Halloween 2016 - radionice 5. i 8. razreda

voditeljica Sandra Balent

Halloween

On 27th October we celebrated Halloween in our school. It is tradition to do something different on our English class every year.This year we were making paper pumpkins  and we decorated our school.We have brought  scissors and a glue. Our English teacher gave us papers and showed us how to make paper pumpkins. We needed to cut strips and connect them to make a pumpkin. It was interesting. We had a lot of fun. Our school also has the tradition on the day of  Halloween (31th October). We come to school in the evening and we put glass Jack-o'-lanters on the school balcony. So in our school the students are impatiently waiting for the next Halloween.

Nikolina Bihar 8.b

Galerija fotografija

Naziv projekta:

Halloween (2. godina)

Voditeljica projekta

Sandra Balent, dipl. učiteljica

Broj učenika:

Vremenski okviri projekta:

potkraj listopada, 31. listopada

Ciljevi i zadaci projekta:

Poticanje mašte i kreativnosti, razvoj likovnih vještina te osvještavanje djece i mladih o drugim kulturama i običajima.

Načini realizacije projekta:

Metode i oblici rada: individualni rad, rad u paru, rad u grupi, zajednički rad,  crtanje,  izlaganje

Način provedbe:  Učenici će odabrati željenu metodu i osmisliti ukras. Prema uputama ostali učenici će izrađivati. Radit će na zajedničkim satovima. Napravljenim ukrasima ukrasit ćemo školu povodom Halloveena.

Što je potrebno osigurati:

papiri, pribor za crtanje, računalo, pisač, tkanine, filc, …

Načini financiranja projekta:

škola

Način vrjednovanja projekta:

Proglasiti će se naj ukras škole .