Rezultati natjecanja (tablice od školske do svjetske razine)

Izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

Napomena: novije vijesti su uvijek na vrhu

Kemija

Pozvani na Županijsko natjecanje u II. OŠ Čakovec 11. ožujka 2016.:

Redni broj

Ime i prezime učenika

Naziv škole

Mjesto

Ime i prezime mentora

Broj bodova

11.

Nikola Bobet

Hodošan

Hodošan

Monika Kanižaj

26

21.

Karlo Grabant

Hodošan

Hodošan

Monika Kanižaj

22

 

Natjecanje iz kemije za osnovne škole Međimurske županije 2015./2016.

Razred/kategorija natjecanja : sedmi razred

Redni broj

Ime i prezime učenika

Naziv škole

Mjesto

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Ilija Bkup

Petar Zrinski

Šenkovec

Darija Mudri

44

2.

Lovro Pokrivač

I. Čakovec

Čakovec

Renata Najman

37

3.

Lana Maček

II. Čakovec

Čakovec

Dalija Sklep Capan

35

4.

Lorena Martinjak

Strahoninec

Strahoninec

Martina Brumen

34,5

5.

Filip Vučenik

II. Čakovec

Čakovec

Dalija Sklep Capan

33

6.

Jona Doring

III. Čakovec

Čakovec

Sanja Ambruš

32,5

7.

Marta Novak

T. Goričanca

Mala Subotica

Olivera Šercer Žokalj

32

8.

Sanela Novak

Petar Zrinski

Šenkovec

Darija Mudri

32

9.

Paula Horvat

I. Čakovec

Čakovec

Renata Najman

31

10.

Miša Jankov

I. Čakovec

Čakovec

Renata Najman

29,5

11.

Nikola Bobet

Hodošan

Hodošan

Monika Kanižaj

26

12.

Lora Golub

Donja Dubrava

Donja Dubrava

Milanka Krhač

26

13.

Laura Vinkov

III. Čakovec

Čakovec

Sanja Ambruš

25,5

14.

Klara Duk

I. Čakovec

Čakovec

Renata Najman

25

15.

Bruno Mikulan

III. Čakovec

Čakovec

Sanja Ambruš

25

16.

David Zdolec

I. Čakovec

Čakovec

Renata Najman

24,5

17.

Abel Jakopec

Nedelće

Nedelće

Irena Zagoracz

24,5

18.

Nela Božić

Strahoninec

Strahoninec

Martina Brumen

22,5

19.

Nikola Mesar

III. Čakovec

Čakovec

Sanja Ambruš

22,5

20.

Marta Fab

Donja Dubrava

Donja Dubrava

Milanka Krhač

22

21.

Karlo Grabant

Hodošan

Hodošan

Monika Kanižaj

22

22.

Gabriela Brat

T.Goričanca

Mala Subotica

Olivera Šercer Žokalj

22

 

U kategoriji SEDMIH razreda ukupno je na školskom natjecanju sudjelovalo 83 učenika.

Školsko natjecanje - rezultati

 prva četiri testa upućena Županijskom povjerenstvu

Rbr.

Ime

Prezime

Broj kategorije

Razred

Ime mentora

Prezime mentora

Šifra škole

Grad

Ostvareno mjesto

Bodovi

Zaporka

1

Nikola

Bobetić

242

7. razred

Monika

Kanižaj

2148

Hodošan

1

27

21112PCRAFT

2

Karlo

Grabant

242

7. razred

Monika

Kanižaj

2148

Hodošan

2

22,5

63136KEMIKALIJA

3

Leon

Tišljarić

242

7. razred

Monika

Kanižaj

2148

Hodošan

3

22

24210KEMIJA

4

Leonard

Ivković

242

7. razred

Monika

Kanižaj

2148

Hodošan

4

21

58685KOLAČ

5

Roko

Sabol

242

7. razred

Monika

Kanižaj

2148

Hodošan

5

13,5

64321INERTNO

Školsko natjecanje - prijavljeni

Rbr. Ime Prezime Broj kategorije Razred Ime mentora Prezime mentora Šifra škole Grad
1 Nikola  Bobetić 242 7. razred Monika  Kanižaj 2148 Hodošan
2 Leonard  Ivković 242 7. razred Monika  Kanižaj 2148 Hodošan
3 Karlo Grabant 242 7. razred Monika  Kanižaj 2148 Hodošan
4 Roko  Sabol 243 7. razred Monika  Kanižaj 2148 Hodošan
5 Leonard  Tišljarić 243 7. razred Monika  Kanižaj 2148 Hodošan