Medalje sa svih strana - natjecanja naših učenika u natjecanjima koja OŠ Hodošan podržava

(izvaškolska) školske 2012./13. godine

Sabina među velikima!

Gimnastički klub „Marijan Zadravec  Macan“ organizirao je 17. i 18. studenoga 2012. godine 21. prvenstvo Hrvatske za sve kategorije i 12. završnicu Kupa Hrvatske.  Ja sam nastupala u subotu 17. studenoga u 14 sati.

Natjecala sam se na sve četiri sprave, tj. u  višeboju. Na dvovisinskim  sam ručama osvojila 1. mjesto, na preskoku  2. mjesto, a  na  gredi  3. mjesto. U višeboju sam  osvojila 1. mjesto. Višeboj znači ukupan zbroj bodova na svim spravama.  Zadovoljna  sam  postignutim rezultatima.

Zahvaljujem se učiteljima, a posebno mojoj razrednici Kristini Vrabec  na razumijevanju  i  pomoći.  Od srca Vam hvala!

Sabina Hegeduš,  6.a