Rezultati natjecanja (tablice od školske do svjetske razine)

Izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

Napomena: novije vijesti su uvijek na vrhu

Natjecanje u prvoj pomoći u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa
Na 12. županijskom natjecanju mladih Crvenoga križa Međimurske županije u OŠ Donji Kraljevec sudjelovala je malo izmijenjena ekipa pod vodstvom Monike Kanižaj i osvojila 4. mjesto u Međimurskoj županiji. Čestitamo!

Konačni rezultati XII. županijskog natjecanja mladih Crvenoga križa

U subotu 12. ožujka 2016. godine Osnovna škola Donji Kraljevec bila je domaćin XII. županijskog natjecanja mladih Crvenoga križa za Međimursku županiju. Natjecanje se odvijalo u dvije kategorije i to za podmladak i mladež. U kategoriji podmlatka bilo je prijavljeno 14 ekipa (III.OŠ Čakovec, OŠ Domašinec, OŠ Donja Dubrava, OŠ Donji Kraljevec, OŠ dr.Vinka Žganca Vratišinec, OŠ Hodošan, OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na bregu, OŠ Ivanovec, OŠ Nedelišće, OŠ Orehovica, OŠ Podturen, OŠ Sveta Marija, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, OŠ Vladimira Nazora Pribislavec), U kategoriji mladeži bile su prijavljene 3 ekipe (gimnazija Josip Štolcer Slavenski, Srednja škola Čakovec i Ekonomska i trgovačka škola Čakovec). Ekipe su se natjecale u teorijskom i praktičnom dijelu. Natjecanje je otvorio zamjenik župana Međimurske županije gospodin Zoran Vidović, a isto je podržao i načelnik Općine Donji Kraljevec, gospodin Miljenko Horvat. Ispred organizatora na otvorenju natjecanja govorio je i ravnatelj Gradskog društva Crvenog križa Čakovec dr.sc.Kristijan Valkaj. Natjecanje je proteklo prema zamišljenom programu, uz prisustvo uvaženih gostiju i u dobroj organizaciji djelatnika i učenika OŠ Donji Kraljevec, Gradskog društva Crvenog križa Čakovec, članova različitih povjerenstava i sudaca.

Boje Osnovne škole Hodošan branile su:

 

 

IME

PREZIME

RAZRED

ZADUŽENJE U EKIPI

Tamara

Barić

8.

Vođa

Ema

Višnjić

8.

Zamjenik vođe

Melani

Jurčec

7.b

Član

Karla

Lovrenčić

8.

Član

Ivana

Špilek

8.

Član

Danijela

Višnjić

7.a

Rezervni član

Kao članovi raznih povjerenstava iz naše Škole sudjelovali su:

1. Maja Tkale, pedagoginja - Članica Županijskog povjerenstva za natjecanje iz prve pomoći

2. Ksenija Vugrinec - Krumpić, učiteljica njemačkoga jezika - doček godtiju i ekipa

3. Ivan Barić, ravnatelj - voditelj ekipe s extramobilom prve pomoći.

Vozilo su čuvali i pomagali voditeljici radionice s "pijanim naočalama" Valentino Mirić i Karlo Levačić

Šminkeri realistično prikazanih rana i povreda bili su naši bivši učenici: Vanja Barić i Boris Barić

U ekipi kuharica bila je i naša kuharica na zamjeni u Svetom Jurju u Trnju Maja Bermanec.

 Prijava za sudjelovanje:

_Monika Kanižaj, mag.educ.biol. et chem., učiteljica kemije

IME

PREZIME

RAZRED

ZADUŽENJE U EKIPI

Veličina majice

Viktorija

Horvat

8.

Vođa

12

Tamara

Barić

8.

Zamjenik vođe

14

Ema

Višnjić

8.

Član

12

Karla

Lovrenčić

8.

Član

12

Ivana

Špilek

8.

Član

12

Melani

Jurčec

7.b

Rezervni član

12