Naš Čupko raspjevao zaljubljene

14. veljače 2012.

Mali knjižničari se priključuju proslavi Valentinova te već petu godinu za redom organiziraju Ljubavnu poštu. To je prilika zaljubljenima da svoje osjećaje podijele sa svojom simpatijom, ali i prijateljima da jedni drugima čestitaju Valentinovo. Učenici su imali dva tjedna, 26. siječnja do 10.veljače, da napišu ljubavno pismo, poruku ili crtež koji su ubacili u Kutiju ljubavi.

Budući da smo htjeli biti prvi koji će sve razveseliti  povodom Valentinova, Ljubavnu poštu smo podijelili u ponedjeljak 13. veljače 2012. Pripremili smo i malo iznenađenje! Za svakog učenika smo pripremili ljubavnu poruku, a za djelatnike citate o ljubavi poznatih osoba. Svi su bili ugodno iznenađeni i požurili s otvaranjem poruka. Naš trud se isplatio, svima smo izmamili osmijeh na lice.

Kao dragi gost Valentonovo nam je uljepšao i klaun Čupko, čije je pravo ime Zdravko Valentin. Nakon programa učenici 3.h darivali su ga čestitkom povodom imendana, a on je sve učenike častio DVD-om sa svojim izvjedbama.

Sretno Valentinovo žele Vam Mali knjižničari