Medalje sa svih strana - natjecanja naših učenika u natjecanjima koja OŠ Hodošan podržava

(izvaškolska) školske 2012./13. godine

Atletika

Prvenstvo Međimurja u atletici, dvorana Graditeljske škole Čakovec, 23.02.2013.

KRALJICA SPORTOVA U DVORANI GRADITELJSKE ŠKOLE

 

U organizaciji Atletskog kluba Međimurje Čakovec te Zbora atletskih sudaca Međimurja, održano je u dvorani Graditeljske škole u Čakovcu tradicionalno zimsko atletsko natjecanje za mlađe kategorije. Nastupilo je oko 150 natjecatelja iz međimurskih atletskih klubova AK Međimurje, AK Nedelišće i AK Mursko Središće, a kao gosti odazvali su se i mali atletičari iz novoosnovanog varaždinskog MAK-a, Malog atletskog kluba. Natjecatelji su se borili za medalje u ukupno dvadeset disciplina prilagođenih natjecanju na parketu dvorane Graditeljske škole, i to u trčanju na 70 i 100 m odnosno dvije ili tri dužine dvorane, bacanju kugle, skoku u vis te skoku u dalj iz mjesta. Odličja za troje najboljih dijelila su se u četiri kategorije: mlađe limačice i limači rođeni 2004.i kasnije, starije limačice i limači rođeni 2002. i 2003. godine, mlađe kadetkinje i kadeti 2000. i 2001. godište te starije kadetkinje i kadeti rođeni 1998. i 1999. godine. Održano natjecanje bila je odična je provjera svima koji redovito vježbaju u nekom od atletskih klubova, a priliku za nastup na sličnom natjecanju imati će ponovo i u Murskom Središću 16. ožujka. Tjedan dana nakon toga, u subotu 23. ožujka, na rasporedu je i Proljetni kros Međimurja koji će označiti i službeni početak sezone na otvorenom. 

 

REZULTATI: mlađe limačice: 70 m 1. Klara Koščak, 4. OŠ Varaždin 2.  Anja Zadravec M.Središće 3. Jelena Ramić, Novakovec; dalj: 1. Jana Koščak, MAK Varaždin 2. Lana Tuksar, Novakovec 3. Jelena Ramić, Novakovec mlađi limači70 m: 1. Fran Antolović, M.Središće 2. Petar Osredek, MAK Varaždin 3. Roko Farkaš, Nedelišće; dalj: 1. Petar Osredek, MAK Varaždin 2. Fran Antolović, M.Središće 3. Erik Horvat, Donji Kraljevec;   starije limačice70 m: 1. Lucija Đaković, I.OŠ Čakovec 2. Marta Novak, M. Središće 3. Ivana Špilek, Hodošan; dalj: 1. Lucija Đaković, I.OŠ Čakovec 2. Ivana Špilek, Hodošan 3. Nela Košić, MAK Varaždin;   stariji limači70 m: 1. Filip Vučenik, II OŠ Čakovec 2. Matija Novak, III.OŠ Čakovec 3. Ivan Dujić, III.OŠ Čakovec dalj: 1. Filip Vučenik, II OŠ Čakovec 2. Matija Novak, III.OŠ Čakovec 3. Bruno Mihalković, Nedelišće; mlađe kadetkinje 100 m: 1. Lea Branilović, Macinec 2. Lukrecija Medvar, Goričan 3. Stela Andrašec, Hodošan; vis: 1. Lea Branilović, Macinec 2. Lukrecija Medvar, Goričan 3. Tara Friščić, Nedelišće; kugla 2kg: 1. Lea Branilović, Macinec 2. Ana Đuran, Nedelišće 3. Tena Novak, Nedelišće; mlađi kadeti 100 m: 1. Sebastijan Andrašec, Podturen 2. Matija Žnidarić, Nedelišće 3. David Verli, Prelog  vis: 1. Matija Žnidarić, Nedelišće 2. David Verli, Prelog 3. Dominik Verli, Prelog   kugla 2 kg: 1.Ivan Jurinić, M.Središće 2. Matija Žnidarić, Nedelišće 3. David Verli, Prelog; starije kadetkinje 100 m: 1. Sara Senčar, Nedelišće 2. Maja Kos, Prelog 3. Kristina Šafarić, Macinec; vis: 1. Tena Marčec, Nedelišće 2. Elena Martinčević, Prelog 3. Klara Ovčar, Podturen; kugla 2,5 kg: 1. Maja Martinčević, Prelog 2. Elena Martinčević, Prelog 3. Maja Kos, Prelog;  stariji kadeti 100 m: 1. Filip Medvar, Goričan 2. Ivan Toplek, Ivanovec 3. Karlo Marciuš, Nedelišće; vis: 1. Leon Furdi, Prelog 2. Ivan Toplek, Ivanovec 3. Filip Peras, Sv.Juraj na Bregu ; kugla 2,5 kg: 1. Filip Medvar, Goričan 2. Luka Blagus, Goričan 3. Leon Furdi, Prelog

 

 

 

Službeni rezultati (*.xls)