Medalje sa svih strana - natjecanja naših učenika u natjecanjima koja OŠ Hodošan podržava

(izvaškolska) školske 2017./18. godine

Ribolov

Napomena: novije vijesti su uvijek na vrhu

 

Zatvaranje ribičke sezone 2017

 

U subotu 14. listopada 2017. održavalo se natjecanje u Palinovcu lov ribe na plovak. To je ujedno bilo natjecanje za završetak ribičke sezone.  Bila sam jedina djevojčica, i to najmlađa. Natjecala su se djeca kadeti: Luka, Mateo, Dominik, Luka Tisaj i ja. Voda je bila jako hladna pa je ribica slabo grizla. Počela sam loviti kedere, međutim, nakon sat i pol imala sam samo jednu ribu belkicu. Ali onda se sve promjenilo. Uzela sam svoj match i nakon par neuspješnih grizeva, uspjela sam! Na udicu je došao veliki diver. Imao je oko 800 grama. Donio mi je sreću. Osvojila sam 2. mjesto sa 879 grama. Bila sam sretna i jedva čekam početak sezone u sljedećoj godini.

  

Ivana Pozderec 3.h