Medalje sa svih strana - natjecanja naših učenika u natjecanjima koja OŠ Hodošan podržava

(izvaškolska) školske 2014./15. godine

Nogomet

Napomena: novije vijesti su uvijek na vrhu

U nedjelju 18. siječnja 2015. ekipa NS Medimurje Čakovec godiste 2005. nastupila je na međunarodnom turniru u Lendavi. Pobjedivši prvoligase Austrije, Mađarske, Slovenije i Hrvatske zasluženo su osvojili 1. mjesto, pehar i zlatne medalje.

Na turniru su sudjelovali NK NAFTA LENDAVA, FC Z.T.E., FC GAK GRAZ, NK VERZEJ, NK MURA MURSKA SOBOTA, NK MARIBOR, NK SLAVEN BELUPO I NK VARTEKS FOTEX.

Ali su samo jedni bili najbolji! A među njima i naš učenik 3.h. razreda LOVRO NOVAK.

Išao sam 14. prosinca 2014.  na nogometni turnir u Čakovec s ekipom „Spartak“ iz Male Subotice. Tamo je bilo otprilike desetak ekipa, a od svih njih je moja osvojila treće mjesto. Bio sam jako sretan zbog osvojene medalje.

Karlo Kovačić, 4.j