Rezultati natjecanja (tablice od školske do svjetske razine)

Napomena: izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

 
Geografija

Školsko natjecanje

Mjesto i datum: u Hodošanu 8. veljače 2012.

Razred ili kategorija natjecanja ____________Peti razred____________________

RB

Prezime i ime     učenika

Ime škole

Mjesto

Broj županije

Prezime i ime mentora

Broj bodova

  1.  

Jančec, Katarina

Osnovna škola Hodošan

Hodošan

40

Kuretić – Sedlar, Martina

49

  1.  

Srpak, Korina

Osnovna škola Hodošan

Hodošan

40

Kuretić – Sedlar, Martina

43

  1.  

Čurila, Kristijan

Osnovna škola Hodošan

Hodošan

40

Kuretić – Sedlar, Martina

34

Razred ili kategorija natjecanja ____________Šesti  razred____________________

RB

Prezime i ime     učenika

Ime škole

Mjesto

Broj županije

Prezime i ime mentora

Broj bodova

  1.  

Setnik, Dorian

Osnovna škola Hodošan

Hodošan

40

Kuretić – Sedlar, Martina

50

  1.  

Dominić, Nina

Osnovna škola Hodošan

Hodošan

40

Kuretić – Sedlar, Martina

37

  1.  

Horvat, Damir

Osnovna škola Hodošan

Hodošan

40

Kuretić – Sedlar, Martina

30

 

Prijava predloženika za županijsko natjecanje iz geografije 2012.

 

Razred

 

Ime i prezime učenika

 

Ime i prezime mentora

Broj bodova

 

5.

Katarina Jančec

Martina Kuretić Sedlar

49

 

6.

Dorian Setnik

Martina Kuretić Sedlar

50

Lista pozvanih na županijsko natjecanje - kategorija  5. razred

RB

Prezime i ime

Škola

Mentor

bodovi

1.

Lovrek Marko

III. OŠ Čakovec

Vesna Katuša

68

2.

Farkaš Tomislav

OŠ Orehovica

Aleksandra Srnec

65

3.

Čugalj Pongrac Vanja

II. OŠ Čakovec

Biljana Forgač

62

4.

Grošanić Klara

OŠ I.G. Kovačića Sv. Juraj na Bregu

Marijana Belko

60

5.

Miš 11220

OŠ Strahoninec

 

59

6.

Železnjak Petar

II. OŠ Čakovec

Biljana Forgač

58

7.

Braniša Anna

OŠ Belica

Sanja Crnčec

56

8.

Vlah Lara

OŠ Goričan

Maja Krištofić

56

9.

Celinger Laura

 Š I.G. Kovačića Sv. Juraj na Bregu

Marijana Belko

54

10.

Hranilović Lovro

OŠ Podturern

Lea Valkaj

54

11.

Mesarić Jakov

OŠ Goričan

Maja Krištofić

54

12.

Mihalic Matej

III. OŠ Čakovec

Vesna Katuša

54

13

Babić Leon

II. OŠ Čakovec

Biljana Forgač

53

14.

Mlinarić Lea

OŠ Goričan

Maja Krištofić

53

15.

Novak Antonio

OŠ Selnica

Damira Marušić

53

16.

Mađarić Fran

III. OŠ Čakovec

Vesna Katuša

52

17.

Krznarić Borna

OŠ Prelog

Višnja Čižmešija

51

18.

Grabant Antonio

OŠ Prelog

Višnja Čižmešija

50

19.

Medvar Gabriel

OŠ Goričan

Maja Krištofić

49

20.

Oršuš Marina

OŠ Orehovica

Aleksandra Srnec

49

21.

Žinić Fran

OŠ Nedelišće

Sandi Kolenko

49

22.

Jančec Katarina

OŠ Hodošan

Martina Kuretić Sedlar

46

23.

Koprek Ana

OŠ Kotoriba

Damir Jaklin

44

Pozvani su učenici koji su ostvarili na školskom natjecanju 49 i više bodova (21 učenik).

Lista pozvanih učenika na županijsko natjecanje iz geografije

Kategorija         6. razred

 

RB

Ime i prezime

Škola

Mentor

bodovi

1.

Vlatko Dolenec

I.                   OŠ Čakovec

Danijela Perenc-Jaušovec

62

2.

Iris Jambrešić

OŠ V. Nazora, Mursko Središće

Marija Horvat

62

3.

Lovro Jelenić

OŠ T. Goričanca, Mala Subotica

Desanka Bosanac

62

4.

Julia Jelena Toplak

OŠ Prelog

Višnja Čižmešija

61

5.

Klara Novak

OŠ Ivanovec

Ana Jambrović

60

6.

Blanka Herman

I.                   OŠ Čakovec

Danijela Perenc-Jaušovec

58

7.

Luka Košir

I.                   OŠ Čakovec

Danijela Perenc-Jaušovec

57

8.

Maria Levačić

I.OŠ Čakovec

Danijela Perenc-Jaušovec

57

9.

Stjepan Dodlek

OŠ T. Goričanca, Mala Subotica

Desanka Bosanac

55

10.

Sanela Kontrec

OŠ T. Goričanca, Mala Subotica

Desanka Bosanac

55

11.

Donna Maruševac

I.                   OŠ Čakovec

Danijela Perenc-Jaušovec

55

12.

Josip Novak

OŠ Prelog

Višnja Čižmešija

55

13.

Romana Novak

OŠ Belica

Dejan Levačić

55

14.

Mirna Rodić

OŠ Štrigova

Silvija Kocen

53

15.

Jurica Pajić

I.                   OŠ Čakovec

Danijela Perenc-Jaušovec

52

16.

Noa Sečan

OŠ I.G. Kovačića, Sv.Juraj na Bregu

Marijana Belko

52

17.

Damjan Tomšić

OŠ I.G. Kovačića, Sv.Juraj na Bregu

Marijana Belko

52

18.

Asja Gradečak

I.                   OŠ Čakovec

Danijela Perenc-Jaušovec

51

19.

Lea Hasnaš

OŠ Vladimira Nazora, Pribislavec

Marina Drvarić

51

20.

Lovro Jelačić

I.                   OŠ Čakovec

Danijela Perenc-Jaušovec

51

21.

Ivan Mesarić

OŠ I.G. Kovačića, Sv. Juraj na Bregu

Marijana Belko

51

22.

Martin Pajić

III.OŠ  Čakovec

Vesna Katuša

51

23.

Vida Ružić

III.OŠ Čakovec

Vesna Katuša

51

24.

Dorian Setnik

OŠ Hodošan

Martina Kuretić Sedlar

51

25.

Branimir Višnjić

OŠ Ivanovec

Ana Jambrović

51

26.

Klara Grašić

OŠ T. Goričanca, Mala Subotica

Desanka Bosanac

50

27.

Ana Glavina

OŠ Prelog

Višnja Čižmešija

49

28.

Marko Blažona

OŠ T. Goričanca, Mala Subotica

Desanka Bosanac

48

29.

Leon Sinković-Gašparić

OŠ Donji Kraljevec

Alen Mudri

46

30.

Neva Žganec

I.OŠ Čakovec

Danijela Perenc-Jaušovec

46

Pozvani su učenici koji su ostvarili na školskom natjecanju 52 i više bodova (17 učenika).