Rezultati natjecanja (tablice od školske do svjetske razine)

Napomena: izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

 
Informatika

Školsko natjecanje

Rbr. Ime Prezime Broj kategorije Razred Ime mentora Prezime mentora Ostvareno mjesto Bodovi Naziv djela
1. Luka  Fajić 19. 6. razred OŠ Matija  Varga 1. 20  
2. Katarina Jančec 19. 6. razred OŠ Matija  Varga 2. 19  
3. Stiven Sabol 19. 6. razred OŠ Matija  Varga 3. 18  
4. Kristian  Čurila 19. 6. razred OŠ Matija  Varga 4. 16  
5. Doroteja Srpak 19. 6. razred OŠ Matija  Varga 5. 14  
6. Juraj Srpak 23. 6. razred OŠ Matija  Varga 6. 13 Sportaš
7. Korina Srpak 19. 6. razred OŠ Matija  Varga 7. 12  
8. Hrvoje Varga 19. 6. razred OŠ Matija  Varga 8. 11  
9. Petra  Tomašek 19. 7. razred OŠ Matija  Varga 9. 10  
10. Danijela Katarina  Dominić 19. 8. razred OŠ Matija  Varga 10. 10  
11. Ana  Jančec 19. 8. razred OŠ Matija  Varga 11. 9  
12. Petra  Mesarek 19. 8. razred OŠ Matija  Varga 12. 4  

 

Naši pozvani na županijsko natjecanje

Osnove informatike

18

Danijela Dominić

8

Osnovna škola Hodošan

20

Ana Jančec

8

Osnovna škola Hodošan

Razvoj Softwera 

1. 

Juraj Srpak

6

Osnovna škola Hodošan

 

Rezultati županijskoga natjecanja održanog 20. veljače 2013. godine

OSNOVE INFORMATIKE 

R.Br.

Ime i prezime

Škola

1.

Sebastijan Kocen

OŠ Štrigova

2.

Nino Cmrečnjak

OŠ Strahoninec

3.

Luka Habuš

OŠ Donji Kraljevec

4.

Nera Trstenjak

OŠ Strahoninec

4.

Izabela Peras

OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

4.

Karolina Kocijan

OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

4.

Dino Novak

OŠ Prelog

5.

Patrik Baranašić

OŠ Belica

5.

Viktor Horvat

OŠ Donja Dubrava

5.

Marcel Rob

OŠ Mursko Središće

6.

Noemy Katić

OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

7.

Borna Fučec

OŠ Strahoninec

7.

Andi Golubić

OŠ Donja Dubrava

7.

Dino Vabec

OŠ Strahoninec

8.

Antonio Stanković

OŠ Štrigova

9.

Patrik Lesjak

OŠ Strahoninec

9.

Karlo Posavec

OŠ Strahoninec

9.

Sara Risek

OŠ Štrigova

10.

Barbara Novak

OŠ Štrigova

10.

Danijela Dominić

OŠ Hodošan

11.

Ana Jančec

OŠ Hodošan

12. Paula Pintarić OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

 

RAZVOJ SOFTVERA

  1. Igraj se i uči: Tino Mihael Posedi i Justin Kermeci, I. OŠ Čakovec
  2. Putevi Zrinskih nekad i danas: Nimai Vadas i Filip Pintarić, I. OŠ Čakovec
  3. Eat it!: Oskar Ovčar, Josip Herman i Mislav Kovač, I. OŠ Čakovec
  4. Magical box of games: Hrvoje Grbavec, Karlo Rodi i Ivan Cerovec, I. OŠ Čakovec
  5. Tales: Mia Vrhar i Petra Špicar, OŠ Nedelišće
  6. Sportaš: Juraj Srpak, OŠ Hodošan