Popis djelatnika školske 2012./13. godine

 

Mnogi izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

 

Pedagoški i organizacijski poslovi::   

Redni

broj

Ime i prezime

Struka

Školska sprema

Rad koji obavlja

tijekom školske godine

1.

Ivan Barić

magistar primarnog obrazovanja (razredna nastava i hrvatski jezik)

VSS

ravnatelj Škole

2. Marija Ivković učiteljica razredne nastave VŠS tajnica, članica Školskog odbora, članica Tima za samovrjednovanje
3. Nadica Lepen ekonomistkinja za računovodstveno-financijske poslove SSS voditeljica računovodstva od 1. studenog 2011. nadalje
4.  Jelena Sobočan Tkalčec profesorica povijesti i pedagogije VSS stručna suradnica - pedagoginja  Škole - porodiljni dopust od 1. rujna 2011. do 28. veljače 2013. godine,članica Tima za samovrjednovanje.

 Učitelji razredne i predmetne nastave:

Redni

 broj

Ime i prezime učitelja

Struka

Školska sprema

Predmet koji predaje

1.

Anastazija Anka Balent

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 3.h razred

2.

Dragutin Balent

učitelj razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 2.h razred

3.

Sandra Balent

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta engleski jezik

VSS

predmetna nastava - engleski jezik  5., 7. i 8.ab razred i  rano učenje matična škola 1.-4. razred razrednica 7. razreda, dod eng., članica Tima za samovrjednovanje, voditeljica Aktiva predmetne nastave
4. Katarina Barić

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 1.h razred Hodošan , članica Tima za samovrjednovanje, voditeljica Aktiva razredne nastave

5. Jurica Benčik profesor engleskoga jezika i hungarologije VSS engleski jezik  redoviti 6,ab i rano 1.-4. razredi u PŠ Palinovec i PŠ Sveti Juraj u Trnju(radi na stručnoj zamjeni od 01.10.09. nadalje...). dop eng. 6.ab razredi
6. Ivan Dominik magistar teologije (mag. theol) VSS vjeronauk -  5., 6.ab
7. Tomislav Horvat profesor fizičke kulture VSS predmetna nastava - tjelesno-zdravstvena kultura 5.ab, 6., 7.ab i 8., zaštita na radu, sportski učenički klub
8. Monika Kanižaj magistra edukacije biologije i kemije (mag. biol. et chem.) predmetna nastava - kemija 7., 8.ab, dod kemija, odgoj za humanost, pomladak Crvenoga križa
9.

Nenad Kipke

prof. likovne i glazbene kulture

VSS

predmetna nastava - likovna kultura 5.-8. razred, likovna grupa

  Denis Kirić diplomirani učitelj s  pojačanim programom iz predmeta engleski jezik VSS nastava u hrvatskoj školi u inozemstvu od 01.09.09. nadalje, mandat 4 godine
10. Gordana Piskač - Kocijan profesorica  kemije i fizike VSS predmetna nastava - fizika 7. i 8.ab razred
11.

Emilija Kolac

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 4.h razred

12.

Suzana Košak

diplomirana učiteljica razredne nastave

VSS

razredna nastava - 1./2.j. razred PŠ Sveti Juraj u Trnju, članica Tima za samovrjednovanje

13. Lidija Kovačić Faić

diplomirana bibliotekarka i diplomirana učiteljica razredne nastave s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski jezik 

VSS stručna suradnica - školska knjižničarka (radi utorkom, četvrtkom i svaki drugi petak)
14.

Liljana Kralj

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 3./4.j razred PŠ Sveti Juraj u Trnju, članica Školskog odbora od 29. rujna 2011.

  Ksenija Vugrinec - Krumpić

diplomirana učiteljica RN s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski i njemački jezik

VSS izborni njemački jezik - Na bolovanju i rodiljnom dopustu od 4. veljače 2013. do ::::::::::::
15. Sandra Premuš - Lepen profesorica hrvatskoga jezika i književnosti / profesorica povijesti VSS predmetna nastava - povijest 5.-8. i hrvatski jezik  5. i 7.., razrednica 5. razreda, članica Tima za samovrjednovanje
16.

Elizabeta Matijaško

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 1./2.p razred PŠ Palinovec

17. Karmenka Meglić diplomirana učiteljica RN s pojačanim programom iz predmeta njemački jezik VSS izborni njemački jezik - 4.hjp razredi 
18. Goran Mikulan diplomirani učitelj s pojačanim programom iz predmeta njemački jezik VSS izborni njemački jezik - 5. - 8. razred  razredi , od 4. veljače zamjena do povratka radnice Ksenije V.K.
19.

