ŽUPANIJSKA POVJERENSTVA ZA NATJECANJA I SMOTRE

ZA ŠKOLSKU GODINU 2012./2013.

MEĐIMURSKE ŽUPANIJE

 

LiDraNo 2013. – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLE DOMAĆINI:

- OŠ DR. V. Ž. VARTIŠINEC   – međuopćinska smotra za Gornje Međimurje

- OŠ KOTORIBA                       – međuopćinska smotra za Donje Međimurje

- OŠ PRELOG                            – županijska smotra

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

Vesna Josić

Predsjednica za organizaciju međuopćinske smotre za Gornje Međimurje

OŠ Dr. V. Žganca Vratišinec

2.

Petra Rob

Predsjednica za organizaciju međuopćinske smotre za Donje Međimurje

OŠ Kotoriba

3.

Ivana Samardžija Bermanec

Predsjednica za organizaciju županijske smotre

OŠ Prelog

4.

Romano Bogdan

predsjednik za dramsko-scensko stvaral.

Centar za kulturu Čakovec

5.

Dejan Buvač

član za dramsko-scensko stvaralaštvo

Ministarstvo obrane-područni ured Čakovec

6.

Nevenka Mlinarić

član za dramsko scensko-stvaralaštvo

Tehnička škola Čakovec

7.

Željko Kovač

predsjednik za literarno stvaralaštvo

OŠ Donja Dubrava

8.

Željka Pavlic-Bedić

član za literarno stvaralaštvo

OŠ Nedelišće

9.

Ivan Pranjić

član za literarno stvaralaštvo

Gimnazija J.S. Čakovec

10.

Martina Horvat Kolar

predsjednica za novinarsko stvaralaštvo

OŠ Nedelišće

11.

David Vugrinec

član za novinarsko stvaralaštvo

Međimurska županija

12.

Gordana Lovrečić

član za novinarsko stvaralaštvo

HTV Dopisništvo Čakovec

 

NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ I.G. KOVAČIĆA SVETI JURAJ NA BREGU

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Sonja Vršić

predsjednica

OŠ Mursko Središće

2.

Sanja Jerosimić

član

OŠ Štrigova

3.

Nataša Kralj

član

OŠ Ivanovec

4.

Tihana Preksavec

član

III. OŠ Čakovec

5.

Anita Škvorc Branda

član

OŠ Štrigova

 

NATJECANJE IZ ENGLESKOG  JEZIKA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ IVANOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Ivana Sokač

predsjednica

OŠ Nedelišće

2.

Edita Belović

član

OŠ Štrigova

3.

Tamara Vidović

član

OŠ Strahoninec

4.

Anica Kolmanić

član

OŠ Ivanovec

 

NATJECANJE IZ NJEMAČKOG  JEZIKA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ NEDELIŠĆE

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Suzana Sklepić Šarić

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Danijela Horvat

član

OŠ Nedelišće

3.

Ivana Čurila

član

OŠ Orehovica

 

NATJECANJE IZ MATEMATIKE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ MURSKO SREDIŠĆE

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

POVJERENSTVO

1.

Jovanka Trbojević

predsjednica

OŠ Strahoninec

2.

Tanja Debelec

član

I. OŠ Čakovec

3.

Svetlana Vitaljevna Jezernik

član

OŠ Podturen

PROSUDBENA KOMISIJA

4.

Željko Kraljić

član

OŠ I. G. Kovačića Sv. Juraj na Bregu

5.

Danijela Režek

član

OŠ Prelog

6.

Aleksandra Maria Vuković

član

OŠ Gornji Mihaljevec

7.

Sanja Horvat Pahek

član

OŠ Donji Kraljevec

8.

Karolina Horvat Sačić

član

OŠ Kotoriba

9.

Anica Karlovčec

član

OŠ Sveti Martin na Muri

10.

Anđelko Lisjak

član

OŠ Donja Dubrava

11.

Ksenija Gačal

član

III. OŠ Čakovec

12.

Ružica Pahor

član

OŠ Mursko Središće

 

NATJECANJE I SMOTRA IZ FIZIKE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – III. OŠ ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Goran Pleh

predsjednik

OŠ V. Nazora Pribislavec

2.

Jelisava Živković

član

III. OŠ Čakovec

3.

Gordana Piskač-Kocijan

član

OŠ Selnica, Orehovica i Hodošan

4.

Mario Pinc

član

OŠ I.G.K. Sv. Juraj na Bregu

5.

Milan Đurić

član

OŠ Nedelišće

 

NATJECANJE IZ KEMIJE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ OREHOVICA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Dražen Crnčec

predsjednik

OŠ Sveti Martin na Muri

2.

Terna Radovan

član

OŠ Podturen

3.

Andreja Šopar-Pilić

član

OŠ Goričan

4.

Tomislav Vrbanec

član

OŠ Orehovica

 

NATJECANJE I SMOTRA IZ BIOLOGIJE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ SVETA MARIJA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Monika Kanižaj

predsjednica

OŠ Sveta Marija

2.

Monika Cindrić

član

OŠ Gornji Mihaljevec

3.

Jasminka Jagečić Žerjav

član

OŠ Kuršanec

4.

Nina Magdalenić-Veselko

član

OŠ Ivanovec

 

NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – I. OŠ ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Silvija Martišek

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Danijela Perenc-Jaušovec

član

I. OŠ Čakovec

3.

