Školska godina

Veliki i mali

Zaštita osobnih podataka ustavna je kategorija kojima je svakom građaninu u okviru zaštite ljudskih prava i temeljnih sloboda zajamčena zaštita osobnih podataka, njihove sigurnosti i tajnosti, a bez privole ispitanika osobni podaci mogu se prikupljati, obrađivati i koristiti samo  uz uvjete određene zakonom (Članak 7. Zakona o zaštiti osobnih podataka NN, br.103./03.). Za sve objavljeno na stranicama Škole imamo pismenu suglasnost roditelja. Ukoliko se na stranicama objavi nešto što roditelji ne žele ili nije u skladu sa zakonskim odredbama ili s pismenom izjavom treba se odmah obratiti Školi pismenim podneskom ili usmenom zamolbom.

Ovdje ćemo podatke dopuniti našim većim ili manjim projektima koji su često obilježili cijelu školsku godinu

Napomena: Projekt "Pisanica" vodi se na posebnoj stranici u desnom izborniku.

2017./18. Mjesec hrvatske knjige u OŠ Hodošan (11. godina projekta voditeljice Lidije Kovačić Faić)

2012. - 2017.

Projekt knjižničarke "Čitamo i mi - u obitelji svi"

Kaj se negda jelo - mali razredni projekt 3. i 4. razreda PŠ Palinovec i voditeljice Ljlijane Zelenić
  Živjeti zdravo - mali razredni projekt 3.b razreda i voditeljice Anastazije Anke Balent

Čitamo sto na sat

Mjesec hrvatske knjige u OŠ Hodošan (10. godina projekta voditeljice Lidije Kovačić Faić) - sudjeluju i drugi mentori sa svojim malim projektima

Projekt Go-Car-Go©® - 3. sezona - mentori Kristijan Ovčarić i Marko Krhač ©® Šolski center Ptuj - Strojna šola

2016./17.

Projekt Građanin  - Igračke i igre  djedova i baka - 2. sezona  voditeljica je učiteljica Sanja Rašan

Mali projekt: Helloveen 2016 - voditeljica Sandra Balent

Projekt: Mali čuvari kulturne bastine zavičaja - mali projekt učiteljice Suzane Košak

Pisac našeg razreda (2. godina projekta voditeljice Mirjane Štrok, dipl. učiteljice)
  Mali projekt učiteljice Mirjane Štrok  i Sabdre Premuš Lepen "Po njemu si sve što jesi"u sklopu Dana hrvatskoga jezika u našoj školi
  Mali projekt: Statističko istraživanje reklama mali projekt učitelja Željke Tot i Damira Kovačića

Biljni svijet stajaćica - Športsko rekreacijski centar Prode Hodošan

Mali zajednički projekt učiteljice Anastazije Anke Balent (2.h) i učitelja Dragutina Balenta (1.h)

Škole jednakih mogućnosti - Projekt Međimurske županije, srednjih i osnovnih škola (među njima i OŠ Hodošan)

Projekt Go-Car-Go©® - voditelj Kristijan Ovčarić   ©® Šolski center Ptuj - Strojna šola

2015./16.

Statističko istraživanje o interesima i aktivnostima učenika 5. - 8. razreda

Mali projekt učiteljica matematike Željke Tot i Jasne Kedmenec

Projekt građanin  - Igračke i igre  djedova i baka - voditeljica je učiteljica Sanja Rašan

Mali projekt učiteljice Mirjane Štrok uz pomoć Stručnog vijeća učitelja hrvatskoga jezika i učiteljica razredne nastave "Po njemu si sve što jesi"u sklopu Dana hrvatskoga jezika u našoj školi -11. - 17. ožujka 2016.

Mali projekt učenika PŠ Palinovec u božićno vrijeme Tak je negda bilo - voditeljica Ljiljana Zelenić

Mali projekt učiteljice Mirjane Štrok Pisac našeg razreda u sklopu Mjeseca hrvatske knjige u našoj školi -15. listopada – 15. studenog 2015.

Projekt "Posjet osmih razreda Vukovaru"

Projekt Športsko rekreacijski centar Prode Hodošan - Životinjski svijet stajaćica  (1.h razred Anastazije Anke Balent i 4.h razred Dragutina Balenta)

2014./15.

"Pokrenimo srce" - projekt ravnatelja

Moja prva knjiga: Lana Naranđa: Mala Balerina, Andrija Borović: Čarobni kristal, Ellena Drk: Kruhograd, Lana Fajić: Pastir i violina i Lana Udovičić: Zlatna vrata

2011./12.

Projekt ravnatelja i glumaca "Oživljavanje legendi našega kraja" - "Plemić z Melinkota"

2012./13.

Album "Europska unija" - rad na integriranom danu učenika predmetne nastave 5. ožujka 2013.

2010./11.

Projekt ravnatelja i malih kustosa Krijesnica "Sveta obitelj"

Projekt ravnatelja i malih kustosa Krijesnica "Kruna Majke Kraljice"

2009./10.

Projekt učiteljice prirode i biologije Kristine Vrabec "Paličnjaci"

Projekt pedagoginje "Zajedno i dalje" (2009./10.)

2008./09.

Album "Naša slovarica" - rad na integriranom danu učenika razredne nastave16. ožujka 2009.

2003. - 2015.

Razlikovni rječnik našeg školskog područja (projekt ravnatelja od 2003. - zadnja verzija 20. siječnja 2015.)