ŽUPANIJSKA POVJERENSTVA ZA NATJECANJA I SMOTRE

MEĐIMURSKE ŽUPANIJE

ZA ŠKOLSKU GODINU 2014./2015.

Povjerenstva školske 2015./16. godine

LiDraNo 2016. – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLE DOMAĆINI:

- OŠ MURSKO SREDIŠĆE        – međuopćinska smotra za Gornje Međimurje

- OŠ GORIČAN                           – međuopćinska smotra za Donje Međimurje

- I. OŠ ČAKOVEC                       – županijska smotra

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

 

Srebrenka Puklavec Trstenjak

Predsjednica za organizaciju međuopćinske smotre za Gornje Međimurje

OŠ Mursko Središće

2.

 

Snježana Granatir

Predsjednica za organizaciju međuopćinske smotre za Donje Međimurje

OŠ Goričan

3.

 

Julijana Levak

Predsjednica za organizaciju županijske smotre

I. OŠ Čakovec

4.

Romano Bogdan

 

predsjednik za dramsko-scensko stvaralaštvo

Grad Čakovec

5.

Bruno Kontrec

član za dramsko-scensko stvaralaštvo

Centar za kulturu Čakovec

6.

Dejan Buvač

član za dramsko scensko-stvaralaštvo

Ministarstvo obrane-područni ured Čakovec

7.

Sanja Prošev

 

predsjednica za literarno stvaralaštvo

OŠ Štrigova

8.

Ivan Pranjić

član za literarno stvaralaštvo

Gimnazija J.S. Čakovec

9.

Dubravka Lajtman

član za literarno stvaralaštvo

OŠ Nedelišće

10.

 Vedrana Močnik

 

predsjednica za novinarsko stvaralaštvo

Gospodarska škola Čakovec

11.

Dejan Zrna

 

član za novinarsko stvaralaštvo

Međimurske novine

12.

Danijela Bratić-Herceg

 

član za novinarsko stvaralaštvo

HRT centar Čakovec-Varaždin

 

 

NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ DONJA DUBRAVA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Sonja Vršić

predsjednica

OŠ Mursko Središće

2.

Renata Golenko

član

OŠ Štrigova

3.

Nataša Kralj

član

OŠ Ivanovec

4.

Mirjana Štrok

član

OŠ Hodošan

5.

Željka Pavlic Bedić

član

OŠ Nedelišće

 

 

 

NATJECANJE IZ ENGLESKOG  JEZIKA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ DR. IVANA NOVAKA MACINEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Ivanka Novak

predsjednica

II. OŠ Čakovec

2.

Jasenka Poljak

član

OŠ Prelog

3.

Denis Kirić

član

OŠ Hodošan

4.

Dijana Kirić

član

OŠ dr. I. Novaka Macinec

 

 

NATJECANJE IZ NJEMAČKOG  JEZIKA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ NEDELIŠĆE

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Jasmina Petani

predsjednica

OŠ Nedelišće

2.

Branka Lovrenčić

član

OŠ V. N. Pribislavec

3.

Julija Novak

član

OŠ Prelog

 

 

NATJECANJE IZ MATEMATIKE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ PRELOG

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Tanja Debelec

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Jovanka Trbojević

član

OŠ Strahoninec

3.

Svetlana Jezernik 

član

OŠ Podturen

4.

Željko Kraljić

član

OŠ I. G. Kovačića Sv. Juraj na Bregu

5.

Anita Sečan

član

OŠ Belica

6.

Aleksandra Maria Vuković

član

OŠ Gornji Mihaljevec

7.

Sanja Horvat Pahek

član

OŠ Donji Kraljevec

8.

Danijela Režek

član

OŠ Prelog

9.

Jasmina Trupković

član

OŠ Petar Zrinski Šenkovec

10.

Anđelko Lisjak

član

OŠ Donja Dubrava

11.

Ksenija Gačal

član

III. OŠ Čakovec

12.

Tina Grofelnik

član

OŠ Nedelišće

 

 

NATJECANJE I SMOTRA IZ FIZIKE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ I.G.K. SVETI JURAJ NA BREGU

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Mario Pinc

predsjednik

OŠ I.G.K. Sv. Juraj na Bregu

2.

Radmila Bašić

član

II. OŠ Čakovec i OŠ Petar Zrinski Šenkovec

3.

