS priroda, kemija i biologija svi odjeli na porodiljnom dopustu od 10.02.09 do:::::::
4. Lidija Kovačić Faić

diplomirana bibliotekarka i diplomirana učiteljica razredne nastave s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski jezik 

VSS stručna suradnica, školska knjižničarkana porodiljnom dopustu od :::::::::::: do:::::::
5. Tomislav Horvat profesor fizičke kulture VSS tjelesno-zdravstvena kultura 7.ab razred od 01.09.08., 7.ab i 6. od 01.11.08. nadalje, Univerzalna športska škola u 2.h i 3.h
6. Nina Jambrošić diplomirana učiteljica s s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski jezik VSS matematika 6. - 8. razred od 01.09.08. do 29.03.09., a od 30.03.09. matematika 6. razred
7.

Nenad Kipke

prof. likovne i glazbene kulture

VSS

likovna kultura svi odjeli PN

8. Denis Kos Profesor povijesti i njemačkoga jezika i književnosti VSS povijest 5.-8. (stručna zamjena do 28. lipnja, dopust do 31.07.09.)
9. Gordana Piskač - Kocijan profesorica  kemije i fizike VSS fizika
10.

Emilija Kolac

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 4. razred Hodošan

11.

Liljana Kralj

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 3./4.j. razred PŠ Sveti Juraj u Trnju

12.

Ivana Kramar

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski jezik

VSS

 hrvatski jezik u 8.ab i matematika 5. razred od 01.09.2008. do 29.03.09. -hrvatski jezik u 8.ab  razredu do 29.06.,  nadalje školska knjižničarka 

 13. Ksenija Vugrinec - Krumpić

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski i njemački jezik

VSS izborni njemački jezik 4..-7.  razredi matične škole
14. Martina Lelak diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta matematika VSS matematika 5., 7. i  8. razred od 30..03.09. do kraja školske godine
  Sandra Premuš - Lepen profesorica hrvatskoga jezika i književnosti / profesorica povijesti VSS povijest 5.-8. i hrvatski jezik 7.ab na porodiljskom dopustu od 10.12.07 do 28.06.09.
15.

Elizabeta Matijaško

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 1./2.p razred PŠ Palinovec

16. Karmenka Meglić diplomirana učiteljica razredne nastave s pojačanim programom iz predmeta njemački jezik VSS izborni njemački jezik - 4.j i 4.p razredi područnih škola te 8.ab
17.

Marija Novak

učiteljica glazbenog odgoja

VŠS

glazbena kultura svi odjeli PN

18. Kristijan Ovčarić inženjer geotehnike VSS tehnička kultura svi odjeli PN
19.

Dragutin Šimunić

učitelj tjelesnog odgoja i zemljopisa

VŠS

TZK 5.,  8.ab te zemljopis  5. - 8. razredi

20.

Valerija Štampar

diplomirana katehetkinja

VSS

vjeronauk svi razredi matične i područnih škola

21.

Mirjana Štrok

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski jezik

VSS

hrvatski jezik 5., 6. i 7.ab.

22. Matija Varga profesor informatike VSS izborna informatika 5. - 8. razred, održavanje informatičke učionice od 01.09.08.
23. Kristina Vrabec diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta prirodoslovlja VSS priroda 5. i 6., biologija i kemija u 7.ab i 8.ab od 10. veljače 2009 do :kraja školske godine
24.

Ljiljana Zelenić

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 3./4.p razred PŠ Palinovec, predsjednica Školskog odbora

25.

Željka Tot

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta matematika

VSS

matematika - na porodiljnom dopustu od 01.09.08.. do ::::::::::::

Tijekom školske godine stručni ispit položili: Damir Žegarac (TZK prošle školske godine)

 

Tehničko osoblje:

Redni broj

Ime i prezime

Struka

Školska sprema

Poslovi koje obavlja

 

Ljubica Barić

radnica SSS

čistačica, zamjena od  01.04 .08. do 08.04.09.; od 26.05.09. do::::::::

1. Gordana Čonka

kuharica

SSS

spremačica
2.

Ljubica Ilijaš

radnica

NKV - OŠ

spremačica

3.

Marija Kolar

radnica

NKV - OŠ

kuharica-spremačica

4.

Vesna Švenda

prodavač

SSS

kuharica-čistačica, bolovanje od 01.09.08. do 08.04.09..

5.

Bernarda Vidović

radnica

NKV - OŠ

spremačica

6.

Alojz Vuk

radnik

NKV - OŠ

domar - ložač - dostavljač