Rezultati natjecanja (tablice od školske do svjetske razine)

Napomena: izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

 
Informatika
Školsko natjecanje

23. siječnja 2012.

QBASIC – 5. razredi (pozvani: prvih četiri)

R.B. Ime i prezime: Razred: Škola: Mentor: Forest Gjuro Melkior Ukupno
1.        David Grabant 5 Osnovna škola Prelog Zdravko Crnković 30 70 100 200
2.        Martin Josip Kocijan 4 Osnovna škola Petar Zrinski Šenkovec Dejan Drabić 30 70 100 200
3.        Vinko Sabolčec 5 Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu Maja Barbić 30 70 95 195
4.        Jurica Obadić 5 Osnovna škola Belica Silvija Micek 30 70 50 150
5.        Marcela Sedmak 5 Osnovna škola dr. Vinka Žganca Vratišinec Zlatko Okreša 30 7 0 37
6.        Doroteja Srpak 5 Osnovna škola Hodošan Matija Varga 30 7 0 37
7.        Patrik Vinko 5 Osnovna škola dr. Vinka Žganca Vratišinec Zlatko Okreša 30 7 0 37
8.        Leonardo Zadravec 5 Osnovna škola dr. Vinka Žganca Vratišinec Zlatko Okreša 30 7 0 37
9.        Lovro Makovec 5 Osnovna škola Petar Zrinski Šenkovec Dejan Drabić 30 0 0 30
10.    Mateo Martinjaš 4 Osnovna škola dr. Vinka Žganca Vratišinec Zlatko Okreša 30 0 0 30
11.    Kristian Čurila 5 Osnovna škola Hodošan Matija Varga 0 0 0 0
12.    Juraj Srpak 5 Osnovna škola Hodošan Matija Varga 0 0 0 0

„OSNOVE INFORMATIKE“ - prolazi prvih 24.

