Rezultati natjecanja (tablice od školske do svjetske razine)

Napomena: izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

 

Stolni tenis

     

Županijsko natjecanje u stolnom tenisu

za učenike i učenice

 

Osnovna škola Hodošan, 11. prosinca 2012. godine

Bilten izradio i fotke posložio: Ivan Barić, ravnatelj OŠ Hodošan

Organizator:                            Osnovna škola Hodošan, ŠSD Hodošan

Voditelj natjecanja:                  Tomislav Horvat, prof.

Sutkinje:                                  Dina Baranašić, Ana Jančec i Dajana Sabol    

Voditelji  ekipa (abecednim redom):

 

Voditelj/ica

ŠSD

Škola

Marinko Horvat

„Prva“

I. osnovna škola Čakovec

Tomislav Horvat

„Hodošan“

Osnovna škola Hodošan

Dražen Korent

„Eko Tigrići“

OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

Krešimir Tkalčec

„Mladost“

Osnovna škola Selnica

Stjepan Vidović

„Kotoriba“

OŠ Kotoriba

Zlata Zorko

„Orlići“ 

III. osnovna škola Čakovec

 

Škole - sudionice natjecanja

 

I. osnovna škola Čakovec – ŠSD „Prva“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

Karlo Jambor

8.

 

 

Mašan Sredanović

8.

 

 

Karlo Murk

8.

 

 

Marko Kolac

8.

 

 

 

Osnovna škola Hodošan – ŠSD „Hodošan“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

Jan Zrna

6.

Nikolina Zrna

8.

Filip Smolek

8.

Nikolina Jurčec

7.

Luka Krampač

8.

Marija Kolarić

8.

Josip Cerovec

8.

Julia Švec

8.

 

Naša muška ekipa

Naša ženska ekipa osvojila je 3. mjesto

OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec -  ŠSD „Eko Tigrići“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

 

 

Petra Vugrinec

7.

 

 

Hana Zadravec

5.

 

 

Nikolina Valkaj

4.

 

 

 

 

 

Osnovna škola Selnica – ŠSD „Mladost“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

Benjamin Podkrajac

7.

 

 

Leon Horvat

7.

 

 

Eduard Kočila

6.

 

 

Karlo Tkalčec

6.

 

 

 

Osnovna škola Kotoriba –  ŠSD „Kotoriba“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

David Čukulić

6.

Sabina Horvat

7.

Lovro Radmanić

5.

Franciska Hodak

7.

Stjepan Škoda

4.

Dijana Matotek

5.

Markjo Horvat

4.

Dajana Horvat

5.

 

III. OŠ Čakovec –  ŠSD „Orlići“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

Ivan Lovrek

8.

 

 

Karlo Lajtman

8.

 

 

Bruno Siladi

8.

 

 

Marko Lovrek

6.

 

 

 

Grupe : Učenice

1

ŠSD „Hodošan“

2

ŠSD „Kotoriba“

3

ŠSD „Eko Tigrići“

1

ŠSD „Hodošan“

3

ŠSD „Eko Tigrići“

2

ŠSD „Kotoriba“

 

Grupe: Učenici

Grupa:A

1

ŠSD „Hodošan“

2

ŠSD „Orlići“

3

ŠSD „Kotoriba“

1

ŠSD „Hodošan“

3

ŠSD „Kotoriba“

2

ŠSD „Orlići“

 

Grupa:B

4

ŠSD „Prva“

5

ŠSD „Mladost“

 

Pojedinačno razigravanje učenice (Ž):

 

Grupa: ŠSD „Hodošan“

 

Grupa: ŠSD „Kotoriba“

Rezultat

A

Nikolina Jurčec

X

Franciska Hodak

2:3

B

Nikolina Zrna

Y

Sabina Horvat

1:3

C

Julia Švec

Z

Dajana Horvat

3:0

A

Nikolina Jurčec

Y

Sabina Horvat

2:3

B

Nikolina Zrna

X

Franciska Hodak

0

Konačan rezultat

1 : 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenici (M):

 

Grupa: ŠSD „Hodošan“

 

