ŽUPANIJSKA POVJERENSTVA ZA NATJECANJA I SMOTRE

MEĐIMURSKE ŽUPANIJE

ZA ŠKOLSKU GODINU 2014./2015.

LiDraNo2015.  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

Nevenka Mlinarić

Predsjednica za organizaciju županijske smotre

Tehnička škola Čakovec

2.

Zlatka Grahovec

predsjednica za dramsko-scensko stvar.

Gimnazija J.S. Čakovec

3.

Bruno Kontrec

član za dramsko-scensko stvaralaštvo

Centar za kulturu Čakovec

4.

Davor Dokleja

član za dramsko-scensko stvaralaštvo

Centar za kulturu Čakovec

5.

Nada Čatlaić

predsjednik za literarno stvaralaštvo

Gimnazija J.S. Čakovec

6.

Adrijana Kos-Lajtman

član za literarno stvaralaštvo

Učiteljski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Odsjek u Čakovcu

7.

Josip Mihalković

član za literarno stvaralaštvo

OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

8.

Dijana Savić

predsjednica za novinarsko stvaralaštvo

Tehnička škola Čakovec

9.

Kristina Štebih

član za novinarsko stvaralaštvo

Radio 1, Čakovec

10.

Tomica Jakopec

član za novinarsko stvaralaštvo

VTV televizija, Varaždin

NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ DONJA DUBRAVA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Sonja Vršić

predsjednica

OŠ Mursko Središće

2.

Julijana Levak

član

I. OŠ Čakovec

3.

Nataša Kralj

član

OŠ Ivanovec

4.

Snježana Granatir

član

OŠ Goričan

5.

Željka Pavlic Bedić

član

OŠ Nedelišće

NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – SREDNJA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Vedrana Močnik

predsjednica

Gospodarska škola Čakovec

2.

Elizabeta Mihaljević

član

Graditeljska škola Čakovec

3.

Đurđica Katanec

član

 Srednja škola Prelog

4.

Dijana Fric

član

ETŠ Čakovec

5.

Gordana Hobor Nikolić

član

ETŠ Čakovec

NATJECANJE IZ ENGLESKOG  JEZIKA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ DR. IVANA NOVAKA MACINEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Davor Franić

predsjednica

III. OŠ Čakovec

2.

Dubravka Vukšić

član

OŠ Nedelišće

3.

Denis Kirić

član

OŠ Hodošan

4.

Željka Mihalic

član

OŠ I.G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu

NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – SREDNJA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Dunja Siročić

predsjednica

ETŠ Čakoevc

2.

Tanja Skoliber

član

ETŠ Čakovec

3.

Jelena Bartolić

član

Srednja škola Prelog

4.

Jurica Vugrin

član

Srednja škola Prelog

5.

Petar Pavlic

član

Gimnazija J.S. Čakovec

NATJECANJE IZ NJEMAČKOG  JEZIKA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ NEDELIŠĆE

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Ivana Juršić

predsjednica

OŠ Selnica

2.

Ružica Horvat

član

OŠ Dr. I. Novaka Macinec

3.

Snježana Vuković

član

OŠ Nedelišće i OŠ Selnica

NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ GIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Sanja Jambrović Posedi

predsjednica

Gimnazija J.S. Čakovec

2.

Kristina Jančec

član

Srednja škola Prelog

3.

Daniela Zadravec

član

Tehnička škola Čakovec

4.

Nataša Sternad

član

Gospodarska škola Čakovec

5.

Vesna Ilić Kiš

član

Graditeljska škola Čakovec

NATJECANJE IZ MATEMATIKE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ PRELOG

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Tanja Debelec

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Jovanka Trbojević

član

OŠ Strahoninec

3.

Svetlana Jezernik 

član

OŠ Podturen

4.

Željko Kraljić

član

OŠ I. G. Kovačića Sv. Juraj na Bregu

5.

Anita Braniša

član

OŠ Belica

6.

Aleksandra Maria Vuković

član

OŠ Gornji Mihaljevec

7.

Sanja Horvat Pahek

član

OŠ Donji Kraljevec

8.

