Izrađivanje kamina

12. prosinca 2014.

Dana 12. prosinca 2014. u Područnoj školi Sveti Juraj u Trnju učenici 3. i 4. razreda imali su božićnu radionicu. Na radionici koja je trajala od 12:30 do 14:30 sati  izrađivao se kamin od kartonskih kutija. Radionicu je vodila učiteljica Kristina Randelj.

Svi su učenici dobili razne zadatke: neki su radili ložište, neki postolje, neki ukrasne lančiće, a neki su ukrase lijepili na kamin. Na kraju je došao red na pripremanje vatre, ali samo kao prikaz jer bi inače cijeli kamin otišao u pepeo.

Kamin se izrađivao za nagradnu igru Školske knjige, ali i da probudi božićni ugođaj u  našoj školi. Nagrada nažalost nije osvojena, ali niti jedna nagrada ne može zamijeniti naša sretna lica kad vidimo  kamin.  Kad se male ruke slože sve se može!

Arijana Sakač i Laura Kramar, 3.j