Rezultati natjecanja (tablice od školske do svjetske razine)

Izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

Napomena: novije vijesti su uvijek na vrhu

Biologija

Pozvani na županijsko natjecanje 12. ožujka u OŠ Orehovica

Sedmi razred

Rb.

IME I PREZIME

ŠKOLA

MJESTO

MENTOR

BODOVI

Bodovi /rezultat na županijskom

1.

David Bendelja

III. OŠ Čakovec

Čakovec

Sanja Janušić

39,5

 

2.

Dina Žužul

OŠ Ivanovec

Ivanovec

Marija Purić Hranjec

36,5

 

3..

Veronika Škvorc

OŠ Štrigova

Štrigova

Mirjana Grula

33

 

4.

Helena Flinčec

OŠ Sveti Juraj na Bregu

Lopatinec

Dunja Turk

32,5

 

5.

Korina Vinković

OŠ Strahoninec

Strahoninec

Nataša Pongrac

31,5

 

6.

Karlo Senčar

OŠ Strahoninec

Strahoninec

Nataša Pongrac

31

 

7.

Dario Mesarić

OŠ Štrigova

Štrigova

Mirjana Grula

29,5

 

8.

Viktoria Gašparić

OŠ Sveta Marija

Sveta Marija

Paula Dvorski

29,5

 

9.

Hana Horvat

OŠ Donja Dubrava

Donja Dubrava

Monika Kanižaj

29,5

 

10.

Lucija Grabant

OŠ Prelog

Prelog

Marija Šestan

28

 

11.

Tena Šafarić

OŠ Sveti Juraj na Bregu

Lopatinec

Dunja Turk

28

 

12.

Viktoria Kocijan

OŠ Selnica

Selnica

Mihaela Grahovec

28

 

13.

Fran Hozjak

OŠ Prelog

Prelog

Marija Šestan

27

 

14

Tin Pongrac

III. OŠ Čakovec

Čakovec

Sanja Janušić

27

 

15..

Tea Đorđević

OŠ Strahoninec

Strahoninec

Nataša Pongrac

27

 

16.

Maja Flac

OŠ Sveti Juraj na Bregu

Lopatinec

Dunja Turk

27

 

17.

Korina Kanižaj

OŠ Hodošan

Hodošan

Kristina Vrabec

26,5

 8.

18.

Magdalena Kocijan

OŠ Domašinec

Domašinec

Milica Lisjak Novak

26,5

 

19.

Klara Novak

OŠ Strahoninec

Strahoninec

Nataša Pongrac

26

 

20.

Dijana Tot

OŠ Domašinec

Domašinec

Milica Lisjak Novak

26

 

21.

Jan Hunjadi

OŠ Sveta Marija

Sveta Marija

Paula Dvorski

26

 

Osmi razred

Rb.

IME I PREZIME

ŠKOLA

MJESTO

MENTOR

BODOVI

Bodovi /rezultat na županijskom

1.

Laura Režek

OŠ Donji Kraljevec

Donji Kraljevec

Marija Purić Hranjec

46

 

2.

Rea Klarić-Kukuz

OŠ Belica

Belica

Nina Magdalenić-Veselko

46

 

3..

Luka Fajić

Hodošan

Hodošan

Kristina Vrabec

45

 9.

4.

Ivana Jarni

I. OŠ Čakovec

Čakovec

Zvonimir Malić

42

 

5.

Anna Braniša

OŠ Belica

Belica

Nina Magdalenić-Veselko

41,5

 

6.

Iva Bulović

OŠ Ivanovec

Ivanovec

Marija Purić Hranjec

40,5

 

7.

Korina Srpak

OŠ Hodošan

Hodošan

Kristina Vrabec

39,5

 12.

8.

Erik Židov

OŠ Draškovec

Draškovec

Mateja Vrhaj

39,5

 

9.

Sara Strbad

OŠ Sveta Marija

Sveta Marija

Paula Dvorski

38,5

 

10.

Ana Horvat

OŠ Tomaša Goričanca

Mala Subotica

Olivera Šercer-Žokalj

38

 

11.

Noa Jalšovec

II. OŠ Čakovec

Čakovec

Dalija Sklepić Capan

38

 

12.

Jurica Kalšan

OŠ Prelog

Prelog

Marija Šestan

36,5

 

13.

Valentina Kozar

OŠ strahoninec

Strahoninec

Nataša Pongrac

35,5

 

14

Dora Križnik

I. OŠ Čakovec

Čakovec

Zvonimir Malić

35,5

 

15..

Jana Kovač

OŠ Donji Kraljevec

Donji Kraljevec

Marija Purić Hranjec

35

 

16.

Nikolina Ban

OŠ Sveta Marija

Sveta Marija

Paula Dvorski

33,5

 

17.

Luka Jalšovec

II. OŠ Čakovec

Čakovec

Dalija Sklepić Capan

33,5

 

18.

Aleksandar Žužul

OŠ Ivanovec

Ivanovec

Marija Purić Hranjec

33

 

19.

Stella – Vanessa Jerković

OŠ Vladimira Nazora

Pribislavec

Kristina Balent

31,5

 

20.

Ian Mađarić

III. OŠ Čakovec

Čakovec

Sanja Janušić

31

 

21.

Franko Vadlja

OŠ Vladimira Nazora

Pribislavec

Kristina Balent

31