Popisi učenika školske 2004./05. godine

 

1. razred   Razrednica: Marija Kovač

R.br

Ime

Prezime

Adresa

1.                        

Jelena

Branilović

Donji Hrašćan 137

2.                        

Patricija

Furdi

Hodošan, Palih boraca 22

3.                        

David

Hađikan

Donji Hrašćan 94

4.                        

Leonarda

Ivković

Donji Hrašćan 125

5.                        

Valentina

Kolarić

Donji Hrašćan 63

6.                        

Jurica

Krušec

Donji Hrašćan 96

7.                        

Stjepan

Kučandi

Hodošan, Školska 8

8.                        

Stela

Kuhanec

Hodošan, Vinogradska 9

9.                        

Alan

Lipovac

Hodošan, Vukov gaj 10

10.                    

Ivana

Naranđa

Hodošan, Braće Radića 59

11.                    

Samanta

Varga

Hodošan, Braće Radića 11

12.                    

Ivana

Vuk

Hodošan, Vinogradska 12

13.                    

Ana

Zrna

Hodošan, Čakovečka 10

2. razred     Razrednik: Dragutin Balent

 R.br.

Ime

Prezime

Adresa

1.  

Daniel

Čavlek

Hodošan, B. Radić 32

2.  

Dominik

Grozdek

Hodošan, Glavna 19

3.  

Sandro

Habola

Donji Hrašćan 38

4.

Patrik

Jančec

Donji Hrašćan 20

5.

Dorotea

Klenak

Hodošan, Vukov gaj 30

6.

Dominik

Kovačić

Hodošan, Vinogradska 5

7.

Melani

Naranđa

Hodošan, B. Radić 59

8.

Nikolina

Purić

Hodošan, Palih boraca 21/ B. Radić 1

9.

Paula

Purić

Hodošan, Zavrtna 14

10

Drago

Smolek

Hodošan, B. Radić 54

11.

Matija

Smolek

Hodošan, Glavna 45/2

12.

Marija

Srpak

Hodošan, Glavna 31

13.

Leonardo

Švec

Donji Hrašćan 18

14.

Jurica

Vlahek

Hodošan, Prvomajska 12

15.

Matija

Vlahek

Hodošan, Palih boraca 52

16.

Sara

Zrna

Hodošan, Glavna 4

17.

Dominik

Žganec

Hodošan, Palih boraca 50

 3. razred    Razrednica: Anka Balent

R.br.

Ime

Prezime

Adresa

1. 

Ivan

Blagus

Hodošan, Glavna 81

2. 

Josip

Branilović

Donji Hrašćan 137

3. 

Martina

Dolenčić 

Donji Hrašćan 102

4. 

Silvija

Dominić

Hodošan, Palih boraca 19

5. 

Matija

Košak

Hodošan, B. Radić 103

6. 

Kristina

Lajtman

Hodošan, Školska 7

7. 

Paula

Markati

Hodošan,Vukov gaj 1/1

8. 

Tajana

Pavlic

Donji Hrašćan 125

9. 

Patricija

Pintač

Donji Hrašćan 89

10.              

Benjamin

Pongrac

Hodošan, Vukov gaj 34

11.              

Matej

Pozderec

Donji Hrašćan 64

12.              

Igor

Sabol

Donji Hrašćan 84

13.              

Karlo

Setnik

Donji Hrašćan 43

14.              

Matija

Steyskal

Hodošan, Školska 14

15.              

Marija

Šavora

Hodošan, Braće Radić 13

16. Danijel Višnjić Hodošan, Vinogradska 7

17.              

Klara

Zrna

Donji Hrašćan 134


4. razred
   Razrednica: Emilija Kolac

R.br.

Ime

Prezime

Adresa

1.       .

Luka

Baranašić

Donji Hrašćan 49

2.        

Dino

Bašnec

Hodošan, B. Radić 61

3.        

Tomislav

Bezjak

Hodošan, Zlatoljska 24

4.        

Jasmina

Blagus

Hodošan, Vukov gaj 24

5.        

Mateo

Branilović

Donji Hrašćan 45

6.        

Robert

Branilović

Donji Hrašćan 44

7.        

Denis

Cerovec

Donji Hrašćan 152

8.        

Denis

Čemerika

Hodošan, Prvomajska 37

9.        

Vladimir

Čemerika

Hodošan, Prvomajska 37

10.    

Denis

Dominić

Hodošan, Glavna 12

11.    

Josip

Ivković

Donji Hrašćan 147

12.    

Ines

Jurčec

Hodošan, B. Radić 45

13.    