R.br. Ime i prezime raz. Škola Mentor Bodova
1. Andreas Herman  8 III. osnovna škola Čakovec  Nataša Boj  26
2. Viktor Horvat  7 Osnovna škola Donja Dubrava  Mladen Žerjav  26
3. Miro Krištofić  8 Osnovna škola Strahoninec  Vesna Mikulić  25
4. Matija Naranđa  8 Osnovna škola Prelog  Zdravko Crnković  24
5. Nino Cmrečnjak  6 Osnovna škola Strahoninec  Vesna Mikulić  23
6. Ana Jančec  7 Osnovna škola Hodošan  Matija Varga  23
7. Izabela Mezga  7 Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica  Iva Mihalic  23
8. Petar Strbad  7 III. osnovna škola Čakovec  Nataša Boj  23
9. Tina Žerjav  8 Osnovna škola Mursko Središće  Nenad Hajdinjak  23
10. Tijana Barić  8 Osnovna škola Hodošan  Matija Varga  22
11. Filip Cerovski  8 Osnovna škola Petar Zrinski Šenkovec Čakovec  Lidija Matoša  22
12. Dino Kanižaj  8 Osnovna škola Belica  Silvija Micek  22
13. Sebastijan Kocen  7 Osnovna škola Štrigova  Damir Kovačić  22
14. Karolina Pintarić  7 Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica  Iva Mihalic  22
15. Jelena Branilović  8 Osnovna škola Hodošan  Matija Varga  21
16. Jan Rebernik  8 Osnovna škola Štrigova  Damir Kovačić  21
17. Ivan Srnec  8 III. osnovna škola Čakovec  Nataša Boj  21
18. Julio Božek  7 Osnovna škola Prelog  Zdravko Crnković  20
19. Stjepan Kučandi  8 Osnovna škola Hodošan  Matija Varga  20
20. Patrik Lesjak  7 Osnovna škola Strahoninec  Vesna Mikulić  20
21. Aleksandar Novak  8 Osnovna škola Vladimira Nazora Pribislavec  Iva Naranđa  20
22. Paula Pintarić  7 Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica  Iva Mihalic  20
23. Karlo Podgorelec  7 Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica  Iva Mihalic  20
24. Laura Šubić  8 Osnovna škola Mursko Središće  Nenad Hajdinjak  20
25. Erik Bajs  7 Osnovna škola Strahoninec  Vesna Mikulić  19
26. David Čurin  8 Osnovna škola Petar Zrinski Šenkovec Čakovec  Lidija Matoša  19
27. Andi Golubić  7 Osnovna škola Donja Dubrava  Mladen Žerjav  19
28. Dora Gosarić  8 Osnovna škola Donji Kraljevec  Ana Hegeduš  19
29. Jan Marcijuš  8 Osnovna škola Petar Zrinski Šenkovec Čakovec  Lidija Matoša  18
30. Sara Sabol  8 Osnovna škola Hodošan  Matija Varga  18
31. Kristian Čurila  5 Osnovna škola Hodošan  Matija Varga  17
32. Petra Mesarek 7 Osnovna škola Hodošan  Matija Varga  17
33. Karlo Pintarić  7 Osnovna škola Donji Kraljevec  Ana Hegeduš  17
34. Vinko Vlahek  8 Osnovna škola dr.Vinka Žganca Vratišinec  Zlatko Okreša  17
35. Danijela Dominić  7 Osnovna škola Hodošan  Matija Varga  16
36. Karlo Hlišć  7 Osnovna škola Prelog  Zdravko Crnković  16
37. Iva Mikulić  8 Osnovna škola Podturen  Nevenka Micek  16
38. Ines Oreški 7 Osnovna škola Hodošan  Matija Varga  16
39. Luka Puklavec  8 Osnovna škola Štrigova  Damir Kovačić  16
40. David Špiranec  7 Osnovna škola Strahoninec  Vesna Mikulić  16
41. Doroteja Srpak  5 Osnovna škola Hodošan  Matija Varga  15
42. Lucija Vugrinec  8 Osnovna škola Podturen  Nevenka Micek  15
43. Matija Andrašec  8 Osnovna škola Podturen  Nevenka Micek  14
44. Izabela Peras  7 Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica  Iva Mihalic  14
45. Igor Biber  8 Osnovna škola Podturen  Nevenka Micek  13
46. Sebastijan Trstenjak  8 Osnovna škola Podturen  Nevenka Micek  13
47. Karlo Trupković  6 Osnovna škola Ivanovec  Karlo Zadravec  13
48. Igor Banec  7 Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica  Iva Mihalic  12
49. Stjepan Kočevar  8 Osnovna škola Podturen  Nevenka Micek  12
50. Karlo Krištofić  6 Osnovna škola Ivanovec  Karlo Zadravec  12
51. Valentina Nedeljko  8 Osnovna škola Podturen  Nevenka Micek  12
52. Veronika Juričan  8 Osnovna škola Vladimira Nazora Pribislavec  Iva Naranđa  11
53. Dario Strahija 8 Osnovna škola Podturen Nevenka Micek 11
54. Patrik Tarandek 8 Osnovna škola dr.Vinka Žganca Vratišinec Zlatko Okreša 11
55. Damir Horvat 6 Osnovna škola Hodošan Matija Varga 10
56. Giuseppe Perone 6 Osnovna škola Ivanovec Karlo Zadravec 10
57. Petra Tomašek 6 Osnovna škola Hodošan Matija Varga 9
58. Petra Pospišil 6 Osnovna škola Ivanovec Karlo Zadravec 8
59. Juraj Srpak 5 Osnovna škola Hodošan Matija Varga 8
60. Tamara Golubić 8 Osnovna škola Podturen Nevenka Micek 7
61. Ema Nedeljko 8 Osnovna škola Podturen Nevenka Micek -
62. Jana Penić 6 III. osnovna škola Čakovec Nataša Boj -

 

Smotra radova
           
Rang: Ime i prezime: Razred: Škola:  Mentor: Ukupno:
1 Tijana Barić 8.h Osnovna škola Hodošan Matija Varga Smotra
2 Stjepan Kučandi 8.h Osnovna škola Hodošan Matija Varga Smotra

 

Poziv na županijsko natjecanje 22. ožujka 2011. - Osnove informatike

 

Ime

R.

