Rezultati natjecanja (tablice od školske do svjetske razine)
Izrazi koji se u ovom dokumentu koriste za osobe u muškom rodu su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.
Napomena: novije vijesti su uvijek na vrhu
Povijest
Rbr. Ime Prezime Razred Ime mentora Prezime mentora Grad Ostvareno mjesto Bodovi 1 Ivona Marciuš 8. razred OŠ Mirjana Vlahek Prelog 1 49 2 Iva Marciuš 8. razred OŠ Mirjana Vlahek Prelog 2 48 3 Kristian Čurila 8. razred OŠ Sandra Premuš - Lepen Hodošan 3 46 4 Eugen Golubić 8. razred OŠ Tomica Hlapčić Čakovec 4 44 5 Silvio Činć 8. razred OŠ Tomica Hlapčić Čakovec 4 44 6 Erik Židov 8. razred OŠ Ana Marija Balent Žemlić Draškovec 5 40 7 Ena Srnec 8. razred OŠ Sanja Špiranec Nedelišće 5 40 8 Lea Mlinarić 8. razred OŠ Melita Sečan-Hrastić Goričan 5 40 9 Katarina Jančec 8. razred OŠ Sandra Premuš - Lepen Hodošan 6 39 10 Lara Marčec 8. razred OŠ Mario Šestak Mala Subotica 7 38 11 Franka Dobranić 8. razred OŠ Višnja Matotek Čakovec 7 38 12 Borna Krznarić 8. razred OŠ Mirjana Vlahek Prelog 8 37 13 Denis Horvat 8. razred OŠ Nenad Martinec Macinec 8 37 14 Leon Rašić 8. razred OŠ Nenad Martinec Macinec 8 37 15 Sanja Srša 8. razred OŠ Ljerka Toplek Gornji Mihaljevec 9 31 16 Lana Turk 8. razred OŠ Janko Kalšan Šenkovec 10 26 17 Matija Zadravec 8. razred OŠ Janko Kalšan Šenkovec 10 26 18 Ivana Jarni 8. razred OŠ Višnja Matotek Čakovec 10 26 19 Lucija Vugrin 8. razred OŠ Janko Kalšan Šenkovec 11 23 20 Antonio Patafta 8. razred OŠ Janko Kalšan Šenkovec 12 17
Učenici i mentori 8. razreda pozvani na Županijsko natjecanje- rezultati :
Rb.
Ime i prezime
Škola
Mentor
Bodovi
na školskom
1.
Iva Marciuš
OŠ Prelog
Mirjana Vlahek
47/50
2.
Borna Krznarić
OŠ Prelog
Mirjana Vlahek
46/50
2.
Ivana Marciuš
OŠ Prelog
Mirjana Vlahek
46/50
3.
Lara Marčec
OŠ „T. Goričanca“M. Subotica
Mario Šestak
45/50
4.
Silvio Činć
III. OŠ Čakovec
Tomica Hlapčić
44/50
5.
Sanja Srša
OŠ G. Mihaljevec
Ljerka Toplek
43/50
5.
Erik Židov
OŠ Draškovec
Ana Marija Balent Žemlić
43/50
5.
Lucija Vugrin
OŠ „P. Zrinski“Šenkovec
Janko Kalšan
43/50
5.
Ena Srnec
OŠ Nedelišće
Sanja Špiranec
43/50
6.
Antonio Patafta
OŠ „P. Zrinski“Šenkovec
Janko Kalšan
42/50
6.
Denis Horvat
OŠ „ Dr. I. Novaka“Macinec
Nenad Martinec
42/50
6.
Lana Turk
OŠ „P. Zrinski“Šenkovec
Janko Kalšan
42/50
7.
Franka Dobranić
I.OŠ Čakovec
Višnja Matotek
41/50
7.
Matija Zadravec
OŠ „P. Zrinski“Šenkovec
Janko Kalšan
41/50
8.
Kristian Čurila
OŠ Hodošan
Sandra Premuš-Lepen
40/50
8.
Leon Rašić
OŠ „Dr. I. Novaka“Macinec
Nenad Martinec
40/50
8.
Eugen Golubić
III. OŠ Čakovec
Tomica Hlapčić
40/50
9.
Ivana Jarni
I.OŠ Čakovec
Višnja Matotek
39/50
9.
Katarina Jančec
OŠ Hodošan
Sandra Premuš-Lepen
39/50
10.
Lea Mlinarić
OŠ Goričan
Melita Sečan-Hrastić
38/50
10.
Roberto Dežđak
OŠ „J. Horvat“Kotoriba
Melita Sečan-Hrastić
38/50
Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima koji su sudjelovali na natjecanju, a posebno onima koji
sudjeluju u daljem tijeku natjecanja.
Školsko natjecanje 4. veljače 2015. - rezultati. Nominirani Kristian i Katarina
Rbr. Ime Prezime Broj kategorije Razred Ime mentora Prezime mentora Šifra škole Grad Ostvareno mjesto Bodovi Zaporka 1 Kristian Čurila 38 8. razred OŠ Sandra Premuš - Lepen 2148 Hodošan 1 40 11076CELER 2 Katarina Jančec 38 8. razred OŠ Sandra Premuš - Lepen 2148 Hodošan 2 38 39393KRALJICA 3 Korina Srpak 38 8. razred OŠ Sandra Premuš - Lepen 2148 Hodošan 3 32 16301MUDROST 4 Stefani Branilović 38 8. razred OŠ Sandra Premuš - Lepen 2148 Hodošan 4 31 22111SREĆA 5 Matija Borović 38 8. razred OŠ Sandra Premuš - Lepen 2148 Hodošan 5 23 25252VUK