Natjecanja 2017.-18.

 

Napominjemo da se određena natjecanja održavaju u više razina nego je navedeno, npr. LiDraNo ima dodatnu međuopćinsku razinu). Moguće su korekcije datuma

ŽUPANIJSKA POVJERENSTVA ZA NATJECANJA I SMOTRE

ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./2018.

MEĐIMURSKE ŽUPANIJE

 

 

LiDraNo 2018. – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLE DOMAĆINI:

- OŠ STRAHONINEC                        – međuopćinska smotra za Gornje Međimurje

- OŠ  DONJA DUBRAVA                  – međuopćinska smotra za Donje Međimurje

- III. OŠ ČAKOVEC                           – županijska smotra

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

Melita Pavić

 

Predsjednica za organizaciju županijske smotre

III. OŠ ČAKOVEC

2.

Dijana Pasarić

 

Predsjednica za organizaciju međuopćinske smotre za Gornje Međimurje

OŠ Strahoninec

3.

Suzana Karloci Kvakan

 

Predsjednica za organizaciju međuopćinske smotre za Donje Međimurje

OŠ Donja Dubrava

4.

Dejan Buvač

 

predsjednik za dramsko-scensko stvaralaštvo

Ministarstvo obrane – Područni ured Čakovec

5.

Bruno Kontrec

 

član za dramsko-scensko stvaralaštvo

Kazališna družina Pinklec

Centar za kulturu Čakovec

6.

Tanja Novak

 

član za dramsko scensko-stvaralaštvo

Kazališna družina Pinklec

Centar za kulturu Čakovec

7.

Sanja Prošev

 

predsjednica za literarno stvaralaštvo

Osnovna škola Štrigova

 

8.

Željko Kovač

član za literarno stvaralaštvo

Osnovna škola Donja Dubrava

9.

Martina Horvat Kolar

član za literarno stvaralaštvo

Osnovna škola Nedelišć

10.

Vedrana Močnik

predsjednica za novinarsko stvaralaštvo

Gospodarska škola Čakovec

11.

David Vugrinec

član za novinarsko stvaralaštvo

Grad Čakovec

12.

Tomica Jakopec

 

član za novinarsko stvaralaštvo

Zajednica sportskih udruga Grada Čakovca

 

 

 

LiDraNo2018.  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – GOSPODARSKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

Monika Perčić

Predsjednica za organizaciju županijske smotre

Gospodarska škola Čakovec

2.

Tanja Novak

predsjednica za dramsko-scensko stvar.

Centar za kulturu Čakovec

3.

Davor Dokleja

član za dramsko-scensko stvaralaštvo

Centar za kulturu Čakovec

4.

Ivana Zanjko Mađarić

član za dramsko-scensko stvaralaštvo

HNK Varaždin

5.

Miroslav Gakić

predsjednik za literarno stvaralaštvo

Gimnazija J.S. Čakovec

6.

Andrijana Kos-Lajtman

član za literarno stvaralaštvo

Učiteljski fakultet, Odsjek u Čakovcu

7.

Josip Mihalković

član za literarno stvaralaštvo

OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

8.

Dijana Savić

predsjednica za novinarsko stvaralaštvo

Tehnička škola Čakovec

9.

Kristina Štebih

član za novinarsko stvaralaštvo

Radio 1

10.

Tomica Jakopec

član za novinarsko stvaralaštvo

Zajednica sportskih udruga Grada Čakovca

 

NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ  „PETAR ZRINSKI“ ŠENKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

 Nataša Kralj

predsjednica

 OŠ Ivanovec

2.

 Sonja Vršić

član

 OŠ Mursko Središće

3.

 Julijana Levak

član

 I. OŠ Čakovec

4.

 Kristinka Vugrinec

član

 OŠ dr. Ivana Novaka Macinec

5.

Željka Pintarić

član

 OŠ V. Nazora Pribislavec

 

NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – GOSPODARSKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Vedrana Močnik

predsjednica

Gospodarska škola Čakovec

2.

Dijana Fric

član

ETŠ Čakovec

3.

Đurđica Katanec

član

Srednja škola Prelog

4.

Monika Perčić

član

Gospodarska škola Čakovec

5.

Melita Pesek

član

Srednja škola Prelog

 

NATJECANJE IZ ENGLESKOG  JEZIKA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ DOMAŠINEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Ivanka Novak

predsjednica

II. OŠ Čakovec

2.

Tamara Vidović

član

OŠ Strahoninec

3.