Marija Novak

učiteljica glazbenog odgoja

VŠS

predmetna nastava - glazbena kultura  5. - 8. razred

20. Kristijan Ovčarić inženjer geotehnike VSS predmetna nastava - tehnička kultura    5. - 8. razred, voditelj Sindikalne podružnice
21. Ružica Pahor

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta matematika

VSS

predmetna nastava - matematika 7. razred

22. Martina Kuretić Sedlar profesorica geografije VSS

predmetna nastava - geografija   5. - 8. razred, dod geografija

23.

Valerija Štampar

diplomirana katehetkinja

VSS

vjeronauk - svi razredi 1. - 4. u svim školama te 7. i 8.ab  razred, mali čitači i vjeronaučna olimpijada

24.

Mirjana Štrok

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski jezik

VSS

predmetna nastava -  hrvatski jezik 6. i 8.ab razred, dod hrvatski i scenska grupa, razrednica 6.b razreda

25. Matija Varga magistar informatike VSS izborna informatika 5. - 8. razred,  dod informatika
26. Kristina Vrabec diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta prirodoslovlja VSS predmetna nastava - priroda 5. i 6.ab, biologija u 7. i 8.ab, razrednica 6.a razreda, mladi biolozi i dod biologija
27.

Ljiljana Zelenić

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 3./4.p razred PŠ Palinovec, predsjednica Školskog odbora

  Maja Tkalec magistra edukacije hrvatskoga jezika i književnosti i magistra pedagogije VSS stručna suradnica pedagoginja - na zamjeni do 28.02.2013., članica Tima za samovrjednovanje.
28.

Željka Tot

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta matematika

VSS

predmetna nastava - matematika   5. - 8. razred, razrednica 8.a razreda

Stažiranje za stručni ispit (popis prema abecedi prezimena):

R. br.

Ime i prezime

Struka

Rad koji obavlja

Mentor/ica

Napomena

Ispit položen

1.

Boris Barić

magistar primarnog obrazovanja - VSS

Stažist razredne nastave (RN) od 14. 03.12. do 13.03.13.

Katarina Barić

Stažist preko Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

13. svibnja 2013(u prvom roku!).

2.

Vanja Barić

magistar primarnog obrazovanja - VSS

Stažist RN od 25.01.12. do 31.08.12.

Katarina Barić / mentorica nove škole

Stažist – volonter / od 23. rujna u OŠ Augusta Harambašića Zagreb

20. svibnja 2013.(u prvom roku!)

3.

Janja Bobetić

magistra primarnog obrazovanja - VSS

Stažistica RN od 20.10.11. do 19.10.12.

Emilija Kolac

Stažistica preko Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

7.veljače 2013.(u prvom roku!)

4.

Kristina Horvat

prof. tjelesne kulture - VSS

Stažistica TZK od 15.05.13. do 14.05.14.

Tomislav Horvat

Stažistica preko Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

Nastavlja o 14. svibnja 2014.

5.

Tina Kralj

magistra primarnog obrazovanja - VSS

Stažistica RN od 20.10.11. do 19.10.12.

Suzana Košak

Stažistica preko Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

1. veljače 2013.(u prvom roku!)

 6.

Bojana Mihocek

magistra primarnog obrazovanja - VSS

Stažistica RN od 20.10.11. do 19.10.12.

Ljiljana Zelenić

Stažistica preko Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

8. veljače 2013.(u prvom roku!)

7.

Andreja Vrbanec

magistra primarnog obrazovanja - VSS

Stažistica razredne nastave od 15.01.13. do 14.01.14.

Liljana Kralj

Stažistica preko Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

Nastavlja do 14. siječnja 2014. 

 

Stručni ispit položili su ove školske godine i ostali djelatnici:

magistra edukacije biologije i kemije Monika Kanižaj,  domar - ložač centralnog grijanja Tomislav Sabol

 

Tehničko osoblje:

Redni broj

Ime i prezime

Struka

Školska sprema

Poslovi koje obavlja

1.

Gordana Čonka

kuharica

SSS

kuharica

2.

Ljubica Ilijaš

radnica

NKV - OŠ

spremačica

3.

Marija Kolar

radnica

NKV - OŠ

kuharica-spremačica

4.

Vesna Švenda

prodavač

SSS

kuharica-spremačica

5.

Bernarda Vidović

radnica

NKV - OŠ

spremačica

6.

Tomislav Sabol

građevinski stolar

SSS

domar - ložač od 20. kolovoza 2012. nadalje