Rezultati natjecanja (tablice od školske do svjetske razine)

Izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

Napomena: novije vijesti su uvijek na vrhu

Natjecanje iz predmeta Matematika

POZVANI na Županijsko natjecanje 28. veljače 2017. (utorak)

Redni broj Rang Ime Razred Mentor Ukupno
1 9 Leonard Kovač 6. Barbara Sklepić 30
2 14 Gabrijel Drk 6. Barbara Sklepić 24

Školsko natjecanje 19. siječnja 2017. - sudjelovalo: 5 učenika 5. razreda, 7. uč. 6. razreda, 5 učenika 7. razreda i 3 učenika 8. razreda

 Rezultati na razini Županije

 REZULTATI ŠKOLSKOG NATJECANJA IZ MATEMATIKE 2017. - OSNOVNA ŠKOLA - 6. RAZRED
            BODOVI PO ZADACIMA UKUPNO
Redni broj Ime učenika Prezime učenika Škola Mjesto Ime i prezime mentora 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. S
1. Šimun Bilas Osnovna škola Mursko Središće Mursko Središće Ksenija Bilas 6 6 6 2 6 4 10 40
2. Žana  Klasić I.OŠ Čakovec Čakovec Tanja Debelec 6 6 6 2 6 2 10 38
3. Matej Telebar I. G. Kovačića Pleškovec Željko Kraljić 6 6 6 2 4 1 10 35
4. Ema  Slaviček I.OŠ Čakovec Čakovec Tanja Debelec 6 6 6 6 0 0 10 34
5. Dora  Gašparić I.OŠ Čakovec Čakovec Tanja Debelec 6 6 6 6 6 0 3 33
6. Samuel Crnčec I. G. Kovačića Pleškovec Željko Kraljić 6 6 4 2 2 0 10 30
7. Niko Božek OŠ Prelog Prelog Valerija Golubić 6 6 6 5 0 0 7 30
8. Klara  Mihalić III.OŠ Čakovec Čakovec Aleksandra T. 6 6 6 2 6 1 3 30
9. Leonard Kovač OŠ Hodošan Hodošan Barbara Sklepić 6 5 6 3 0 0 10 30
10. Fran Krsto Pilić OŠ Strahoninec Strahoninec Branka Š.G. 6 6 6 1 0 1 10 30
11. Jakov Majnarić II.osnovna škola Čakovec Čakovec Martina Hajdarović 2 6 6 0 6 1 8 29
12. Lucija Grabar III.OŠ Čakovec Čakovec Aleksandra T. 1 6 6 0 2 2 9 26
13. Matija Bujanić OŠ Ivanovec Ivanovec Branka Š.G./Anja D. 1 6 6 0 2 0 10 25
14. Gabrijel Drk OŠ Hodošan Hodošan Barbara Sklepić 6 6 5 0 0 0 7 24
15. Laura Krznar OŠ Domašinec Domašinec Danijela Piškor 0 5 6 2 0 1 10 24
16. David Bogdan OŠ Selnica Selnica Tanja Perhoč 5 6 6 6 0 1 0 24
17. Leon Katanec OŠ Strahoninec Strahoninec Jovanka Trbojević 6 6 2 0 0 0 10 24
18. Karlo Kontrec OŠ Selnica Selnica Tanja Perhoč 6 6 1 0 0 0 10 23
19. Karla Šoštarić I. G. Kovačića Pleškovec Željko Kraljić 4 6 6 6 1 0 0 23
20. Nikša Jurišić II.osnovna škola Čakovec Čakovec Martina Hajdarović 4 6 6 0 0 5 0 21
21. Sebastjan Varga OŠ Nedelišće Nedelišće Karmen Habijan Buza 2 3 6 0 0 0 10 21
22. Dorian Kuqi III.OŠ Čakovec Čakovec Aleksandra T. 1 6 1 0 0 1 10 19
23. Sara Novak I. G. Kovačića Pleškovec Željko Kraljić 6 6 3 0 3 0 0 18
24. Nikola Fučko Osnovna škola Mursko Središće Mursko Središće Ksenija Bilas 4 6 0 0 5 0 2 17