Gordana Piskač-Kocijan

član

OŠ Selnica i OŠ Orehovica

4.

Mihael Varga

član

I. OŠ Čakovec i OŠ Draškovec

5.

Milan Đurić

član

OŠ Nedelišće

 

 

NATJECANJE IZ KEMIJE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – II. OŠ ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Andreja Šopar Pilić

predsjednica

OŠ Goričan

2.

Olivera Šercer Žokalj

član

OŠ T. Goričanca  Mala Subotica

3.

Gražen Crnčec

član

OŠ Sveti Martin na Muri

4.

Tomislav Vrbanec

član

OŠ Orehovica

 

 

NATJECANJE I SMOTRA IZ BIOLOGIJE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ SVETA MARIJA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Paula Dvorski

predsjednica

OŠ Sveta Marija

2.

Monika Kanižaj

član

OŠ Donja Dubrava / OŠ Hodošan

3.

Jasminka Jagečić Žerjav

član

OŠ Kuršanec

4.

Nataša Pongrac

član

OŠ Strahoninec

 

 

NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ OREHOVICA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Silvija Martišek

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Danijela Perenc-Jaušovec

član

I. OŠ Čakovec

3.

Biljana Forgač

član

II. OŠ Čakovec

4.

Marina Drvarić

član

OŠ Mursko Središće

5.

Maja Krištofić

član

OŠ Prelog

6.

Sanja Crnčec

član

OŠ Goričan i OŠ Nedelišće

7.

Aleksandra Srnec

član

OŠ Orehovica

8.

Damira Marušić

član

OŠ Selnica

 

 

NATJECANJE I SMOTRA IZ INFORMATIKE- RAČUNALSTVA (INFOKUP)

  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Ivana Ružić

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Silvija Micek

član

OŠ Belica / OŠ Hodošan

3.

Tanja Oreški

član

OŠ Orehovica

4.

Maja Barbić

član

OŠ I.G.K. Sveti Juraj na Bregu

5.

Nataša Boj

član

III. OŠ Čakovec

6.

Vesna Mikulić

član

OŠ Strahoninec

7.

Nenad Hajdinjak

član

OŠ Mursko Središće

8.

Lidija Matoša

član

OŠ Petar Zrinski Šenkovec

9.

Iva Naranđa

član

II. OŠ Čakovec

10.

Dario Sincek

član

OŠ Domašinec

11.

Damir Kovačić

član

OŠ Štrigova

12.

Marina Držanić

član

OŠ Sveta Marija

13.

Iva Mihalic

član

OŠ T. Goričanca Mala Subotica

 

 

NATJECANJE I SMOTRA IZ INFORMATIKE- RAČUNALSTVA (INFOKUP)

 – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Kristinka Blažeka

predsjednica

Tehnička škola Čakovec

2.

Kristijan Fučko

član

Gospodarska škola Čakovec

3.

Krešimir Kočiš

član

Tehnička škola Čakovec

4.

Miljenko Blažeka

član

Gimnazija J.S. Čakovec

5.

Goran Premuš

član

Gimnazija J.S. Čakovec

6.

Ivana Miko Novaković

član

ETŠ Čakovec

7.

Liljana Zvonarek

član

ETŠ Čakovec

8.

Valerija Poljanec

član

Tehnička škola Čakovec

9.

Marko Ljubek

član

Tehnička škola Čakovec

10.

Matija Varga

član

Graditeljska škola Čakovec

 

 

NATJECANJE IZ POVIJESTI  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ SELNICA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Snježana Odak Hrkač

predsjednica

II. OŠ Čakovec

2.

Višnja Matotek

član

I. OŠ Čakovec

3.

Melita Sečan-Hrastić

član

OŠ Goričan i OŠ J. H. Kotoriba

4.

Borka Bunjac

član

OŠ I.G.K. Sveti Juraj na Bregu

5.

Sanja Špiranec

član

OŠ Nedelišće

 

 

NATJECANJE IZ POVIJESTI POVIJEST  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – SREDNJA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Verica Mutvar

predsjednica

Gimnazija J.S. Čakovec

2.

Ivanka Virgej

član

Gimnazija J.S. Čakovec

3.

Tajana Štefok

član

Srednja škola Prelog

4.

Renata Turk

član

Tehnička škola škola Čakovec

5.