Natali Vidović

član

OŠ Dr. Ivana Novaka Macinec

9.

Anica Karlovčec

član

OŠ Sveti Martin na Muri

10.

Anđelko Lisjak

član

OŠ Donja Dubrava

11.

Ksenija Gačal

član

III. OŠ Čakovec

12.

Ružica Pahor

član

OŠ Mursko Središće

NATJECANJE IZ MATEMATIKE  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Dejan Ivanek

predsjednik

Srednja škola Prelog

2.

Spomenka Čulinović

član

Graditeljska škola Čakovec

3.

Dubravka Mrla

član

ETŠ Čakovec

4.

Nataša Lončarić

član

Tehnička škola Čakovec

5.

Sanja Loparić

član

Tehnička škola Čakovec

6.

Mirjana Hržić

član

Srednja Škola Prelog

7.

Nina Mikolaj Varga

član

Gimnazija J.S. Čakovec

8.

Ljubica Blažinčić

član

Gimnazija J.S. Čakovec

9.

Natalija Novak

član

Srednja škola Čakovec

10

Tamara Srnec

član

Gimnazija J.S. Čakovec

NATJECANJE I SMOTRA IZ FIZIKE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ I.G.K. SVETI JURAJ NA BREGU

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Mario Pinc

predsjednik

OŠ I.G.K. Sv. Juraj na Bregu

2.

Radmila Bašić

član

II. OŠ Čakovec i OŠ P.Z. Šenkovec

3.

Gordana Piskač-Kocijan

član

OŠ Selnica i OŠ Orehovica

4.

Mihael Varga

član

I. OŠ Čakovec i OŠ Draškovec

5.

Milan Đurić

član

OŠ Nedelišće

NATJECANJE IZ KEMIJE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ OREHOVICA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Dražen Crnčec

predsjednik

OŠ Sveti Martin na Muri

2.

Andrijana Perčić

član

OŠ Gornji Mihaljevec

3.

Milica Lisjak

član

OŠ Domašinec

4.

Tomislav Vrbanec

član

OŠ Orehovica

NATJECANJE I SMOTRA IZ BIOLOGIJE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ SVETA MARIJA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Monika Kanižaj

predsjednica

OŠ Hodošan i OŠ Donja Dubrava

2.

Zvonimir Malić

član

I. OŠ Čakovec

3.

Paula Dvorski

član

OŠ Sveta Marija

4.

Kristina Vrabec

član

OŠ Hodošan

NATJECANJE I SMOTRA IZ BIOLOGIJE  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – GIMNAZIJA J.S. ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Monika Cindrić

predsjednica

Srednja škola Čakovec

2.

Željka Kadi

član

ETŠ Čakovec

3.

Dorotea Delimar

član

Srednja škola Prelog

4.

Tanja Šalamon

član

Gimnazija J.S.Čakovec

NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ OREHOVICA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Silvija Martišek

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Danijela Perenc-Jaušovec

član

I. OŠ Čakovec

3.

Biljana Forgač

član

II. OŠ Čakovec

4.

Marina Drvarić

član

OŠ M. Središće

5.

Maja Krištofić

član

OŠ Goričan

6.

Sanja Crnčec

član

OŠ Belica i OŠ Nedelišće

7.

Aleksandra Srnec

član

OŠ Orehovica

8.

Damira Marušić

član

OŠ Selnica

NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – SREDNJA ŠKOLA PRELOG

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Dragutin Migles

predsjednik

ETŠ Čakovec

2.

Valentina Pirc Mezga

član

Srednja škola Prelog

3.

Renata Turk

član

Srednja škola Čakovec

4.

Mladen Tota

član

ETŠ Čakovec

5.

Robert Slunjski

član

Gimnazija Josipa S. Čakovec

NATJECANJE I SMOTRA IZ INFORMATIKE- RAČUNALSTVA (INFOKUP)

  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Ivana Ružić

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Silvija Micek

član

OŠ Belica

3.

Tanja Oreški

član

OŠ Orehovica

4.

Maja Barbić

član

OŠ I.G.K. Sveti Juraj na Bregu

5.

