Rezultati natjecanja (tablice od školske do svjetske razine)

Izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

Napomena: novije vijesti su uvijek na vrhu

Natjecanje iz predmeta Biologija

 

Županijsko natjecanje održat će se 13. ožujka 2017. godine u OŠ Sveta Marija; Andrije Habuša 29/A; 40326 Sveta Marija.

 

Pozvani iz naše Škole:

 

Rb.

Razred

IME I PREZIME

MENTOR

BODOVI

1.

7.

Korina Čavlek

Kristina Vrabec

36

2.

7.

Viktorija Šantavec

Kristina Vrabec

34,5

3.

7.

Dora Slamek

Kristina Vrabec

33

4.

7.

Rea Sabol

Kristina Vrabec

33

5.

8.

Viktoria Čurila

Kristina Vrabec

37,5

 

 

 

 Rezultati na razini Županije

Testovi koji nisu bili poslani Županijskom povjerenstvu nisi bili uzeti u obzir. Svi testovi bili su pregledani i ispravljeni od strane Županijskog povjerenstva

U kategoriji SEDMIH razreda ukupno je na školskom natjecanju sudjelovalo  78  učenika.

 

NATJECANJE IZ BIOLOGIJE ZA OSNOVNE ŠKOLE MEĐIMURSKE ŽUPANIJE 2016./2017.

UČENICI POZVANI NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE

RAZRED/KATEGORIJA NATJECANJA : SEDMI RAZRED

Rb.

Ostvareno mjesto

IME I PREZIME

ŠKOLA

MJESTO

MENTOR

BODOVI

1.

1.

Lara Jakšić

OŠ Goričan

Goričan

Andreja Šopar-Pilić

43

2.

2.

Noa Oreški

III. OŠ Čakovec

Čakovec

Sanja Janušić

40,5

3.

3.

Jan Haček

OŠ Sveti Martin na Muri

Sveti Martin na Muri

Dražen Crnčec

39,5

4.

4.

Barbara Novak

OŠ Ivanovec

Ivanovec

Marija Purić Hranjec

39

5.

5.

Lucia Andročec

OŠ Prelog

Prelog

Marija Šestan

37

6.

5.

Doroteja Hunjadi

III. OŠ Čakovec

Čakovec

Sanja Janušić

37

7.

6.

Karla Čmrlec

OŠ Donja Dubrava

Donja Dubrava

Monika Kanižaj

36,5

8.

7.

Rahela Perčić

OŠ Sveti Martin na Muri

Sveti Martin na Muri

Dražen Crnčec

36

9.

7.

Dora Bratko

OŠ I. G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu

Lopatinec

Sara Janković

36

10.

7.

Korina Čavlek

OŠ Hodošan

Hodošan

Kristina Vrabec

36

11.

7.

Anja Slana

OŠ Domašinec

Domašinec

Milica Lisjak Novak

36

12.

8.

Mihaela Zadravec

OŠ Gornji Mihaljevec

Gornji Mihaljevec

Andrijana Perčić

35

13.

8.

Nadja Novak

OŠ Strahoninec

Strahoninec

Nataša Pongrac

35

14.

8.

Jelena Kovačić

I. OŠ Čakovec

Čakovec

Saša Hladki

35

15.

8.

Luka Mikulić

I. OŠ Čakovec

Čakovec

Saša Hladki

35

16.

9.

Viktorija Šantavec

OŠ Hodošan

Hodošan

Kristina Vrabec

34,5

17.

9.

Mislav Štrukelj

III. OŠ Čakovec

Čakovec

Sanja Janušić

34,5

18.

10.

Ena Kosec

OŠ Prelog

Prelog

Marija Šestan

34

19.

11.

Domagoj Haramija

OŠ Donja Dubrava

Donja Dubrava

Monika Kanižaj

33,5

20.

12.

Dora Slamek

OŠ Hodošan

Hodošan

Kristina Vrabec

33

21.

12.

Rea Sabol

OŠ Hodošan

Hodošan

Kristina Vrabec

33

 

U kategoriji OSMIH razreda na školskom natjecanju sudjelovalo je 53 učenika.

 

 

NATJECANJE IZ BIOLOGIJE ZA OSNOVNE ŠKOLE MEĐIMURSKE ŽUPANIJE 2016./2017.

UČENICI POZVANI NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE

RAZRED/KATEGORIJA NATJECANJA : OSMI RAZRED

Rb.

Ostvareno mjesto

IME I PREZIME

ŠKOLA

MJESTO

MENTOR

BODOVI

1.

1.

Laura Vinković

III. OŠ Čakovec

Čakovec

Sanja Janušić

39,5

2.

2.

Lidija Janković

OŠ Sveta Marija

Sveta Marija

Paula Dvorski

39

3.

3.

Lovro Pokrivač

I. OŠ Čakovec

Čakovec

Zvonimir Malić

37,5

4.

3.

Viktoria Čurila

OŠ Hodošan

Hodošan

Kristina Vrabec

37,5

5.

4.

Adella Pancer

OŠ Ivanovec

Ivanovec

Marija Purić Hranjec

37

6.

5.

Dunja Mikec

OŠ Prelog

Prelog

Marija Šestan

36

7.

6.

Lucija Vlahek

OŠ Ivanovec

Ivanovec

Marija Purić Hranjec

34,5

8.

6.

David Zdolec

I. OŠ Čakovec

Čakovec

Zvonimir Malić

34,5

9.

7.

Adriana Klobučarić

OŠ Orehovica

Orehovica

Tomislav Vrbanec

34

10.

7.

Nikša Žganec

OŠ Petar Žrinski Šenkovec

Šenkovec

Saša Hladki

34

11.

8.

Ema Kozar

OŠ Strahoninec

Strahoninec

Nataša Pongrac

33,5

12.

9.

Nikolina Novak

OŠ Štrigova

Štrigova

Mirjana Grula

33

13.

10.

Klara Dukić

I. OŠ Čakovec

Čakovec

Zvonimir Malić

32,5

14.

11.

Leona Vražić

OŠ Ivanovec

Ivanovec

Marija Purić Hranjec

32

15.

12.

Sara Zvonar

OŠ Sveta Marija

Sveta Marija

Paula Dvorski

30,5

16.

12.

Mihaela Vurušić

OŠ Petar Zrinski Šenkovec

Šenkovec

Saša Hladki

30,5

17.

13.

Lorena Martinjak

OŠ Strahoninec

Strahoninec

Nataša Pongrac

30

18.

13.

Luka Crnković

OŠ Prelog

Prelog

Marija Šestan

30

19.

14.

Lana Erent

OŠ Sveta Marija

Sveta Marija

PaulaDvorski

29

20.

14.

Lora Golubić

OŠ Donja Dubrava

Donja Dubrava

Monika Kanižaj

29