Vinka

Kugelman -Mate

Hodošan, Cvjetna 8

14.    

Anja

Matić

Hodošan, B. Radić 10

15.    

Andrea

Milković

Hodošan, B. Radić 3

16.    

Ana-Marija

Pandur

Hodošan, Zlatoljska 12

17.    

Mišel

Pozderec

Donji Hrašćan 71

18.    

Anamarija

Vadlja

Hodošan, B. Radić 46

19.    

Ivona

Vadlja

Hodošan, Glavna 28

20.    

Lucija

Vadlja

Hodošan, B. Radića 40

21.    

Davor

Vidović

Hodošan, Zlatoljska 5

22.    

Marta

Vlahek

Hodošan, Prvomajska 12

23.    

Sandro

Vuk

Hodošan, Prvomajska 15

5. razred   Razrednica: Ružica Vuk

R.br.

Ime

Prezime

Adresa

1.                        

Karla

Barić

Palinovec 196

2.            

Filip

Bergovec

Hodošan, Zlatoljska 2

3.                        

Kristian

Bezjak

Hodošan, Zlatoljska 24

4. 

Mijo

Blagus

Hodošan, Palih boraca 28/II

5.                        

Dejan

Čonka

Donji Pustakovec 109

6.                        

Danijela

Fileš

Palinovec 55

7.                        

Mario

Hegeduš

Donji Hrašćan 86

8.                        

Kristijan

Horvat

Hodošan, Zavrtna 9

9.                        

Jasenka

Jesenović

Donji Hrašćan 98

10.                    

Marko

Jurčec

Donji Hrašćan 10

11.                    

Ivan

Kolar

Sv. Juraj u Trnju 60

12.                    

Lucija

Kovač

Sv. Juraj u Trnju 80

13.                    

Krunoslav

Lajtman

Hodošan, Školska 7

14.                    

Nikolina

Milković

Hodošan, B. Radić 3

15.                   

Jurica

Pandur

Hodošan, Zlatoljska 10

16.                    

Dario

Pintar

Donji Pustakovec 79

17.                    

Jurica

Recek

Palinovec 169

18.                    

Elena

Ružić

Hodošan, Cvjetna 1

19.                    

Petar

Sabol

Palinovec  207

20.                    

Dario

Sakač

Palinovec 43

21.                    

Tihana

Srpak

Palinovec 194

22.                    

Deni

Vidović

Donji Hrašćan 93

23.                    

Dino

Vidović

Donji Hrašćan 73

24.                    

Anamarija

Vinković

Palinovec 82

25.                    

Ivan

Vlahek

Donji Hrašćan 95

 

6. razred    Razrednica: Željka Tot

R.br.

Ime

Prezime

Adresa

1.  

Luka

 Baranašić

Palinovec 239

2.  

Damir

Blažeka

Donji Pustakovec 49

3.  

Lea

 Branilović

Sveti Juraj u Trnju 48

4.  

Leon

 Branilović

Donji Hrašćan 165

5.  

David

Fleten

Donji Hrašćan 112

6.  

Denis

 Furdi

Hodošan, Glavna 56

7.  

Nikola

 Grozdek

Hodošan, Glavna 19

8.  

Ivana

 Hanić

Palinovec 206

9.  

Luka

 Harandi

Hodošan, Braće Radić 47

10.          

Renato

 Ivković

Donji Hrašćan 147

11.          

Lucija

 Kolarić

Donji Hrašćan 52

12.          

Natali

 Kolarić

Donji Hrašćan 122

13.          

Deni

Kovačić

Palinovec 24

14.          

Mihael

 Krampač

Hodošan, Glavna 48

15.          

Emanuel

 Molnar

Palinovec 47

16.          

Dejana

 Naranđa

Hodošan, Braće Radić 59

17.          

Marko

 Perković

Palinovec 13

18.         

Saša

 Sabol

Palinovec 207

19.          

Tomica

 Sakač

Sveti Juraj u Trnju 64

20.          

Mihajel

 Smolek

Hodošan, Braće Radić 54

21.    

Ivan - Petar

 Srpak

Palinovec 194

22.          

Filip

 Strahija

Donji Pustakovec 129

23.          

Tomislav

 Škribulja

Palinovec  99

24.          

Dario

 Vadlja

Hodošan, Glavna 73/1

25.          

Petra

 Vadlja

Hodošan, Braće Radić 46

26.          

Martina

 Vidović

Hodošan, Zlatoljska 5

7. razred    Razrednica: Sandra Vlahek

R.br.

Ime

 Prezime

Adresa

1.  

Tomica

 Baksa

Donji Pustakovec 104/2

2.  

