Rezultati natjecanja (tablice od školske do svjetske razine)

Izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

Napomena: novije vijesti su uvijek na vrhu

Natjecanje iz predmeta Njemački jezik

 

Županijsko natjecanje održat će se 1. ožujka 2017. u 10,00 u OŠ "Petar Zrinski" Šenkovec

Pozvani iz naše Škole:

 

Rb.

Razred

IME I PREZIME

MENTOR

BODOVI

1.

8. KarloGrabant Ksenija Vugrinec Krumpić 54

 

Ostvareni rezultati na županijskoj razini - u kategoriji B sudjelovalo je 54 učenika
  Ime Prezime Ime mentora Prezime mentora Ime škole Ostvareno mjesto Bodoi
1 JAKOV NOVAK NIVES POSAVEC II.OŠ Čakovec 1 59
2 Jelena  Bakač Ivana  Filipan OŠ Petar Zrinski - Šenkovec 1 59
3 Dina  Bašek Gordana Ovčar I. osnovna škola - Čakovec 2 58
4 Ivan Fran Novak Denis Kos OŠ Ivanovec 3 57
5 Ivor  Cecelja Ivana  Filipan OŠ Petar Zrinski - Šenkovec 3 57
6 Stela Posavec Vinka Hržić OŠ Goričan 4 55,5
7 Matko Kipke Gordana Ovčar I. osnovna škola - Čakovec 4 55,5
8 Laura Kronast Gordana Ovčar I. osnovna škola - Čakovec 5 55
9 LANA MAČEK NIVES POSAVEC II. osnovna škola - Čakovec 6 54
10 Karlo Grabant Ksenija Vugrinec Krumpić OŠ Hodošan 6 54
11 ANTONIJA VRTARIĆ IRIS NOVAK TURK OŠ Ivana Gorana Kovačića - Sveti Juraj na Bregu 6 54
12 Tamara Halabarec Nikola Pongrac III. osnovna škola - Čakovec 6 54
13 Benjamin Zadravec Denis Kos OŠ Ivanovec 7 53,5
14 Julija Bratovčak Ivana  Filipan OŠ Petar Zrinski - Šenkovec 8 53
15 SARA KOLAC IRIS NOVAK TURK OŠ Ivana Gorana Kovačića - Sveti Juraj na Bregu 8 53
16 Aleksandar Posavec Nikola Pongrac III. osnovna škola - Čakovec 8 53
17 Elena Kropek Nikola Pongrac III. osnovna škola - Čakovec 8 53
18 Noah Lukovnjak Gordana Ovčar I. osnovna škola - Čakovec 8 53
19 Paulo Đukes Snežana Nedelkovska OŠ Strahoninec 8 53
20 Sebastian Kanižaj Karmenka  Meglić OŠ Jože Horvata Kotoriba 8 52,5
21 VEDRAN KNEŽEVIĆ NIVES POSAVEC II. osnovna škola - Čakovec 9 51
22 DARIO HAJDINJAK NIVES POSAVEC II. osnovna škola - Čakovec 10 50,5
23 Nensi Sirc Gordana Ovčar I. osnovna škola - Čakovec 10 50,5
24 EDI PLAFTAK NIVES POSAVEC II. osnovna škola - Čakovec 11 50
25 Marta Bogomolec Martina Kečkeš OŠ Prelog 11 50
26 LAURA MOHARIĆ IRIS NOVAK TURK OŠ Ivana Gorana Kovačića - Sveti Juraj na Bregu 12 49
27 Laura Vinković Nikola Pongrac III. osnovna škola - Čakovec 12 49