Nataša Boj

član

III. OŠ Čakovec

6.

Vesna Mikulić

član

OŠ Strahoninec

7.

Nenad Hajdinjak

član

OŠ Mursko Središće

8.

Lidija Matoša

član

OŠ Petar Zrinski Šenkovec

9.

Iva Naranđa

član

II. OŠ Čakovec

10.

Karmen Somi

član

OŠ Kotoriba

11.

Damir Kovačić

član

OŠ Štrigova i OŠ Hodošan

12.

Ana Hegeduš

član

OŠ Donji Kraljevec

13.

Iva Mihalic

član

OŠ T. Goričanca Mala Subotica

NATJECANJE I SMOTRA IZ INFORMATIKE- RAČUNALSTVA (INFOKUP)

 – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Kristinka Blažeka

predsjednica

Tehnička škola Čakovec

2.

Vlasta Abramić

član

Graditeljska škola Čakovec

3.

Kristijan Fučko

član

Gospodarska škola Čakovec

4.

Krešimir Kočiš

član

Tehnička škola Čakovec

5.

Miljenko Blažeka

član

Gimnazija J.S. Čakovec

6.

Gordan Premuš

član

Gimnazija J.S. Čakovec

NATJECANJE IZ POVIJESTI  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ SELNICA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Snježana Odak Hrkač

predsjednica

II. OŠ Čakovec

2.

Višnja Matotek

član

I. OŠ Čakovec

3.

Melita Sečan-Hrastić

član

OŠ Goričan i OŠ Kotoriba

4.

Borka Bunjac

član

OŠ I.G.K. Sveti Juraj na Bregu

5.

Romina Volar

član

OŠ Kotoriba i OŠ Sveta Marija

NATJECANJE IZ POVIJESTI POVIJEST  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – SREDNJA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Verica Mutvar

predsjednica

Gimnazija J.S. Čakovec

2.

Marija Borko

član

Gimnazija J.S. Čakovec

3.

Tajana Štefok

član

Srednja škola Prelog

4.

Kristina Vinković

član

Srednja škola Čakovec

5.

Miljenko Hajdarović

član

Srednja škola Čakovec

VJERONAUK  – VJERONAUČNA OLIMPIJADA

ŠKOLA DOMAĆIN – II. OŠ ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Silvio Benč

predsjednik

OŠ Prelog

2.

Štefanija Horvat

član

OŠ Mursko Središće

3.

Zlatko Varošanec

član

OŠ Goričan

4.

Bernarda Tkalčec

član

OŠ Selnica

5.

Pavla Mesarić

član

OŠ Gornji Mihaljevec

6.

Marta Novak

član

II. OŠ Čakovec

LIK 2015. – OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ STRAHONINEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Veljko Posavec

predsjednik

OŠ Nedelišće

2.

Viktorija Balog Mikac

član

OŠ Donja Dubrava i OŠ Kotoriba

3.

Domagoj Zorić

član

OŠ I.G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu, OŠ Gornji Mihaljevec

4.

Kristina Jančec

član

Srednja škola Prelog

NATJECANJE MLADEŽI HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ HODOŠAN

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

Dubravka Kečkeš

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Nikola Dragosavac

član

učitelj u mirovini

3.

Miroslava Novak

član

OŠ V. Nazora Pribislavec

4.

Maja Tkalec

član

OŠ Petar Zrinski Šenkovec

5.

Sanja Goleš

član

GDCK Čakovec

SMOTRA PROJEKATA IZ PODRUČJA NACIONALNIH PROGRAMA ODGOJA I OBRAZOVANJA ZA LJUDSKA PRAVA I DEMOKRATSKO GRAĐANSTVO  – PROJEKT GRAĐANIN ZA OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – SREDNJA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

Aleksandra Oreški

predsjednica

VI. OŠ Varaždin

2.

Igor Mesarić

član

Grad Čakovec

3.

Tihana Preksavec

član

III. OŠ Čakovec

4.

Darko Radanović

član

Međimurska županija

5.

Aleksandra Ličanin

član

List Međimurje