Nova igrala za Područnu školu Palinovec

14. ožujka 2012. godine

Mjesni odbor Palinovec nabavio je nova igrala za školsko dvorište. Stara igrala su maknuta i dovežena je zemlja kojom se poravnala polovica školskog dvorišta. Udruga žena kupila je travu koja će se posijati na površini na kojoj će se smjestiti igrala. Ravnanjem dvorišta zatrpano je igralište za graničare, pa smo morali složiti drugo. Učenici trećeg razreda u četvrtak, 22. ožujka  su sa svojom učiteljicom Ljiljanom izmjerili igralište, nabili kolce i povukli konopac da se mogu ravno iskopati crte za novo igralište. U petak je uslijedila akcija - kopanje linija. To je najprije napravila učiteljica Elizabeta sa svojim četvrtim razredom, a zatim su nastavili drugi ii treći razred sa učiteljicom Ljiljanom i stažisticom Bojanom. Naravno, poslije kopanja uslijedila je igra za otvranje...Izvješće o daljnjim radovima slijedi...