Rezultati natjecanja (tablice od školske do svjetske razine)

Izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

Napomena: novije vijesti su uvijek na vrhu

Natjecanje iz predmeta Engleski jezik

Županijsko povjerenstvo za provedbu Natjecanja iz engleskog jezika pregledalo je listove za odgovore koji su pristigli nakon Školskog natjecanja

i ujednačilo kriterije bodovanja na sastanku održanom u Domašincu, 1. veljače 2017. 

Na Županijsko natjecanje u kategoriji 8. razred osnovne škole pozivaju se učenici od rednog broja 1. do 20., tj. učenici koji su na Školskom natjecanju osvojili najmanje 45 bodova.

POZVANI na Županijsko natjecanje 21. veljače 2017. (utorak)

Ostvaren uspjeh Rang Ime Razred Mentor Ukupno
3. Leonard Ivković 8. Denis Kirić 50

 Rezultati na razini Županije

Rbr. Ime Prezime Ime mentora Prezime mentora Grad Ostvareno mjesto Bodovi
1 Marta Novak Rajko Trojko Mala Subotica 1 52
2 Tina Kalšan Jasenka Poljak Prelog 2 51
3 Chiara Premuš Adriana Taradi-Kajmović Čakovec 2 51
4 Mia Luka Vincetić Vlasta Žnidarić Čakovec 2 51
5 Laura Kronast Valerija Horvat Čakovec 2 51
6 Željka Vincetić Valerija Horvat Čakovec 2 51
7 Borna Vadlja Valerija Horvat Čakovec 2 51
8 Matija Petek Valerija Horvat Čakovec 3 50
9 Leonard Ivković Denis Kirić Hodošan 3 50
10 Nika Jaušovec Valerija Horvat Čakovec 4 48
11 Florijan Blažeka Ivanka Novak Čakovec 4 48
12 Nikola Mesarić Davor  Franić Čakovec 4 48
13 Nikki Paškalj Natalija Horvat Čakovec 5 47
14 Petra Krčmar Valerija Horvat Čakovec 5 47
15 Abel Jakopec Dubravka Vukšić Nedelišće 5 47
16 Rajna Međimurec Davor Franić Čakovec 6 46
17 Karla Talan Karolina Preložnjak Čakovec 6 46
18 Lorena Mutvar Davor Franić Čakovec 7 45
19 Kristina  Zadravec Edita Medved Štrigova 7 45
20 Lucija Horvat Ivana Sokač Nedelišće 7 45

 

Rbr. Ime Prezime Broj kategorije Razred Ime mentora Prezime mentora Šifra škole Grad Bodovi
1 Marta Novak 45 8. razred OŠ Rajko Trojko 2152 Mala Subotica 52
2 Tina Kalšan 45 8. razred OŠ Jasenka Poljak 2168 Prelog 51
3 Chiara Premuš 45 8. razred OŠ Adriana Taradi-Kajmović 2189 Čakovec 51
4 Mia Luka Vincetić 45 8. razred OŠ Vlasta Žnidarić 2132 Čakovec 51
5 Laura Kronast 45 8. razred OŠ Valerija Horvat 2132 Čakovec 51
6 Željka Vincetić 45 8. razred OŠ Valerija Horvat 2132 Čakovec 51
7 Borna Vadlja 45 8. razred OŠ Valerija Horvat 2132 Čakovec 51
8 Matija Petek 45 8. razred OŠ Valerija Horvat 2132 Čakovec 50
9 Leonard Ivković 45 8. razred OŠ Denis Kirić 2148 Hodošan 50
10 Nika Jaušovec 45 8. razred OŠ Valerija Horvat 2132 Čakovec 48
11 Florijan Blažeka 45 8. razred OŠ Ivanka Novak 2135 Čakovec 48
12 Nikola Mesarić 45 8. razred OŠ Davor  Franić 2136 Čakovec 48
13 Nikki Paškalj 45 8. razred OŠ Natalija Horvat 2172 Čakovec 47
14 Petra Krčmar 45 8. razred OŠ Valerija Horvat 2132 Čakovec 47
15 Abel Jakopec 45 8. razred OŠ Dubravka Vukšić 2159 Nedelišće 47
16 Rajna Međimurec 45 8. razred OŠ Davor Franić 2136 Čakovec 46
17 Karla Talan 45 8. razred OŠ Karolina Preložnjak 2141 Čakovec 46
18 Lorena Mutvar 45 8. razred OŠ Davor Franić 2136 Čakovec 45
19 Kristina  Zadravec 45 8. razred OŠ Edita Medved 2177 Štrigova 45
20 Lucija Horvat 45 8. razred OŠ Ivana Sokač 2159 Nedelišće 45