Grupa: ŠSD „Orlići“

Rezultat

A

Jan Zrna

X

Karlo Lajtman

0:3

B

Filip Smolek

Y

Ivan Lovrek

0:3

C

Luka Krampač

Z

Marko Lovrek

0:3

A

Jan Zrna

Y

Ivan Lovrek

0

B

Filip Smolek

X

Karlo Lajtman

0

Konačan rezultat

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 Pojedinačno razigravanje učenici (M):

 

Grupa: ŠSD „Prva“

 

Grupa: ŠSD „Mladost“

Rezultat

A

Karlo Jambor

X

Eduard Kočila

3:0

B

Mašan Sredanović

Y

Benjamin Podkrajac

2:3

C

Marko Kolac

Z

Leon Horvat

3:1

A

Karlo Jambor

Y

Benjamin Podkrajac

3:1

Konačan rezultat

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenice (Ž):

 

Grupa: ŠSD „Eko Tigrići“

 

Grupa: ŠSD „Hodošan“

Rezultat

A

Petra Vugrinec

X

Marija Kolarić

3:0

B

Hana Zadravec

Y

Nikolina Jurčec

3:0

C

Nikolina Valkaj

Z

Nikolina Zrna

0:3

A

Petra Vugrinec

Y

Nikolina Jurčec

3:0

Konačan rezultat

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenici (M):

 

Grupa: ŠSD „Kotoriba“

 

Grupa: ŠSD „Hodošan“

Rezultat

A

David Čukulić

X

Jan Zrna

0:3

B

Stjepan Škoda

Y

Filip Smolek

3:0

C

Lovro Radmanić

Z

Luka Krampač

3:0

A

David Čukulić

Y

Filip Smolek

3:0

Konačan rezultat

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenice (Ž):

 

Grupa: ŠSD „Eko Tigrići“

 

Grupa: ŠSD „Kotoriba“

Rezultat

A

Petra Vugrinec

X

Sabina Horvat

3:0

B

Hana Zadravec

Y

Franciska Hodak

3:0

C

Nikolina Valkaj

Z

Dijana Matotek

2:3

A

Petra Vugrinec

Y

Franciska Hodak

3:0

Konačan rezultat

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pojedinačno razigravanje učenici (M):

 

Grupa: ŠSD „Kotoriba“

 

Grupa:  ŠSD „Orlići“

Rezultat

A

Stjepan Škoda

X

Ivan Lovrek

0:3

B

David Čukulić

Y

Karlo Lajtman

1:3

C

Marko Horvat

Z

Bruno Siladi

0:3

Konačan rezultat

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 Razigravanje za prvo i drugo mjesto (M):

 

Grupa: ŠSD „Orlići“

 

   ŠSD „Prva“

Rezultat

A

Ivan Lovrek

X

Mašan Sredanović

2:3

B

Marko Lovrek

Y

Karlo Jambor

 0:3

C

Karlo Lajtman

Z

Karlo Murk

 3:0

A

Ivan Lovrek

Y

Karlo Jambor

2:3

Konačan rezultat

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

Razigravanje za treće i četvrto mjesto  (M):

 

 ŠSD „Kotoriba“

 

 ŠSD „Mladost“

Rezultat

A

Stjepan Škoda

X

Karlo Tkalčec

3:0

B

David Čukulić

Y

Benjamin Podkrajac

0:3

C

Lovro Radmanić

Z

Eduard Kočila

0:3

A

Stjepan Škoda

Y

Benjamin Podkrajac

0:3

Konačan rezultat

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Razigravanje za 1. mjesto

Text Box:  ŠSD „Orlići“
Text Box:  ŠSD „Prva“
Text Box: 1. ŠSD „Prva“
Text Box:        1:3
 

 

 

 

 

 

 

 


 

Razigravanje za 3. mjesto

Text Box:  ŠSD „Kotoriba“
Text Box: ŠSD „Mladost“
 
Text Box:   3.  ŠSD „Mladost“
 
Text Box: 1:3     
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konačni poredak - učenice:

1.

ŠSD „Eko Tigrići“

OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

2.

ŠSD „Kotoriba“

OŠ Kotoriba

3.

„Hodošan“

Osnovna škola Hodošan

 

 

 

Konačni poredak - učenici:

1.

ŠSD „Prva“

I. OŠ Čakovec

2.

ŠSD „Orlići“ 

III. osnovna škola Čakovec

3.

ŠSD „Mladost“

Osnovna škola Selnica