Tajana

 Bartolić

Donji Hrašćan 108

3.  

Ivana

 Bergovec

Hodošan, Zlatoljska 2

4.  

Benjamin

 Blažona

Hodošan, Palih boraca 22

5.  

Danijel

 Čemerika

Palinovec 46

6.  

Andreja

 Dolenčić

Donji Hrašćan 102

7.  

David

 Dominić

Hodošan, Glavna 12

8.  

Mišel

 Dominić

Hodošan, Palih boraca 19

9.  

Tomica

 Furdi

Hodošan, Glavna 56

10.          

Ivana

 Gavran

Hodošan, Čakovečka 6

11.          

Helena

 Goričanec

Hodošan, Glavna 12

12.          

Miro

 Gosarić

Hodošan, Prvomajska 9

13.          

Donna

 Habijan

Palinovec 242

14.          

Goran

 Habuš

Sveti Juraj u Trnju 73

15.          

Helena

 Homan

Palinovec 201

16.          

Marko

 Jančec

Donji Hrašćan 20

17.          

Davor

 Košak

Hodošan, B. Radić  103

18.          

Maja

 Mesarek

Palinovec 202

19.          

Lidija

 Mesarić

Palinovec 221

20.          

Nikolina

 Piškor

Sveti Juraj u Trnju 23

21.          

Dario

 Purić

Hodošan, Zavrtna 14

22.          

Lara

 Ružić

Hodošan, Cvjetna 1

23.          

Ivana

 Sabol

Palinovec 49

24.          

Sanela

 Smolek

Palinovec 175

25.          

Sanja

 Smolek

Hodošan, Palih boraca 34

26.          

Hrvoje

 Srnec

Donji Pustakovec 103/1

27.          

Mateja

 Švenda

Donji Pustakovec 84

28.          

Denis

 Tkalec

Palinovec 135

29.          

Luka

 Vlahek

Hodošan, Vinogradska 27

30.          

Tajana

 Zrna

Sveti Juraj u Trnju 63

8.a. razred    Razrednik: do 30. prosinca 2004. Stjepan Kolac,

od 3. siječnja 2005. razrednica: Sandra Rok

R.br.

Ime

Prezime

Adresa

1.  

Dario

Babić

Donji Pustakovec 31

2.  

Vedran

Babić

Donji Pustakovec 31

3.  

Marko

Blagus

Hodošan, Glavna 81

4.  

Sanja

Blagus

Hodošan, Tiha 1

5.  

Dejan

Čemerika

Palinovec 46

6.  

Dioniz

Habijan

Palinovec 242

7.  

Josipa

Hađikan

Hodošan, Grobljanska 6

8.  

Jelena

Herman

Donji Pustakovec 103

9.  

Ines

Horvat

Sveti Juraj u Trnju 60

10.          

Betina

Jesenović

Donji Hrašćan 54

11.          

Katarina

Kontrec

Hodošan, Čakovečka 7

12.          

Oliver

Kovač

Hodošan, Zlatoljska 9

13.          

Dino

Lipić

Palinovec 12

14.          

Dario

Lončarić

Hodošan, Glavna 55

15.          

Danijel

Mirić

Donji Hrašćan 139

16.          

Ana

Pongrac

Hodošan, Vukov gaj 20

17.          

Jelena

Pongrac

Hodošan, Vukov gaj 20

18.          

Katarina

Šavora

Hodošan, B. Radić 13

19.          

Ivana

Vadlja

Sveti Juraj u Trnju 11

20.          

Slađana

 Zadravec

Donji Hrašćan 248.

8.b razred    Razrednik: Dragutin Šimunić

R.br.

Ime

Prezime

Adresa

1.  

Jelena

 Baranašić

D. Kraljevec

2.  

Emanuel

 Blagus

Hodošan, B. Radić 64

3.  

Ivana

 Blagus

Hodošan, B. Radić 24

4.  

Ivan

 Borović

Donji Pustakovec 89

5.  

Tatjana

 Branilović

Hodošan, B. Radić 42

6.  

Emanuel

 Čavlek

Hodošan, B. Radić 32

7.  

Mirna

 Halić

Sveti Juraj u Trnju 43

8.  

Nina

 Ivković

D. Hrašćan 125/1

9.  

Renato

 Kramar

Donji Pustakovec 110

10.          

Ivona

 Lepen

Hodošan, Palih boraca 23

11.          

Lidija

 Lončarić

Palinovec 232

12.          

Ivana

 Mesarek

Palinovec 28

13.          

Dario

 Pintar

Palinovec 163

14.          

