Medalje sa svih strana - natjecanja naših učenika u natjecanjima koja OŠ Hodošan podržava

(izvaškolska) školske 2012./13. godine

Ribolov

U nedjelju 28.travnja 2013.godine u Donjem Hrašćanu  na  ribnjaku  je  održano natjecanje u sportskom ribolovu. Natjecalo se  puno ribiča. Među  njima je bio moj prijatelj William i ja. William je osvojio 2.mjesto i srebrnu medalju a ja 3.mjesto i brončanu medalju.Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojio je Dorian.Prošle godine u  9  mjesecu   bilo  je  isto natjecanje.Tamo sam osvojio brončanu medalju. Moje izvanškolske aktivnosti nisu samo ribolov nego i nogomet.Na jesenskom turniru 11.studenog u Prelogu smo bili 2. i osvojili srebrnu medalju. Jako sam ponosan na svoje medalje i svoj uspjeh.

                                                                                                                          Luka Pozderec,  2.h razred