Rezultati natjecanja (tablice od školske do svjetske razine)

Napomena: izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

*** bilten za printanje u *.pdf formatu***

Stolni tenis

     

Županijsko natjecanje u stolnom tenisu

za učenike i učenice

 

 

 

Osnovna škola Hodošan

6. prosinca 2013. godine

 

 

Organizator: Savez školskih športskih društava Međimurske županije

 

Domaćin natjecanja:  Osnovna škola Hodošan, ŠSD Hodošan

 

Voditelj natjecanja:  Tomislav Horvat, prof.

 

Suci/sutkinje:                         Petra Tomašek, Karmela Vadlja, Nina Dominić, Glorija Srpak, Ana Sinković i Dorian Setnik

 

 

Voditelji  ekipa (prema datumu prijave):

 

Voditelj/ica

ŠSD

Škola

Nino Bašek

"Ftiči"

OŠ Mala Subotica

Tomislav Horvat

„Hodošan“

Osnovna škola Hodošan

Dražen Korent

„Eko Tigrići“

OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

Marijan Cerovec

"Čak"

II. OŠ Čakovec

Marinko Horvat

„Prva“

I. osnovna škola Čakovec

Goran Kolarić

„Orlići“ 

III. osnovna škola Čakovec

Krešimir Tkalčec

„Mladost“

Osnovna škola Selnica

Mladen Vuk

"Trnava"

Osnovna škola Goričan

Bruno Kovačić

"Zmaj"

Osnovna škola  Ivanovec

Stjepan Vidović

„Kotoriba“

Osnovna škola Kotoriba

 

Škole - sudionice natjecanja

 

OŠ Mala Subotica – ŠSD „Ftiči“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

Marko Blažona

8.

 

 

Daniel Katić

6.

 

 

Dani Kolarić

5.

 

 

Antun Hadeljan

5.

 

 

 

Osnovna škola Hodošan – ŠSD „Hodošan“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

Mihael Kolarić

7.

Nikolina Jurčec

8.

Jan Zrna

7.

Melita Kolarić

8.

Dominik Horvat

7.

Tamara Barić

6.

Dominik Drk

7.

 

 

 

OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec -  ŠSD „Eko Tigrići“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

Matija Zadravec

7.

Petra Vugrinec

8.

Patrik Radiković

8.

Hana Zadravec

6.

Martin Bakač

6.

Nikolina Valkaj

5.

 

II. osnovna škola Čakovec – ŠSD „Čak“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

Lovro Balić

7.

 

 

Luka Čapalija

7.

 

 

Robert Jarni

7.

 

 

Noa Vresk

5.

 

 

 

I. osnovna škola Čakovec – ŠSD „Prva“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

Davor Kučević

7.

Ema Gunc

7.

Matija Murk

7.

Ema Polanec

6.

Lovro Varga

6.

Mirna Vibovec

6.

Dominik Toplek

5.

 

 

 

 

III. OŠ Čakovec –  ŠSD „Orlići“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

Matko Mihić

5.

 

 

Filip Lajtman

7.

 

 

Marko Lovrek

7.

 

 

 

 

Osnovna škola Selnica – ŠSD „Mladost“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

Benjamin Podkrajac

8.

 

 

Petar Tomšić

7.

 

 

Lovro Horvat

7.

 

 

Karlo Tkalčec

7.

 

 

 

Osnovna škola Goričan –  ŠSD „Trnava“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

Antonio Gudlin

7.

 

 

Lovro Jakšić

8.

 

 

Sven Novak

7.

 

 

 

Osnovna škola Ivanovec –  ŠSD „Zmaj“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

Nino Baša

6.

Julija Jančec

8.

Ninoslav Juras

8.

Anamarija Dovečer

8.

Leo Sabol

8.

Leona Jelenić

8.

 

Osnovna škola Kotoriba –  ŠSD „Kotoriba“

Učenici

Razred

Učenice

Razred

David Čukulic

7.

Horvat Sabina

8.

Stjepan Škoda

5.

Franciska Hodak

8.

Lovro Radmanić

6.

Dijana Horvat

6.

Pavlo Dornik

4.

Dijana Matotek

6.

