Promocija učitelja mentora

6. listopada 2017.

U zgradi Sveučilišne knjiženice i čitaonice Zagreb u zvanje učitelja mentora razredne nastave promovirana je naša učiteljica Suzana Košak.

Ona spada u učitelje koji su imali hrabrosti, volje i znanja završiti ovaj zahtijevan program upravo u našoj školi. Zvanje mentora u našoj školi stekli su učiteljica mentorica razredne nastave Katarina Barić, učitelj mentor engleskoga jezika Denis Kirić i umiteljica mentorica biologije Kristina Vrabec.

U drugim školama zvanje mentora stekli su Kristijan Ovčarić, učitelj mentor tehničke kulture (OŠ Štrigova), Damir Kovačić, učitelj mentor informatike (OŠ Štrigova), učiteljica mentorica razredne nastave Sanja Rašan (OŠ Goričan) i učiteljica mentorica informatike Silvija Micek (OŠ Belica).