Kalendar natjecanja - izbor za našu školu

 

ŠKOLSKA RAZINA – 2012.
redni broj NATJECANJE/SMOTRA Dan Mjesec Dan u tjednu Početak sat
1 LiDraNo  do 18.  siječnja srijeda  
2 Natjecanje i smotra iz informatike – računalstva 23. siječnja ponedjeljak 9 sati (LOGO, PASCAL/C/C++)
13 sati Osnove informatike OŠ i SŠ
14.30 (BASIC/PASCAL/C/C++)
prezentacija softverskih radova
(prema odluci škol. pov.)
3 Natjecanje iz engleskog jezika 24. siječnja utorak 13 sati
4 Natjecanje iz fizike 25. siječnja srijeda 13 sati
5 Natjecanje iz vjeronauka – vjeronaučna olimpijada (OŠ i SŠ) 27. siječnja petak 13 sati
6 LiDraNo (općinska razina, gradske četvrti) 30., 31. siječnja ponedjeljak, utorak  
7 54. natjecanje mladih tehničara od 30. siječnja do 3. veljače od siječnja do veljače od ponedjeljka do petka  
8
LIK  2012. – natjecanje/ izložba učenika osnovnih i srednjih škola u području vizualnih umjetnosti i dizajna
 
1. veljače srijeda 13 sati
9 Natjecanje iz hrvatskog 2. veljače četvrtak 13 sati
10 Natjecanje iz njemačkog jezika 3. veljače petak 10 sati
11 Natjecanje iz povijesti 7. veljače utorak 13 sati
12 Natjecanje iz geografije 8. veljače srijeda 13 sati
13 Natjecanje iz matematike 14. veljače utorak 10 sati
14 Natjecanje iz kemije 15. veljače srijeda 13 sati
15 Natjecanje iz biologije  16. veljače četvrtak 13 sati
16 Natjecanje Hrvatskoga Crvenog Križa 10. ožujka subota 8 sati
17 Sigurno u prometu do 10. travnja utorak 13 sati
Županijska razina
1. LiDraNo  20., 21., 22., 23. i 24. veljača ponedjeljak – petak  
2. Natjecanje iz vjeronauka – vjeronaučna olimpijada (OŠ i SŠ) 21. veljača utorak 10 sati
3. Natjecanje i smotra iz informatike – računalstva 22. veljača srijeda 9 sati LOGO, PASCAL/ C/C++,
13 sati Osnove inf. OŠ i SŠ
14.30 sati BASIC/PASCAL/C/C++)

prezentacija softverskih radova
(prema odluci žup. pov)
4. 54. natjecanje mladih tehničara 24. veljača petak  
5. Natjecanje iz engleskog jezika 28. veljača utorak 10 sati
6. Natjecanje iz fizike 29.  veljača srijeda 10 sati
7. Natjecanje iz njemačkog jezika 1. ožujka četvrtak 10 sati
8. Natjecanje iz hrvatskog jezika 2. ožujka petak 10 sati
9. Ekološki kviz Lijepa naša 5. ožujka ponedjeljak 10 sati
10. Natjecanje iz geografije 6. ožujka utorak 10 sati
11. Natjecanje iz povijesti 7. ožujka srijeda 10 sati
12. Natjecanje iz matematike 13. ožujka utorak 10 sati
13. Natjecanje iz biologije 14. ožujka srijeda 10 sati
14. Natjecanje iz kemije 15. ožujka četvrtak 10 sati
15. Natjecanje– izložba učenika osnovnih i srednjih škola u području vizualnih umjetnosti i dizajna (LIK) 23. ožujka petak 10 sati
16. Natjecanje mladeži Hrvatskoga Crvenog križa 24. ožujka subota u 8,00 sati OŠ Hodošan
17. 55. glazbene svečanosti hrvatske mladeži do 20. travnja petak  
18. Sigurno u prometu do 7. svibnja ponedjeljak 10 sati
19. Smotra učeničkih zadruga do 10. lipnja nedjelja