Tanja Hajdinjak

član

OŠ Mursko Središće

4.

Klaudina Mumić

član

III. OŠ Čakovec

 

NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Maria Joao Vinković

predsjednica

Ekonomska škola Čakovec

2.

Martina Mavrek

član

Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

3.

Aristeja Juras

član

Srednja škola Čakovec

4.

Dunja Siročić

član

Ekonomska škola Čakovec

5.

Maja Labaš Horvat

član

Srednja škola Prelog

 

NATJECANJE IZ NJEMAČKOG  JEZIKA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ IVANOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Jasmina Tuksar

predsjednica

OŠ Štrigova

2.

Ivana Komar Srnec

član

OŠ Ivanovec

3.

Dubravka Ovčar

član

OŠ Podturen

 

NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – GIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Sanja Jambrović Posedi

predsjednica

Gimnazija J.S. Čakovec

2.

Andreja Antolić Petak

član

ETŠ Čakovec

3.

Mateja Mesarić Peras

član

ETŠ Čakovec

4.

Branka Vlahek Ivek

član

Gospodarska škola Čakovec

5.

Vesna Malekoci Tarandek

član

Gimnazija J.S. Čakovec

 

NATJECANJE IZ LATINSKOG I GRČKOG JEZIKA  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – GIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Marija Bužić

predsjednica

Gimnazija J.S. Čakovec

2.

Lidija Kolar

član

Gimnazija J.S. Čakovec

3.

Ivana Koprivnjak

član

Gimnazija J.S. Čakovec

 

NATJECANJE IZ MATEMATIKE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ MURSKO SREDIŠĆE

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Tanja Debelec

predsjednica

I.OŠ Čakovec

2.

Jovanka Trbojević

član

OŠ Strahoninec

3.

Aleksandra-Maria Vuković

član

OŠ Gornji Mihaljevec

4.

Anita Sečan

član

OŠ Belica

5.

Željko Kraljić

član

Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu

6.

Svetlana Jezernik Vitaljevna

član

OŠ Podturen

7.

Anđelko Lisjak

član

OŠ Donja Dubrava

8.

Tanja Perhoč

član

OŠ Podturen

9.

Sanja Horvat Pahek

član

OŠ Donji Kraljevec

10.

Ksenija Gačal

član

III. OŠ Čakovec

11.

Jasmina Trupković

član

OŠ Petar Zrinski Šenkovec

12.

Željka Štampar Zamuda

član

Tomaša Goričanca Mala Subotica

 

NATJECANJE IZ MATEMATIKE  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Sanja Loparić

predsjednik

Tehnička škola Čakovec

2.

Nataša Lončarić

član

Tehnička škola Čakovec

3.

Sandra Štampar

član

Tehnička škola Čakovec

4.

Ivana Debelec

član

Graditeljska škola Čakovec

5.

Manuela Žbulj

član

ETŠ Čakovec

6.

Mirjana Hržić

član

Srednja škola Prelog

7.

Lana Kovačić Švenda

član

Srednja škola Čakovec

8.

Štefanija Požgaj

član

Gimnazija J.S. Čakovec

9.

Nina Mikolaj Varga

član

Gimnazija J.S. Čakovec

10

Tamara Srnec

član

Gimnazija J.S. Čakovec

 

NATJECANJE I SMOTRA IZ FIZIKE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ I.G.KOVAČIĆA SVETI JURAJ NA BREGU

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Mario Pinc

predsjednik

OŠ I. G. Kovačića Sv. Juraj na Bregu, OŠ Strahoninec i OŠ G. Mihaljevec

2.

Milan Đurić

član

OŠ Nedelišće

3.

Ivana Friščić Dornik

član

OŠ Donja Dubrava

4.

Gordana Piskač - Kocijan

član

OŠ Orehovica i OŠ Selnica

5.

Mihael Varga

član

Prva OŠ Čakovec i OŠ Draškovec

 

NATJECANJE I SMOTRA IZ FIZIKE  –SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – SREDNJA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Marina Trstenjak Petran

predsjednica

Srednja škola Čakovec

 

2.

Karmena Vadlja Rešetar

član

Gimnazija Josipa Slavenskog

3.

Valentina Novak

član

Gimnazija Josipa Slavenskog

 

 

NATJECANJE IZ KEMIJE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ OREHOVICA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Tomislav Vrbanec

predsjednik

OŠ Orehovica

2.

Milanka Krhač

član

OŠ Prelog i OŠ Donja Dubrava

3.

Milica Lisjak Novak

član

OŠ Domašinec

4.