 

 

Grupe: Učenice

 

Grupa A

1

"Zmaj" OŠ Ivanovec

2

„Kotoriba“ OŠ Kotoriba

3

„Prva“ I. OŠ Čakovec

1

"Zmaj" OŠ Ivanovec

3

„Prva“ I. OŠ Čakovec

2

„Kotoriba“ OŠ Kotoriba

 

Grupa B

4

„Hodošan“ OŠ Hodošan

5

„Eko Tigrići“ OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

 

Grupe: Učenici

 

Grupa A

1

„Eko Tigrići“ OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

2

"Čak" II. OŠ Čakovec

3

„Kotoriba“ OŠ Kotoriba

1

„Eko Tigrići“ OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

3

„Kotoriba“ OŠ Kotoriba

2

"Čak" II. OŠ Čakovec

 

Grupa B

4

"Zmaj" OŠ Ivanovec

5

"Trnava" OŠ Goričan

6

„Hodošan“ OŠ Hodošan

4

"Zmaj" OŠ Ivanovec

6

„Hodošan“ OŠ Hodošan

5

"Trnava" OŠ Goričan

 

Grupa C

1A

„Mladost“ OŠ Selnica

2A

"Ftiči" OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

3A

„Prva“ I. OŠ Čakovec

4A

„Orlići“  III. OŠ Čakovec

1A

„Mladost“ OŠ Selnica

4A

„Orlići“  III. OŠ Čakovec

2A

"Ftiči" OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

3A

„Prva“ I. OŠ Čakovec

3A

„Prva“ I. OŠ Čakovec

1A

„Mladost“ OŠ Selnica

2A

"Ftiči" OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

4A

„Orlići“  III. OŠ Čakovec

 

 

Pojedinačno razigravanje učenice (Ž):

 

Pojedinačno razigravanje učenice (Ž1):

 

"Zmaj" OŠ Ivanovec

 

 „Kotoriba“ OŠ Kotoriba

Rezultat

A

Julija Jančec

X

Franciska Hodak

0:3

B

Leona Jelenić

Y

Dijana Horvat

0:3

C

Anamarija Dovečer

Z

Dijana Matotek

0:3

Konačan rezultat

 0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenice (Ž2):

 

"Prva“ I. OŠ Čakovec

 

"Zmaj" OŠ Ivanovec

Rezultat

A

Ema Polanec

X

Leona Jelenić

3:0

B

Mirna Vibovec

Y

Julija Jančec

3:0

C

Ema Gunc

Z

Anamarija Dovečer

0:3

A

Ema Polanec

Y

Julija Jančec

3:0

Konačan rezultat

3:1 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenice (Ž3):

 

"Prva“ I. OŠ Čakovec

 

„Kotoriba“ OŠ Kotoriba

Rezultat

A

Ema Polanec

X

Franciska Hodak

0:3

B

Mirna Vibovec

Y

 Sabina Horvat

0:3

C

Ema Gunc

Z

Dijana Horvat

0:3

Konačan rezultat

  0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenice (Ž4):

 

„Hodošan“ OŠ Hodošan

 

„Eko Tigrići“ OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

Rezultat

A

Melita Kolarić

X

Petra Vugrinec

0:3

B

Nikolina Jurčec

Y

Hana Zadravec

0:3

C

Tamara Barić

Z

Nikolina Valkaj

0:3

Konačan rezultat

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenici (M):

 

Pojedinačno razigravanje učenici (M1):

 

 „Eko Tigrići“ OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

 

 "Čak" II. OŠ Čakovec

Rezultat

A

Matija Zadravec

X

Lovro Balić

1:3

B

Martin Bakač

Y

Noa Vresk

0:3

C

Patrik Radiković

Z

Luka Čapalija

0:3

Konačan rezultat

 0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenici (M2):

 

„Kotoriba“ OŠ Kotoriba

 

„Eko Tigrići“ OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

Rezultat

A

Stjepan Škoda

X

Martin Bakač

3:0

B

David Čukulic

Y

Matija Zadravec

3:2

C

Pavlo Dornik

Z

Patrik Radiković

3:0

Konačan rezultat

  3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pojedinačno razigravanje učenici (M3):

 

„Kotoriba“ OŠ Kotoriba

 