Emina

 Purgar

Hodošan, Glavna 72/1

15.          

Krešimir

 Sinković

Donji Pustakovec 62

16.          

Denis

 Vadlja

Hodošan, B. Radić 46

17.          

Siniša

 Vasiljević

Hodošan, B. Radić 69

18.          

Valentina

 Vugrinec

Hodošan, Cvjetna 2

19.          

Dina

 Zrna

D. Hrašćan 105/1

PŠ SV. JURAJ U TRNJU

1. i 2. razred    Razrednica: Suzana Košak

1. RAZRED

R.br.

Ime

Prezime

Adresa

1.                   

Vedran

Andrašec

Donji Pustakovec 116

2.                   

Tijana

Barić

Donji Pustakovec 32

3.

Tea

Čavlek

Sveti Juraj u Trnju 20

4.

Martina

Halić

Sveti Juraj u Trnju 71

5.

Mateja

Kolar

Sveti Juraj u Trnju 60

6.

Ana

Višnjić

Sveti Juraj u Trnju 55

2. RAZRED

R.br.

Ime

Prezime

Adresa

1.   

Renata

Bađari

Čehovec 28

2.   

Goran

Borović

Donji Pustakovec 89

3.   

Laura

Granatir

Sveti Juraj u Trnju 77

4.   

Marta

Kovač 

Sveti Juraj u Trnju 80  

5.   

Sabina

Pintar

Donji Pustakovec 79

6.   

Denis

Piškor

Sveti Juraj u Trnju 23

7.   

Ivana

Vadlja

Donji Pustakovec 76

3. i 4. razred    Razrednica: Liljana Kralj

3. RAZRED

R.br.

Ime

Prezime

Adresa

1. 

Darja

Barić

Donji Pustakove 32

2. 

Dario

Beti

Čehovec 100

3. 

Filip

Grabant

Sveti Juraj u Trnju 78 

4. 

Iva

Ivković

Donji Pustakovec 55

5. 

Karlo

Pađan

Donji Pustakovec 104

6. 

Robert

Pankasz

Donji Pustakovec 35

7. 

Patrik

Raspet

Čehovec 167

8. 

Dajana

Švenda

Donji Pustakovec 84

9.            

Kristina

Vrbanec

Čehovec 136/1

4. RAZRED

R.br.

Ime

Prezime

Adresa

1. 

Sanela

Barić

Donji Pustakovec 119

2. 

Bruno

Borović

Donji Pustakovec  89

3. 

Daniel

Čonka

Donji Pustakovec109

4. 

Mihaela

Čonka

Sv. Juraj u Trnju 30

5. 

Dario

Habuš

Sv. Juraj u Trnju 73

6. 

Alen

Jurčec

Čehovec 105/E,

7. 

Mateja

Jurčec

Čehovec 105/E

8. 

Sanja

Kuhanec

Čehovec 143

9. 

Lovro

Srnec

Donji Pustakovec 103/1

10.          

Lana

Strahija

Donji Pustakovec 129

11.          

Roberto

Višnjić

Čehovec 133

PŠ PALINOVEC

1. i 2. razred    Razrednica: Ljiljana Zelenić

1. RAZRED

R.br.

Ime

Prezime

Adresa

1.                        

Marko

Bister

Palinovec 249

2.

Petra

Novak

Palinovec 245

3.

Martin

Recek

Palinovec 169

4.

Monika

Sabol

Palinovec 161

5.

Sara

Sabol

Palinovec 137

6.

Nina

Varošanec

Palinovec 121

2. RAZRED

R.br.

Ime

Prezime

Adresa

1. 

Madlen

Kovačić

Palinovec 24

2. 

Ivan

Mesarek

Palinovec 202

3. 

Paula

Mesarek

Palinovec 28

4. 

Marta

Sabol

Palinovec 172

3. i 4. razred    Razrednica: Elizabeta Matijaško

3. RAZRED

R.br

Ime

Prezime

Adresa

1.

Patrik

 Brisar

Palinovec 33

2.

Dino

 Fileš

Palinovec 55

3.

Ines

 Horvat

Palinovec 76

4.

Iva

 Kenjereš

Palinovec 234

5.

Luka

 Oreški

Palinovec 15

6.

Nikola

 Pintar

Palinovec 163

7.

Denis

 Smolek

Palinovec 175

8.

Nikola

 Varović

Palinovec 91

9.

Meri

 Vinković

Palinovec 82

10.

Mihael

 Vrbanec

Palinovec 34

4. RAZRED

1. Dario Lončarić Palinovec 232
2. Aleksandro Sabol Palinovec 161