Dražen Crnčec

član

OŠ Sveti Martin na Muri

 

 

NATJECANJE IZ KEMIJE  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN –GOSPODARSKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Romina Levačić

predsjednica

Gospodarska škola Čakovec

2.

Davorka Majetić

član

Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

3.

Mirjana Jakopčević

član

Gimnazija J. Slavenskog Čakovec

4.

Dorotea Žvorc

član

Srednja škola Prelog

 

 

NATJECANJE I SMOTRA IZ BIOLOGIJE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ SVETA MARIJA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Paula Dvorski Vilaj

predsjednica

Osnovna škola Sveta Marija

2.

MARIJA PURIĆ HRANJEC

član

Osnovna škola Ivanovec

3.

MONIKA KANIŽAJ

član

Osnovna škola Donja Dubrava

4.

KRISTINA VRABEC

član

Osnovna škola Hodošan

 

 

NATJECANJE I SMOTRA IZ BIOLOGIJE  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – GIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Željka Kadi

predsjednica

ETŠ Čakovec

2.

Monika Cindrić

član

Srednja škola Čakovec

3.

Tanja Šalamon

član

Gimnazija J.S. Čakovec

4.

Tamara Rihtarec

član

Tehnička škola Čakovec

 

NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ SELNICA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Martišek Silvija

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Aleksandra Srnec

član

OŠ Orehovica

3.

Biljana Forgač

član

II. OŠ Čakovec

4.

Damira Marušić

član

OŠ Selnica

5.

Danijela Perenc-Jaušovec

član

I. OŠ Čakovec

6.

Dunja Novak

član

OŠ Šenkovec

7.

Maja Krištofić

član

OŠ Prelog

8.

Marina Drvarić

član

OŠ Mursko Središće

9.

Sanja Crnčec

član

OŠ Nedelišće, OŠ Goričan

 

NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – SREDNJA ŠKOLA PRELOG

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Dragutin Migles

predsjednik

ETŠ Čakovec

2.

Valentina Pirc Mezga

član

Srednja škola Prelog

3.

Andrija Bacinger

član

Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

4.

Mladen Tota

član

Srednja škola Čakovec

 

NATJECANJE I SMOTRA IZ INFORMATIKE- RAČUNALSTVA

  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – I. OŠ ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Ivana Ružić

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Silvija Micek

član

OŠ Belica i OŠ Hodošan

3.

Damir Kovačić

član

OŠ Štrigova i OŠ Hodošan

4.

Vesna Mikulić

član

OŠ Strahoninec

5.

Dario Šincek

član

OŠ Domašinec

6.

Iva Mihalic Krčmar

član

OŠ T. Goričanca Mala Subotica

7.

Dražen Oletić

član

OŠ Kuršanec

8.

Karmen Somi

član

OŠ Kotoriba

9.

Tanja Oreški

član

OŠ Orehovica

10.

Ana Dovečer

član

OŠ Donji Kraljevec

11.

Maja Brabić

član

OŠ I. G. Kovačića Sveti Juraj na Bregu

12.

Iva Naranđa

član

II. OŠ Čakovec

13.

Nataša Boj

član

III. OŠ Čakovec

 

 

NATJECANJE I SMOTRA IZ INFORMATIKE- RAČUNALSTVA

 – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Kristinka Blažeka

predsjednica

Tehnička škola Čakovec

2.

Krešimir Kočiš

član

Tehnička škola Čakovec

3.

Valerija Poljanec

član

Tehnička škola Čakovec

4.

Lana Kovačić Švenda

član

Srednja škola Čakovec

5.

Danijela Naranđa

član

Srednja škola Prelog

6.

Ljiljana Zvonarek

član

Ekonomska i trgovačka škola Čakovec

7.

Nina Carević Novak

član

Ekonomska i trgovačka škola Čakovec

8.

Kristijan Fučko

član

Gospodarska škola Čakovec

9.

Miljenko Blažeka

član

Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

10.

Darinka Drabić

član

Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

11.

Damir Srnec

član

Graditeljska škola Čakovec

12.

Matija Varga

član

Graditeljska škola Čakovec

 

NATJECANJE IZ POVIJESTI  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ SVETI MARTIN NA MURI

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Višnja Matotek

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Snježana Odak-Hrkač

član

II. OŠ Čakovec

3.

Melita Sečan-Hrastić

član

OŠ Goričan/OŠ Kotoriba

4.

Borka Bunjac

član

OŠ Sveti Juraj na Bregu

5.