"Čak" II. OŠ Čakovec

Rezultat

A

David Čukulic

X

Lovro Balić

3:0

B

Stjepan Škoda

Y

Noa Vresk

3:0

C

Lovro Radmanić

Z

Luka Čapalija

1:3

A

David Čukulic

Y

Noa Vresk

0:3

B

Stjepan Škoda

X

Lovro Balić

3:0

Konačan rezultat

 3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenica (M4):

 

"Zmaj" OŠ Ivanovec

 

"Trnava" OŠ Goričan

Rezultat

A

Nino Baša

X

Antonio Gudlin

1:3

B

Leo Sabol

Y

Lovro Jakšić

0:3

C

Ninoslav Juras

Z

Sven Novak

0:3

A

Leo Sabol

Y

Antonio Gudlin

0:3

Konačan rezultat

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenici (M5):

 

„Hodošan“ OŠ Hodošan

 

"Zmaj" OŠ Ivanovec

Rezultat

A

Dominik Horvat

X

Leo Sabol

0:3

B

Jan Zrna

Y

Nino Baša

3:1

C

Mihael Kolarić

Z

Ninoslav Juras

0:3

D

Dominik Horvat

Y

Nino Baša

0:3

Konačan rezultat

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenici (M6):

 

„Hodošan“ OŠ Hodošan

 

"Trnava" OŠ Goričan

Rezultat

A

Dominik Drk

X

Lovro Jakšić

0:3

B

Jan Zrna

Y

Antonio Gudlin

3:2

C

Mihael Kolarić

Z

Sven Novak

0:3

D

Dominik Drk

Y

Antonio Gudlin

0:3

Konačan rezultat

 1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenici (M7):

 

„Mladost“ OŠ Selnica

 

"Ftiči" OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

 

A

Benjamin Podkrajac

X

Marko Blažona

3:0

B

Karlo Tkalčec

Y

Daniel Katić

3:0

C

Petar Tomšić

Z

Dani Kolarić

3:0

Konačan rezultat

 3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenici (M8):

 

„Prva“ I. OŠ Čakovec

 

„Orlići“  III. OŠ Čakovec

 

A

Davor Kučević

X

Filip Lajtman

1:3

B

Lovro Varga

Y

Marko Lovrek

0:3

C

Matija Murk

Z

Matko Mihić

0:3

Konačan rezultat

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenici (M9):

 

„Mladost“ OŠ Selnica

 

„Orlići“  III. OŠ Čakovec

 

A

Benjamin Podkrajac

X

Filip Lajtman

3:0

B

Petar Tomšić

Y

Marko Lovrek

0:3

C

Karlo Tkalčec

Z

Matko Mihić

3:2

D

Benjamin Podkrajac

Y

Marko Lovrek

3:1

Konačan rezultat

 3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenici (M10):

 

"Ftiči" OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

 

„Prva“ I. OŠ Čakovec

 

A

Marko Blažona

X

Lovro Varga

0:3

B

Daniel Katić

Y

Davor Kučević

0:3

C

Antun Hadeljan

Z

Dominik Toplek

0:3

Konačan rezultat

 0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenici (M11):

 

„Prva“ I. OŠ Čakovec

 

„Mladost“ OŠ Selnica

 

A

Lovro Varga

X

Lovro Horvat

3:0

B

Davor Kučević

Y

Benjamin Podkrajac

0:3

C

Dominik Toplek

Z

Petar Tomšić

3:0

A

Lovro Varga

Y

Benjamin Podkrajac

0:3

B

Davor Kučević

X

Lovro Horvat

3:2

Konačan rezultat

 3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojedinačno razigravanje učenici (M12):

 

"Ftiči" OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

 

„Orlići“  III. OŠ Čakovec

 

A

Marko Blažona

X

Matko Mihić

0:3

B

Antun Hadeljan

Y

Marko Lovrek

0:3

C

Dani Kolarić

Z

Filip Lajtman

0:3

0:3

 3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Razigravanje za prvo i drugo mjesto (Ž):

 

„Eko Tigrići“ OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

 

