NATJEČAJI ZA POPUNU RADNIH MJESTA U OSNOVNOJ ŠKOLI HODOŠAN

31.

Temeljem članka 2. Zakona o poticanju zapošljavanja i Ciljane skupine prema članku 41. Zakona o radu (nezaposlene osobe prijavljene u evidenciju nezaposlenih duže od 30 dana sa završenim preddiplomskim, diplomskim ili integriranim preddiplomskim i diplomskim sveučilišnim studijem, odnosno preddiplomskim ili specijalističkim diplomskim stručnim studijem koje prema članku 59. Zakona o radu imaju zakonom ili drugim zakonskim propisom utvrđeno kao uvjet za obavljanje poslova radnog mjesta određenog zanimanja stručni ispit ili radno iskustvo) Osnovna škola Hodošan objavljuje potrebu za popunu radnog mjesta:

1. UČITELJ / UČITELJICA POVIJESTI - STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA

Radno mjesto

Mjesto rada: OŠ Hodošan

Broj traženih radnika: 1

Vrsta zaposlenja: Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Natječaj vrijedi od: 15.09.2017.

Natječaj vrijedi zaključno do: 27.09.2017.

Posloprimac

Razina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Radno iskustvo: Nije važno

Ostale informacije:

uvjeti za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa

Poslodavac

Poslodavac: OŠ Hodošan

Kontakt: osobni dolazak u OŠ Hodošan

Svi dosad objavljeni natječaji pohranjeni su u el. obliku u datoteci Arhiva natjecaja