Medalje sa svih strana - natjecanja naših učenika u natjecanjima koja OŠ Hodošan podržava

(izvaškolska) školske 2013./14. godine

Ribolov

 

                                                      

 

 

PROLJETNI KUP

 

U subotu 26. travnja 2014. održano je natjecanje u Donjem Hrašćanu  na ribnjaku ŠRD Črnec. Natjecanje u športskom ribolovu. Natjecali su se četiri mlađih ribiča (kadeti) i stariji seniori.

Moj prijatelj iz razreda Gabrijel osvojio je prvo mjesto,ja sam bio drugi i osvojio srebrnu medalju, a najviše me razveselilo što je najmlađi član našeg ribolovnog društva osvojila moja sestra Ivana brončanu medalju i treće mjesto.Ova medalja mi je posebno draga zato što mi je još samo srebro nedostajalo u nizu mojih uspjeha. Luka Pozderec 3.h.

 

 

Prva dva mjesta u Donjem Hrašćanu

 

U nedjelju 1. rujna 2013. godine u Donjem Hrašćanu na ribnjaku ŠRD Črnec održano je natjecanje u sportskom ribolovu. Natjecala su se četiri mlada ribiča (kadeti) i pet starijih ribiča (seniori). Ja sam izvukao najbolje mjesto. Pored mene lovio je moje prijatelj William koji je na kraju ulovio 436 grama i osvojio drugo mjesto.

Ja sam ulovio 726 grama i osvojio prvo mjesto.

Treće mjesto osvojio je Ivan iz Goričana.

                                                                                                                      Gabrijel Drk, 3.h razred