Popis djelatnika školske 2013./14. godine

Mnogi izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

Pedagoški i organizacijski poslovi:

Redni

broj

Ime i prezime

Struka

Školska sprema

Rad koji obavlja

tijekom školske godine

1.

Ivan Barić

magistar primarnog obrazovanja (razredna nastava i hrvatski jezik)

VSS

ravnatelj Škole, voditelj Tima za samovrjednovanje, voditelj svih upisnih povjerenstava i ispitnih povjerenstava za vanjsko vrjednovanje

2. Marija Ivković učiteljica razredne nastave VŠS tajnica, članica Školskog odbora, članica Tima za samovrjednovanje
3.  Jelena Sobočan Tkalčec profesorica povijesti i pedagogije VSS stručna suradnica - pedagoginja  Škole - članica Tima za samovrjednovanje.

 Učitelji razredne i predmetne nastave:

Redni

 broj

Ime i prezime učitelja

Struka

Školska sprema

Predmet koji predaje

1.

Anastazija Anka Balent

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 4.h razred

2.

Dragutin Balent

učitelj razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 3.h razred

3.

Sandra Balent

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta engleski jezik

VSS

predmetna nastava - engleski jezik  6., 7.ab i 8. razred i  rano učenje matična škola 1.-4. razred, razrednica 8. razreda, dod eng., članica Tima za samovrjednovanje
  Boris Barić magistar primarnog obrazovanja VSS izborna informatika 5. - 8. razred,  od 13. siječnja 2014. - 12. ožujka 2014.
4. Katarina Barić

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 2.h razred Hodošan , voditeljica Stručnog vijeća razredne nastave. članica Tima za samovrjednovanje

5. Ivan Dominik magistar teologije (mag. theol) VSS vjeronauk -  5.ab, 6. razred
6. Tomislav Horvat profesor fizičke kulture VSS predmetna nastava - tjelesno-zdravstvena kultura 5.ab, 6.,  7.ab i 8., zaštita na radu, sportski učenički klub, razrednik 5.b
7. Monika Kanižaj magistra edukacije biologije i kemije (mag. biol. et chem.) predmetna nastava - kemija 7.ab i 8., dop kemija, Odgoj za humanost, pomladak Crvenoga križa
8.

Nenad Kipke

prof. likovne i glazbene kulture

VSS

predmetna nastava - likovna kultura 5.-8. razred, likovna grupa

9. Denis Kirić diplomirani učitelj s  pojačanim programom iz predmeta engleski jezik VSS engleski jezik  redoviti 5.ab i rano 1.-4. razredi u PŠ Palinovec i PŠ Sveti Juraj u Trnju, dop eng. 5.ab razredi
10. Gordana Piskač - Kocijan profesorica  kemije i fizike VSS predmetna nastava - fizika 7.ab i 8. razred
11.

Emilija Kolac

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 1.h razred

12.

Suzana Košak

diplomirana učiteljica razredne nastave

VSS

razredna nastava - 2./3.j. razred PŠ Sveti Juraj u Trnju, članica Školskog odbora, članica Tima za samovrjednovanje

13. Damir Kovačić prof. informatike VSS izborna informatika 5. - 8. razred,  od 13. ožujka  2014.
14. Lidija Kovačić Faić diplomirana bibliotekarka i diplomirana učiteljica razredne nastave s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski jezik VSS tručna suradnica - školska knjižničarka (radi utorkom, četvrtkom i svaki drugi petak)
15.

Liljana Kralj

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 1./4.j razred PŠ Sveti Juraj u Trnju

15. Ksenija Vugrinec - Krumpić

diplomirana učiteljica RN s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski i njemački jezik

VSS izborni njemački jezik - Na bolovanju i rodiljnom dopustu od 4. veljače 2013. do 13. lipnja 2014.
16. Sandra Premuš - Lepen profesorica hrvatskoga jezika i književnosti / profesorica povijesti VSS predmetna nastava - povijest 5.-8. i hrvatski jezik  6. i 8., razrednica 6. razreda,
17.

Sanja Rašan

učitelj/ica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 2./3.p razred PŠ Palinovec

18.

