Priredbe za prvašice

11. rujna 2017.

PŠ Sveti Juraj u Trnju - PŠ Palinovec

Dobrodošlica prvašićima u OŠ Hodošan

U ponedjeljak, 11. rujna 2017., učenici te učitelj i učiteljice drugog, trećeg i četvrtog razreda pripremili su priredbu za prvašiće. Priredba se održala 2. školski sat u učionici 2.h razreda. Učenici četvrtog razreda zaželjeli su dobrodošlicu prvašićima, a zatim su slijedili nastupi Mješovitih družina 2.h, 3.h i 4.h koje su recitacijom, plesom i pjesmom zabavili sve prisutne. Kako bi se prvašići što prije uklopili u novu sredinu, kraj priredbe je obilježio zajednički ples i pjesma svih učenika.

PŠ Sveti Juraj u Trnju

U četvrtak, 14.rujna 2017.g., u PŠ Sveti Juraj u Trnju, održana je priredba dobrodošlice našim novim đacima, prvašićima: Gabrijelu, Sabini i Teni. U programu su sudjelovali svi učenici 2., 3. i 4. razreda. Nakon priredbe, učenici su se zajedno igrali na našem školskom igralištu.

PŠ Palinovec

U ponedjeljak, 11. rujna prvi školski sat u PŠ Palinovec održali smo kratki program za dobrodošlicu učenicima 1. razreda. Svaki razred nastupio je s jednom točkom. Na kraju programa recitirali su i pjevali i 1. razred.