Medalje sa svih strana - natjecanja naših učenika u natjecanjima koja OŠ Hodošan podržava

(izvaškolska) školske 2012./13. godine

Karate

Moje prvo natjecanje u karateu

                         

Nakon samo osam mjeseci od upisa u karate klub Mala Subotica procijenio sam da sam spreman za prvo natjecanje. Moj klub je 4.  svibnja 2013. godine bio domaćin natjecanja na razini države.Sudjelovalo je oko 240 natjecatelja. Osvojio sam tri medalje, dvije bronce i jedno srebro.Prvu brončanu medalju sam osvojio u kategoriji mlađih učenika do 30kg. Drugu broncu sam osvojio u kategoriji mlađih učenika do 26 kg. Nakon toga sam se borio ekipno sa svojim prijateljima iz kluba protiv drugih klubova i s njima sam osvojio srebrnu medalju u ukupnom poretku.Bio sam jako sretan i ponosan na rezultat, pošto mi je to bilo prvo takvo natjecanje.

                                                                                                                            Nino Blagus