 

Karmenka Meglić diplomirana učiteljica RN s pojačanim programom iz predmeta njemački jezik VSS izborni njemački jezik - 4.hjp razredi 
  Goran Mikulan diplomirani učitelj s pojačanim programom iz predmeta njemački jezik VSS izborni njemački jezik - 5. - 8. razred  razredi, od 4. veljače 2013. zamjena do 12. lipnja 2014.
19.

Marija Novak

učiteljica glazbenog odgoja

VŠS

predmetna nastava - glazbena kultura  5. - 8. razred

20. Kristijan Ovčarić magistar Inženjer geoinženjerstva VSS predmetna nastava - tehnička kultura    5. - 8. razred
21. Tina Kralj

magistra primarnog obrazovanja

VSS

predmetna nastava - matematika 6. razred do 30. lipnja 2014.

22. Martina Kuretić Sedlar profesorica geografije VSS

predmetna nastava - geografija   5. - 8. razred, dod geografija

23.

Valerija Štampar

diplomirana katehetkinja

VSS

vjeronauk - svi razredi 1. - 4. u svim školama te  7.ab i 8.  razred, grupe Mali čitači i Vjeronaučna olimpijada

24.

 

Mirjana Štrok

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta hrvatski jezik

VSS

predmetna nastava -  hrvatski jezik 5.ab i 7.ab razred, dod hrvatski i scenska grupa, razrednica 7.b razreda

  Matija Varga magistar informatike VSS izborna informatika 5. - 8. razred, informatička grupa do 12. siječnja 2014.
25. Kristina Vrabec diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta prirodoslovlja VSS predmetna nastava - priroda 5.ab i 6., biologija u 7.ab i 8.  razrednica 7.a razreda, mladi biolozi i dod biologija, voditeljica Stručnog vijeća predmetne nastave, članica Tima za samovrjednovanje
26.

Ljiljana Zelenić

učiteljica razredne nastave

VŠS

razredna nastava - 1./4.p razred PŠ Palinovec, predsjednica Školskog odbora

27.

Željka Tot

diplomirana učiteljica razredne nastave s s  pojačanim programom iz predmeta matematika

VSS

predmetna nastava - matematika  5.ab, 7.ab i 8. razred, razrednica 5.a razreda

Stažiranje za stručni ispit (popis prema abecedi prezimena):

R. br.

Ime i prezime

Struka

Rad koji obavlja

Mentor/ica

Napomena

Ispit položen

1.

Kristina Horvat

prof. tjelesne kulture - VSS

Stažistica TZK od 15.5.13. do 14.5.14.

Tomislav Horvat

Stažistica preko Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

Polaže u jesenskom roku 2014.

2.

Andreja Vrbanec

magistra primarnog obrazovanja - VSS

Stažistica razredne nastave od 15.1.13. do 14.1.14.

Liljana Kralj

Stažistica preko Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

13. svibnja 2014 (u prvom roku!)

3.

Tina Jurčan

magistra primarnog obrazovanja - VSS

Stažistica razredne nastave od 1.5.14. do 30.4.15.

Katarina Barić

Stažistica preko Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

Nastavlja do 30. travnja 2015.

 

Tehničko osoblje:

Redni broj

Ime i prezime

Struka

Školska sprema

Poslovi koje obavlja

1.

Gordana Čonka

kuharica

SSS

kuharica

2.

Ines Horvat kuharica SSS kuharica - spremačica od 9. listopada 2013. godine

3.

Ljubica Ilijaš

spremačica

NKV - OŠ

čistačica

4.

Marija Kolar

radnica

NKV - OŠ

kuharica - spremačica

5. Nadica Lepen ekonomistkinja za računovodstveno-financijske poslove SSS voditeljica računovodstva

 

Maja Lovrenčić vrtlar SSS kuharica - spremačica na zamjeni od 26. kolovoza do 8. listopada 2013. godine

 

Vesna Švenda

prodavač

SSS

kuharica - spremačica do 10. prosinca 2013.

6.

Bernarda Vidović

radnica

NKV - OŠ

spremačica

7.

Tomislav Sabol

građevinski stolar

SSS

domar - ložač