Medalje sa svih strana - natjecanja naših učenika u natjecanjima koja OŠ Hodošan podržava

(izvaškolska) školske 2012./13. godine

 

Zlatne ruke - doslovno!!!

Mladi rukometni vratar Filip Baranašić koji brani boje rukometnog kluba San-sport iz Čakovca svojim odličnim obranama zamijećen je na svakoj utakmici. Osim usmenih pohvala, nerijetko žanje i odličja kao najbolji vratar na raznim turnirima.
Naš učenik 6.a razreda iz Hodošana primijećen je i od strane skauta iz RK Croatia osiguranja Zagreb pa je od njihovog kluba dobio poziv da i ove godine brani za njihovu ekipu na međunarodnom turniru u Švedskoj.

U gradu Lundaspelen u Švedskoj od 26. do 31. prosinca 2012. održao se međunarodni turnir za dječake rođene 2000. i 2001. godine. Croatia osiguranje nastupala je s dvije ekipe. Svojim sjajnim obranama Filip se nametnuo za prvog vratara obje ekipe, te je jedan od najzaslužnijih što je upravo taj klub osvojio zlato na ovogodišnjem turniru u Švedskoj u velikom i malom finalu.