Centar dr. Rudolfa Steinera

Literarna večer mladih pjesnika

24. ožujka 2017.

U Centru dr. Rudolfa Steinera u Donjem Kraljevcu održana je Literarna večer mladih pjesnika pod nazivom „Kaj mi je v srcu?“. Na Literarnoj večeri kazivanja poezije na kajkavskom narječju nastupali su i učenici 3. i 4. razreda naše škole.  Ja i moje prijateljice Katija Barić, Iva Ladašić i Sofia Pandur interpretirale smo stihove koje smo same napisale pod nazivom Kaj mi je pripovedal moj dedek, dok je Ella Strahija recitirala pjesmu Moja baka.  Naš nastup nagrađen je velikim pljeskom, a naša škola i ravnatelj Ivan Barić posebno su pohvaljeni  od strane organizatora Udruge Pjesma Općine Donji Kraljevec. Nakon završenog programa svi smo dobili poklone i nastavili druženje uz slatkiše i sokove.

Nika Granatir, 3.h

Održan II. "Kaj mi je v srcu?"
Literarna večer sa mladim pjesnicima

Centar dr. Rudolfa Steinera u suradnji sa udrugom Pjesma Općine Donji Kraljevec i ove godine organizirali su literarnu večer sa mladim pjesnicima  koja se održala u petak 24. ožujka 2017. godine. Sa svojim autorskim pjesmama publici su se predstavili učenici osnovnih škola Donji Kraljevec, Sveta Marija, Goričan i Hodošan. Uz učenike publika je imala priliku čuti i pjesme nekih od članica udruge Pjesma. Potaknuta je inicijativa da se ova manifestacija proširi i na ostale škole kojima je Kaj u srcu.