Škola

Mentor

Ukupno

1

Andreas Herman

8

III. osnovna Škola Čakovec

Nataša Boj

26

2

Viktor Horvat

7

Osnovna Škola Donja Dubrava

Mladen Žerjav

26

3

Miro KriŠtofić

8

Osnovna Škola Strahoninec

Vesna Mikulić

25

4

Matija Naranđa

8

Osnovna Škola Prelog

Zdravko Crnković

24

5

Nino Cmrečnjak

6

Osnovna Škola Strahoninec

Vesna MikuliĆ

23

6

Ana JanČec

7

Osnovna Škola HodoŠan

Matija Varga

23

7

Izabela Mezga

7

Osnovna Škola Tomaša Goričanca Mala Subotica

Iva Mihalic

23

8

Petar Strbad

7

III. osnovna Škola Čakovec

NataŠa Boj

23

9

Tina Žerjav

8

Osnovna Škola Mursko Središće

Nenad Hajdinjak

23

10

Tijana BariĆ

8

Osnovna Škola Hodošan

Matija Varga

22

11

Filip Cerovski

8

Osnovna Škola Petar Zrinski Šenkovec Čakovec

Lidija MatoŠa

22

12

Dino Kanižaj

8

Osnovna Škola Belica

Silvija Micek

22

13

Sebastijan Kocen

7

Osnovna Škola Štrigova

Damir Kovačić

22

14

Karolina Pintarić

7

Osnovna Škola Tomaša Goričanca Mala Subotica

Iva Mihalic

22

15

Jelena Branilović

8

Osnovna Škola Hodošan

Matija Varga

21

16

Jan Rebernik

8

Osnovna Škola Štrigova

Damir Kovačić

21

17

Ivan Srnec

8

III. osnovna Škola Čakovec

NataŠa Boj

21

18

Julio BoŠľek

7

Osnovna Škola Prelog

Zdravko Crnković

20

19

Stjepan Kučandi

8

Osnovna Škola Hodošan

Matija Varga

20

20

Patrik Lesjak

7

Osnovna Škola Strahoninec

Vesna Mikulić

20

21

Aleksandar Novak

8

Osnovna Škola Vladimira Nazora Pribislavec

Iva Naranđa

20

22

Paula Pintarić

7

Osnovna Škola Tomaša Goričanca Mala Subotica

Iva Mihalic

20

23

Karlo Podgorelec

7

Osnovna Škola Tomaša Goričanca Mala Subotica

Iva Mihalic

20

24

Laura Šubić

8

Osnovna Škola Mursko Središće

Nenad Hajdinjak

20

Privremeni rezultati županijske razine natjecanja

Infokup 2012.

Osnove informatike

Red.br.

Ime i prezime

Razred

Škola

Mentor

Bodovi

1.

Sebastijan Kocen

7

Osnovna škola Štrigova

Damir Kovačić

17

2.

Nino Cmrečnjak

6

Osnovna škola Strahoninec

Vesna Mikulić

15

3.

Viktor Horvat

7

Osnovna škola Donja Dubrava

Mladen Žerjav

14

3.

Aleksandar Novak

8

Osnovna škola Vladimira Nazora Pribislavec

Iva Naranđa

14

4.

Dino Kanižaj

8

Osnovna škola Belica

Silvija Micek

13

5.

Filip Cerovski

8

Osnovna škola Petar Zrinski Šenkovec Čakovec

Lidija Matoša

12

5.

Miro Krištofić

8

Osnovna škola Strahoninec

Vesna Mikulić

12

6.

Tina Žerjav

8

Osnovna škola Mursko Središće

Nenad Hajdinjak

11

7.

Stjepan Kučandi

8

Osnovna škola Hodošan

Matija Varga

10

7.

Izabela Mezga

7

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica

Iva Mihalic

10

7.

Jan Rebernik

8

Osnovna škola Štrigova

Damir Kovačić

10

8.

Tijana Barić

8

Osnovna škola Hodošan

Matija Varga

8

8.

Patrik Lesjak

7

Osnovna škola Strahoninec

Vesna Mikulić

8

8.

Matija Naranđa

8

Osnovna škola Prelog

Zdravko Crnković

8

9.

Jelena Branilović

8

Osnovna škola Hodošan

Matija Varga

7

9.

Petar Strbad

7

III. osnovna škola Čakovec

Nataša Boj

7

9.

Laura Šubić

8

Osnovna škola Mursko Središće

Nenad Hajdinjak

7

10.

Andreas Herman

8

III. osnovna škola Čakovec

Nataša Boj

6

10.

Ana Jančec

7

Osnovna škola Hodošan

Matija Varga

6

10.

Paula Pintarić

7

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica

Iva Mihalic

6

11.

Karolina Pintarić

7

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica

Iva Mihalic

5

11.

Karlo Podgorelec

7

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica

Iva Mihalic

5

11.

Ivan Srnec

8

III. osnovna škola Čakovec

Nataša Boj

5

 

 

Privremeni rezultati

 

Rang

Naziv projekta

Ime i prezime učenika

Ime i prezime mentora

Škola

1.

Nebeski promet

Leon Aleksić

Livio Benčik

8. razred

Ivana Ružić

I.OŠ Čakovec

2.

Sigurnost i mobilnost za sve

David Klobučarić

Nikola Lakić

Magda Piljušić

8. razred

Ivana Ružić

I.OŠ Čakovec

3.

Pitagorin poučak

Ines Filipić

Maja Petek

8. razred

Darko Pintarić

OŠ Nedelišće

4.

Igra Kružić-križić

Verzija 2

Karlo Grudić

Gregor Janžek

8. razred

Darko Pintarić

OŠ Nedelišće

5.

Igra Kružić-križić

Verzija 1

Dino Korunić

Mia Vrhar

6. razred

Darko Pintarić

OŠ Nedelišće

6.

Stranica razreda i razvoj dinosaura

Tijana Barić

Stjepan Kučandi

8. razred

Matija Varga

OŠ Hodošan