Miljenko Hajdarović

član

Srednja škola Čakovec

 

 

NATJECANJE MLADIH  TEHNIČARA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC I GRADITELJSKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Željko Medved

predsjednik

OŠ Ivanovec

2.

Ružica Murk

član za maketarstvo i modelarstvo

OŠ Podturen

3.

Zvonko Ljubić

član za graditeljstvo

III. OŠ Čakovec i OŠ Orehovica

4.

Franjo Jambrović

član za obradu materijala

OŠ Sveta Marija

5.

Mladen Beuk

član za strojarske konstrukcije

OŠ I.G. K. Sveti Juraj na Bregu

6.

Sanjin Tomšić

član za elektrotehniku

OŠ Mursko Središće

7.

Branko Vujnović

član za elektroniku

I. OŠ Čakovec

8.

Enes Bektešević

član za robotiku

OŠ T. Goričanca Mala Subotica

9.

Kristijan Ovčarić

član za automatiku

OŠ Hodošan/Štrigova/III. OŠ ČK

10.

Ivan Čondor

član za fototehniku

Graditeljska škola Čakovec

11.

Leonardo Belović

član za modelarstvo uporabom tehničkih tvorevina

OŠ Belica i Graditeljska škola Čakovec

12.

Jelena Tuksar

član za orijentaciju i komunikaciju

OŠ Kotoriba

13.

Milan Zvonar

član za robotsko spašavanje žrtve

OŠ Prelog

14.

Đorđe Grković

član za smotru učeničkih radova

DPTK Međimurske županije, Čakovec

15.

Dubravko Hozjak

član za tehničku pripremu

Tehnička škola Čakovec

 

 

NATJECANJE SIGURNO U PROMETU

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ PODTUREN

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

Darinka Tompoš

predsjednica

Hrvatski auto klub Čakovec

2.

Irena Branović

član

Policijska uprava Međimurska

3.

Neno Ban

član

Hrvatski auto klub Čakovec

4.

Mladen Beuk

član

OŠ I.G.Kovačića Sveti Juraj na Bregu

5.

Ružica Murk

član

OŠ Podturen

 

 

LIK 2015. – OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ STRAHONINEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Marina Mrazović

predsjednica

OŠ Strahoninec i OŠ Sv. Martin na Muri

2.

Veljko Posavec

član

OŠ Nedelišće

3.

Domagoj Zoričić

član

OŠ G. Mihaljevec i OŠ I.G.K.Sv.J. na Bregu

4.

Kristina Jančec

član

Srednja škola Prelog

 

  

NATJECANJE MLADEŽI HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ DONJI KRALJEVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

Dubravka Kečkeš

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Nikola Dragosavac

član

učitelj u mirovini

3.

Maja Tkalec

član

OŠ Hodošan

4.

Martina Jalšovec

član

OŠ Podturen

5.

Ivana Vargek

član

OŠ Donji Kraljevec

 

SMOTRA PROJEKATA IZ GRAĐANSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA

ZA OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – III. OŠ ČAKOVEC I GOSPODARSKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

Aleksandra Oreški

predsjednica

VI. OŠ Varaždin

2.

Igor Mesarić

član

Grad Čakovec

3.

Darko Radanović

član

Međimurska županija

4.

Aleksandra Ličanin

član

List Međimurje

5.

Branka Mavrin

član

Gospodarska škola Čakovec

6.

Dušanka Turk

član

III. OŠ Čakovec

7.

Miljenko Hajdarović

član

Srednja škola Čakovec

8.

Lidija Heratić

član

OŠ Belica

9.

Ines Virč

član

Učiteljski fakultet Čakovec

 

59.GLAZBENE SVEČANOSTI HRVATSKE MLADEŽI 

 OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ „PETAR ZRINSKI“ ŠENKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Klaudija Vidović

predsjednica

OŠ Jože Horvata Kotoriba

2.

Zvonimir Hajdarović

član

OŠ Nedelišće

3.

Stjepan Horvat

član

OŠ dr. V.Ž. Vratišinec i OŠ Sveti Martin na Muri

4.

Dada Ruža

član

Glazbena škola Varaždin

5.

Branimir Magdalenić

član

Učiteljski fakultet Zagreb, odsjek Čakovec

6.

Senka Bašek Šamec

član

 Umjetnička škola Miroslav Magdalenić Čakovec