Mario Šestak

član

OŠ Čakovec/OŠ Mala Subotica

 

NATJECANJE IZ POVIJESTI  – SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – SREDNJA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Andreja Talan

predsjednica

Srednja škola Čakovec

2.

Marija Borko

član

Gimnazija J.S. Čakovec

3.

Tajana Štefok

član

Srednja škola Prelog

4.

Ivana Puzak

član

ETŠ Čakovec

5.

Renata Turk

član

Tehnička škola Čakovec

 

 

NATJECANJE MLADIH  TEHNIČARA  – OSNOVNE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – GRADITELJSKA I TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

 

predsjednik

 

2.

 

član za maketarstvo i modelarstvo

 

3.

 

član za graditeljstvo

 

4.

 

član za obradu materijala

 

5.

 

član za strojarske konstrukcije

 

6.

 

član za elektrotehniku

 

7.

 

član za elektroniku

 

8.

 

član za robotiku

 

9.

 

član za automatiku

 

10.

 

član za fototehniku  i tehničku pripremu

 

11.

 

član za modelarstvo uporabom tehničkih tvorevina

 

12.

 

član za orijentaciju i komunikaciju

 

13.

 

član za robotsko spašavanje žrtve

 

14.

 

član za smotru učeničkih radova

 

15.

 

član za tehničku pripremu

 

 

NATJECANJE SIGURNO U PROMETU

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ PODTUREN

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

Alenka Hošnjak

predsjednica

PU Međimurska

2.

Irena Branović

član

Policijska uprava Međimurska

3.

Neno Ban

član

Hrvatski auto klub Čakovec

4.

Mladen Beuk

član

OŠ I.G.Kovačića Sveti Juraj na Bregu

5.

Marijana Cerovec

član

OŠ Podturen

 

LIK 2018. – OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ NEDELIŠĆE

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Barbara Salaj Zlatar

 

predsjednica

OŠ Jože Horvata Kotoriba i OŠ Sveta Marija

2.

Marina Mrazović

član

OŠ Mursko Središće i OŠ Strahoninec

3.

Monika Vrtarić-Vuk

član

II. OŠ Čakovec

4.

Karmen Farkaš

 član

Gimnazija J.S. Čakovec

 

NATJECANJE MLADEŽI HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ ŠTRIGOVA

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

Dubravka Kečkeš

predsjednica

I. OŠ Čakovec

2.

Maja Tkalec

član

I. OŠ Čakovec

3.

Sandra Vlahek

član

OŠ Donji Kraljevec

4.

Andreja Zadravec Baranašić

član

OŠ Štrigova

5.

Damir Kovačić

član

OŠ Štrigova i OŠ Hodošan

 

SMOTRA PROJEKATA IZ GRAĐANSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA

ZA OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – III. OŠ ČAKOVE I

GOSPODARSKA ŠKOLA ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola/ustanova

1.

Aleksandra Oreški

predsjednica

VI. OŠ Varaždin

2.

Dijana Oreški Vidović

član

III. OŠ Čakovec

3.

Igor Mesarić

član

Grad Čakovec

4.

Mirela Štefok

član

Gospodarska škola Čakovec

5.

Sandra Vlahek

član

OŠ Donji Kraljevec

6.

Miljenko Hajdarović

član

Srednja škola Čakovec

7.

Marija Stanković

član

Međimurska županija

8.

Goran Lapat

član

Učiteljski fakultet

9.

Aleksandra Ličanin

član

Međimurska županija

 

61.GLAZBENE SVEČANOSTI HRVATSKE MLADEŽI 

 OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – OŠ PRELOG

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Klaudija Vidović

predsjednica

OŠ Jože Horvata Kotoriba

2.

Zvonimir Hajdarović

član

OŠ Nedelišće

3.

Stjepan Horvat

član

OŠ dr. V.Ž. Vratišinec i OŠ Sveti Martin na Muri

4.

Dada Ruža

član

Glazbena škola Varaždin

5.

Branimir Magdalenić

član

Učiteljski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Odsjek Čakovec

6.

Marina Korunek

član

III. OŠ Čakovec

 

UČENIČKE ZADRUGE  –OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE

ŠKOLA DOMAĆIN – CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE ČAKOVEC

Rb.

Ime i prezime

Funkcija

Škola

1.

Dragica Benčik

 

predsjednica

Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec

2.

Blanka Horvat

član

Hrvatska udruga učeničkog zadrugarstva

3.

Vladimira Brezak

član

Agencija za odgoj i obrazovanje