„Kotoriba“ OŠ Kotoriba

Rezultat

A

Petra Vugrinec

X

Franciska Hodak

3:0

B

Hana Zadravec

Y

Horvat Sabina

3:1

C

Nikolina Valkaj

Z

Dijana Matotek

2:3

A

Petra Vugrinec

Y

Horvat Sabina

3:0

Konačan rezultat

 3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

Razigravanje za treće i četvrto mjesto  (Ž):

 

 "Hodošan" OŠ Hodošan

 

 „Prva“ I. OŠ Čakovec

Rezultat

A

Nikolina Jurčec

X

Ema Polanec

3:1

B

Tamara Barić

Y

Mirna Vibovec

0:3

C

Melita Kolarić

Z

Ema Gunc

1:3

A

Nikolina Jurčec

Y

Mirna Vibovec

3:1

B

Tamara Barić

X

Ema Polanec

0:3

Konačan rezultat

 2:3

 

 

 

 

 

 

 

 

Razigravanje za 1. mjesto  (Ž)

Text Box:  Eko Tigrići“
 
Text Box:   „Kotoriba“
Text Box: 1.  Eko Tigrići“ OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec
 
Text Box: 3:1
 

 

 

 

 

 

 


 

Razigravanje za 3. mjesto (Ž)

Text Box:   "Hodošan" 
Text Box:   „Prva“ 
 
Text Box: 3.  „Prva“ I. OŠ Čakovec
Text Box: 2:3
 

 

 

 

 

 

 

 


 

Polufinale (M1):

 

„Kotoriba“ OŠ Kotoriba

 

„Orlići“  III. OŠ Čakovec

Rezultat

A

Stjepan Škoda

X

Matko Mihić

3:0

B

David Čukulic

Y

Marko Lovrek

0:3

C

Pavlo Dornik

Z

Filip Lajtman

0:3

A

Stjepan Škoda

Y

Marko Lovrek

2:3

Konačan rezultat

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

Polufinale (M2):

 

"Trnava" OŠ Goričan

 

„Mladost“ OŠ Selnica

Rezultat

A

Antonio Gudlin

X

Karlo Tkalčec

3:0

B

Lovro Jakšić

Y

Benjamin Podkrajac

0:3

C

Sven Novak

Z

Petar Tomšić

3:0

A

Antonio Gudlin

Y

Benjamin Podkrajac

0:3

B

Lovro Jakšić

X

Karlo Tkalčec

3:2

Konačan rezultat

 3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

Za 1. mjesto  (M):

 

"Trnava" OŠ Goričan

 

„Orlići“  III. OŠ Čakovec

Rezultat

A

Antonio Gudlin

X

Matko Mihić

3:0

B

Lovro Jakšić

Y

Marko Lovrek

0:3

C

Sven Novak

Z

Filip Lajtman

0:3

A

Antonio Gudlin

Y

Marko Lovrek

0:3

 Konačan rezultat

 1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za 3. mjesto  (M):

 

„Mladost“ OŠ Selnica

 

„Kotoriba“ OŠ Kotoriba

Rezultat

A

Benjamin Podkrajac

X

Lovro Radmanić 

3:0

B

Karlo Tkalčec

Y

Stjepan Škoda

0.3

C

Petar Tomšić

Z

David Čukulic

0.3

A

Benjamin Podkrajac

Y

Stjepan Škoda

3:1

B

Karlo Tkalčec

X

Lovro Radmanić 

3:1

Konačan rezultat

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

Razigravanje za 1. mjesto  (M)

Text Box:  "Trnava"
Text Box:  „Orlići“  
Text Box:  „Orlići“  III. OŠ Čakovec
Text Box: 1:3
 

 

 

 

 

 

 


 

Razigravanje za 3. mjesto (M)

Text Box:   „Mladost“
Text Box:  „Kotoriba“
 
Text Box:   „Mladost“ OŠ Selnica 
 
Text Box: 3:2
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konačni poredak - učenice:

1.

„Eko Tigrići“

OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

2.

„Kotoriba“

OŠ Kotoriba

3.

„Prva“

I. OŠ Čakovec

 

Konačni poredak - učenici:

1.

„Orlići“ 

III. OŠ Čakovec

2.

„Trnava“

OŠ Goričan

3.

„Mladost“

OŠ Selnica

 

 

Bilten izradio i fotke posložio: Ivan Barić, ravnatelj OŠ Hodošan