Radimo za Vas  od 11. svibnja 2003.  (Since May 11, 2003)

Zadnja popuna podataka:  18. studenoga 2017.  godine (Last Refresh): November 18, 2017)

Obilježavanje Dana sjećanja na Vukovar (u Reportažama)

Obilježavanje Mjeseca hrane

Biološka sekcija  grupe izvannastavnih aktivnosti Mladi biolozi pod vodstvom učiteljice Kristine Vrabec  u ponedjeljak 30. listopada 2017. uputila se u Zavod za javno zdravstvo Međimurske županije povodom obilježavanja Mjeseca hrane. Grupa radi na projektu Živjeti zdravo kojem je cilj osvijestiti učenike o zdravoj prehrani. Na početku nam se predstavila liječnica Renata Kutnjak Kiš, specijalistica epidemiologije. Ona nam je ispričala o timu u savjetovalištu i njegovim djelatnostima......

Dora Slamek, 8.a razred

Više u Predmetima / Priroda i biologija

Obilježavanje tjedna programiranja (Hour of code)

Učenici 2.h i 4.h Osnovne škole Hodošan priključili su se obilježavanju Tjedna programiranja (Hour of code). U čaroban svijet programiranja ušli su uz pomoć micro:bitova. Zadovoljni osmjesi učenika govore više od riječi. Učitelji Silvija i Damir pokazali su učenicima kako se lako može programirati, ali i igrati programirajući. Na početku sata učenicima su podijeljeni micro:bitovi i date upute kako se treba rukovati micro:bitovima, a nakon toga uslijedilo je sastavljanje naredbi. Učenici su se s velikim interesom trudili sastaviti svaki svoj programčić i međusobno su  odlično surađivali. Na kraju sata učenici su postavili samo jedno pitanje: „Kada ćemo opet programirati???“

Zaštita osobnih podataka ustavna je kategorija kojima je svakom građaninu u okviru zaštite ljudskih prava i temeljnih sloboda zajamčena zaštita osobnih podataka, njihove sigurnosti i tajnosti, a bez privole ispitanika osobni podaci mogu se prikupljati, obrađivati i koristiti samo  uz uvjete određene zakonom (Članak 7. Zakona o zaštiti osobnih podataka NN, br.103./03.). Za sve objavljeno na stranicama Škole imamo pismenu suglasnost roditelja. Ukoliko se na stranicama objavi nešto što roditelji ne žele ili nije u skladu sa zakonskim odredbama, treba se odmah obratiti Školi pismenom izjavom ili usmenom zamolbom.

Pretraži što želiš na našoj stranici (upiši svoje ime, događaj, neku riječ...):

Address book in QR-code

web stranica