Osmi susret učenika, roditelja, djelatnika i prijatelja Škole

"Pisanica"

Cvjetnica, 24. ožujka 2013. godine

• već u subotu, 23. ožujka, točno u vremenu od 17,00 do 19,00 sati u dvorani matične škole razredi pripremaju svoj štand. Ovaj dio je važan za sve razrede koji žele nešto više.  Na priloženoj skici prikazana su mjesta koje zauzimaju pojedini razredi ili grupe. U 19,00 sati dvorana se očisti  i zatvori.

• u nedjelju od 8,15 do 8,40 štandovi se dodatno uređuju. Pune se jajima, čestitkama, ukrasima, cjenicima...  Dvorana se zatvara u 8,45. Od tog vremena brigu za sigurnost objekta i posjetitelja preuzimaju članovi DVD-a Hodošan i DVD Palinovec

• prema dogovoru s velečasnim Darkom Kelemenićem, župnikom Župe Sveti Juraj u Trnju u 9,30 počinje Sveta Misa.  Na Misu donosimo cvijeće, a župnik svim vjernicima daruje maslinove grančice.  Nastupa višeglasni župni pjevački zbor pod ravnanjem Nenada Glavaka.

• nakon Mise svi nazočni pozivaju se u dvoranu.  Započinje izložbeno-prodajni sajam. Razmjena darova traje najkasnije do 13,00 sati

• u 13,00 zatvara se dvorana. Do tog vremena svaki razred isprazni svoj štand

• čišćenje i povrat svega u početno stanje  obavlja se tijekom učeničkih blagdana za što je zaduženo tehničko osoblje

• mediji nas ionako ignoriraju pa se pripreme, fotografije i dokumenti kompletiraju se na ovoj internetskoj stranici. Pisanica će ostati na stranici i nadalje kao uspomena na nešto veliko i zajedničko.

Hvala inicijatorima projekta, svim roditeljima koji podržavaju ovaj prekrasni projekt Škole, svim gostima i svim posjetiteljima uskrsnog susreta.