Medalje sa svih strana - natjecanja naših učenika u natjecanjima koja OŠ Hodošan podržava

(izvaškolska) školske 2015./16. godine

Nogomet

Napomena: novije vijesti su uvijek na vrhu

 

 

 

Sudjelovao sam sa svojom Nogometnom školom Međimurje Čakovec na 1. klupskom prvenstvu Međimurja na mantinele. Turnir je započeo 23. prosinca 2015. i završio 9. siječnja 2016. Natjecali smo se u kategoriji godište 2003. i mlađi, zajedno sa 16 nogometnih klubova (ekipa). S mojom ekipom osvojio sam 1. mjesto i zaslužio titulu najboljeg golmana.

Roko Zrna, 6.b

 

U subotu 21. studenoga 2015. godine NŠ Prelog organizirala je turnir u malom nogometu za uzraste dječaka U-10. Turnir se održavao u dvorani rekreacijskog centra DG SPORT u Prelogu. U konkurenciji 12 ekipa iz Međimurske i Varaždinske županije te ekipa iz susjedne Slovenije, drugo mjesto i srebrnu medalju  osvojili su Lucian Škoda i Dominik Blagus učenici 4h. razreda nastupajući za ekipu NŠ Prelog. Sve ekipe su bile vrlo jake pa je bilo puno uzbudljivih i napetih utakmica do samog kraja.

                               Lucian Škoda 4.h