Medalje sa svih strana - natjecanja naših učenika u natjecanjima koja OŠ Hodošan podržava

(izvaškolska) školske 2012./13. godine

Lopta je nihova ljubav

I izvan školskog sustava natjecanja naši maleni postižu velike rezultate koje će pamtiti cijeli život. Prenose poruku o našoj školi, vrlim roditeljima, odličnim trenerima i klubovima.

Lovro Novak u skupini djece U-6 te Gabrijel Drk i Roko Zrna u skupini djece U-8 članovi su nogometne škole NK Međimurja Čakovec.

Na Božićnom malonogometnom turniru 22. prosinca 2012. godine u Maloj Subotici osvojili su 2.mjesto zajedno s nogometnim klubom NK Međimurje.

Dana 5. siječnja 2013. godine na malonogometnom turniru u Grazu Lovro Novak je sa svojom U-6 skupinom osvojio 1.mjesto, a Gabrijel Drk i Roko Zrna sa skupinom djece U-8 osvojili su 3. mjesto.

Dana 13. siječnja 2013. godine sudjelovali su na malonogometnom Sloginom turniru u Čakovcu sa skupinom U-8 (sva trojica) te su i tamo osvojili 3. mjesto.

Karlo Kovačić, učenik 2. j i njegov brat Dario, učenik 4. j. odlični su nogometaši. Igraju za NK Spartak iz Male Subotice. Njihova mlada momčad osvojila je zlatnu medalju na jednom od nogometnih  turnira.