Biljana Forgač

član

II. OŠ Čakovec

4.

Marina Drvarić

član

OŠ M. Središće

5.

Maja Krištofić

član

OŠ Goričan

6.

Sanja Crnčec

član

OŠ Belica i OŠ Nedelišće

7.

Dunja Novak

član

OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

8.

Damira Marušić

član

OŠ Selnica

 

NATJECANJE I SMOTRA IZ INFORMATIKE- RAČUNALSTVA (INFOKUP)

  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Ivana Ružić

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Silvija Micek

član

OŠ Belica

3.

Tanja Oreški

član

OŠ Orehovica

4.

Marina Držanić

član

OŠ Sveta Marija

5.

Iva Naranđa

član

OŠ V. Nazora Pribislavec

6.

Vesna Mikulić

član

OŠ Strahoninec

7.

Nenad Hajdinjak

član

OŠ Mursko Središće

8.

Josip Šipek

član

I. OŠ Čakovec

9.

Dario Šincek

član

OŠ Domašinec

10.

Milena Maračić

član

OŠ Gornji Mihaljevec

11.

Damir Kovačić

član

OŠ Štrigova

12.

Goran Plaftak

član

OŠ I.G.K. Sv. Juraj na Bregu

13.

Iva Mihalic

član

OŠ T. Goričanca Mala Subotica

 

NATJECANJE IZ POVIJESTI  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ NEDELIŠĆE

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Snježana Odak Hrkač

predsjednica

II. OŠ Čakovec

2.

Višnja Matotek

član

I. OŠ Čakovec

3.

Melita Sečan-Hrastić

član

OŠ Goričan i OŠ Sveta Marija

4.

Sanja Drakulić

član

OŠ Orehovica

5.

Mladen Tota

član

OŠ Štrigova

 

VJERONAUK  – VJERONAUČNA OLIMPIJADA

ŠKOLA DOMAĆIN – II. OŠ ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Vinko Grgić

predsjednik

II. OŠ Čakovec

2.

Silvio Benč

tajnik

OŠ Prelog

3.

Vjenceslav Klen

član

OŠ Nedelišće

4.

Štefanija Horvat

član

OŠ Mursko Središće

5.

Zlatko Varošanec

član

OŠ Goričan

6.

Bernarda Tkalčec

član

OŠ Selnica

 

54. NATJECANJE MLADIH  TEHNIČARA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Željko Medved

predsjednik

OŠ Ivanovec

2.

Kristijan Ovčarić

član za prometnu tehniku

OŠ Štrigova i OŠ Hodošan

3.

Ružica Murk

član za graditeljstvo

OŠ Podturen

4.

Mladen Beuk

član za obradu materijala

OŠ Strahoninec i OŠ Sveti Juraj na Bregu

5.

Goran Pleh

član za strojarstvo/konstrukcije

OŠ V. Nazora Pribislavec

6.

Milan Zvonar

član za elektrotehniku

OŠ Prelog

7.

Jelisava Živković

član za elektroniku

III. OŠ Čakovec

8.

Gordan Bartolić

član za robotiku

II. OŠ Čakovec

9.

Đorđe Grković

član za fototehniku

DPTK Međimurske županije, Čakovec

10.

Vladimir Vinko

član za radioamatere

Radio klub „Međimurje“

11.

Leonardo Belović

član za raketne modelare

Graditeljska škola Čakovec

12.

Marina Ostrugnjaj

član za zrakoplovne modelare

OŠ Belica i OŠ Donja Dubrava

13.

Enes Bektešević

član za robotiku/konstruktorstvo

OŠ T. Goričanca Mala Subotica

14.

Dragica Kibron

član za smotru učeničkih radova

OŠ Selnica i OŠ Sv. Martin na Muri

15.

Dražen Janžek

član za obradu podataka

Tehnička škola Čakovec

 

NATJECANJE SIGURNO U PROMETU

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ PODTUREN

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

Darinka Tompoš

predsjednica

Hrvatski auto klub Čakovec

2.

Irena Branović

član

Policijska uprava Međimurska

3.

Neno Ban

član

Hrvatski auto klub Čakovec

4.

Mladen Beuk

član

OŠ Strahoninec i OŠ Sv. Juraj na Bregu

5.

Ružica Murk

član

OŠ Podturen

 

LIK 2013. – OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ DOMAŠINEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Gabrijela Binder

predsjednica

OŠ Domašinec, OŠ Donji Kraljevec, OŠ Draškovec

2.

Veljko Posavec

član

OŠ Nedelišće

3.

Marina Mrazović

član

OŠ Sveti Martina na Muri, OŠ Strahoninec

4.

Domagoj Zoričić

član

OŠ I.G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu

5.

Kristina Jančec

član

Srednja škola Prelog

 

NATJECANJE MLADEŽI HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ HODOŠAN

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

Kristijan Valkaj

predsjednik

Gospodarska škola Čakovec

2.

Nikola Dragosavac

član

učitelj u mirovini

3.

Dubravka Kečkeš

član

I. OŠ Čakovec

4.

Ferid Kašmo

član

Odsjek za zaštitu i spašavanje Čakovec

5.

Sanja Goleš

član

GDCK Čakovec